Jump to content



Recommended Posts

Τώρα με τα μέτρα δεν έχουμε ανάγκη. Θα είναι το τελειωτικό χτύπημα στην αρρώστια.

 

Ανέμελες καλημέρες, σε λίγο βουτάω στο μετρό, ως άλλος ήρωας των μυθιστορημάτων του Γκλουχοφσκι.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Κάτι τέτοιοι αντμινς διασπείρουν τον κορονοϊό. Να πάρετε αυτοκίνητο κύριε.

 

Τι εννοείς? Εχω αυτοκινητο. Στο μετρό πως να το πάρω? Εδω με το ποδηλατο μου την λένε οι σεκιουριτάδες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 22/10/2020 at 1:02 ΠΜ, το μέλος salde έγραψε:

Το κουιζ της νύχτας: ανώτατος χρόνο που χρειάζεται για να πιάσει ο χρήστης ένα USB να το τοποθετήσει στο -πισω μέρος- του κουτιού.

 

21 δευτερόλεπτα. 7 δευτερόλεπτα για την κάθε πλευρά1.

 

 

Παραπομπή:

Spoiler

 

1:

 4QHUV.png

 

 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Εδω με το ποδηλατο μου την λένε οι σεκιουριτάδες.


Gkoynt, kala na soy kanoyn. Approved!

Χαίρετε, όποιος έχει χάπια πίεσης να μου χαρίσει, μάλλον θα χρειαστώ πολλά πολλά κουτάκια σήμερα. Εσείς να είστε ήρεμοι και ψυχροί.
Ημέρα 5η (αυτό είναι μέτρημα σαρσκοβ, να φτάσουμε στο 8-11 νασιγουρέψουμε ότι δεν έχουμε κολλήσει κάτι.)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Τι εννοείς? Εχω αυτοκινητο. Στο μετρό πως να το πάρω? Εδω με το ποδηλατο μου την λένε οι σεκιουριτάδες.

 

Καλά ρε είναι δυνατόν να ψαρώνεις από τον καβασάκι? Δεν το περίμενα από εσένα αυτό...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Καλά ρε είναι δυνατόν να ψαρώνεις από τον καβασάκι? Δεν το περίμενα από εσένα αυτό...

 

Κάνω κάτι σεμιναρια μανατζμεντ τώρα που έγινα αντμιν αυτού του site και λένε εκει πως πρέπει να δίνουμε λίγο αέρα στους υφιστάμενους για να αποδίδουν καλύτερα.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Κάνω κάτι σεμιναρια μανατζμεντ τώρα που έγινα αντμιν αυτού του site και λένε εκει πως πρέπει να δίνουμε λίγο αέρα στους υφιστάμενους για να αποδίδουν καλύτερα.

 

Ας αρχίσουμε από τα βασικά αντμινο-μαθήματα

 

Λόλα να ένα μήλο. Επανέλαβε μαζί μου. Λόλα να ένα μήλο.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή είναι Τόμμυ, άσε τη μίρλα.

Habemus Papam στο κουίζ. Ελλείψει σωστής απάντησης, νικητής το -γωλοφαρδο- αστρολαβάκι. Κατάφερε πολλά κι ήταν τόσο μα τόσο γνήσιο, ευγε:

1) πέτυχε το σωστό νούμερο. 17 περίπου. Απλώς ήταν λεπτά.
2) ήταν τόσο μα τόσο κακό, έβαλε τον μικρότερο χρόνο από όλους σε δευτερόλεπτα
3) κατάφερε να αυτοπαγιδευτεί, ξεκλείδωσε κατά λάθος νέα πίστα: μετά το ξερίζωμα, η επόμενη πίστα θα έχει το αστρολαβάκι, με ένα usb στικάκι, να πετύχει τα 17 δευτερόλεπτα που μας υποσχέθηκε κι αν δεν τα καταφέρνει το στικάκι θα μετατρέπεται σε υπόθετο. Ίνα πληρωθή το ρηθέν, πίσω έχει η αχλάδα την ουρά.

Κουτάκι κάτω από το γραφείο-αστρολαβάκι καθιστό-πιανει στικάκι-το βάζει σε 17 δευτερόλεπτα στο πίσω μέρος κουτιού- α) τα καταφέρνει, χειροκροτάμε β) δεν δύναμαι κύριε πρόεδρε= υπόθετο

Τα 17 λεπτά είναι νέο ρεκόρ σταδίου. Περιλάμβαναν, σαπούνια, οινοπνεύματα σε ρεπετισιόν, βρισιές, 5 λεπτες διακοπές με σώριασμα στο κρεβάτι αναλογιζόμενοι μπας κι είναι κακή ιδέα που προσπαθούμε το usb αντί να καλέσουμε το 166 για τους πόνους, άλλα πλυσίματα, οινοπνεύματα κι άλλο πεντάλεπτο σώριασμα στο τέλος για αποθεραπεία πριν ξανακαθήσουμε στο ΠεΤσε. Κι απέραντη θλίψη στο τέλος. 17 λεπτά, έλεος.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.