Jump to content



Recommended Posts

Μεχρι να κοπει παλι το ρευμα ;)

Πλεον εδω και καιρο και στην καινουργια που εχει αναλογικο (με δεικτες)

την εχω αφησει να δειχνει οτι νανε.

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος 2cpu έγραψε:

Μεχρι να κοπει παλι το ρευμα ;)

 

 

Αμ δε. Ετσι θα την είχα ρυθμίσει κατεβάζοντας τον γενικό τη σωστή στιγμή. Αυτός κρατάει την ώρα στις χαζοδιακοπές που γίνονται εδώ.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος honda22 έγραψε:

Αγόρασα άλατα μπάνιου με κόλιανδρο. Οτι πρέπει για χαλάρωση. 

 

Εγώ βάζω και έξτρα τριμμένο λόγω Κυριακής για έξτρα χαλάρωση :hehe: 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

Αγόρασα άλατα μπάνιου με κόλιανδρο. Οτι πρέπει για χαλάρωση. 

 

 

πριν 11 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

Εγώ βάζω και έξτρα τριμμένο λόγω Κυριακής για έξτρα χαλάρωση :hehe: 

 

 

Βάλτε και λίγο σκορδάκι με κρεμμύδια ξερά και φρέσκα για να ενισχύσει το άρωμα.:hehe:

 

cila0x659.thumb.jpg.591fe4a427bde3dfa50432e722f0e991.jpg

 

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, UltraB said:

 

 


(οι συνωμοτες θα αποτύχουν, έχω αποφασίσει να προσπαθήσω να παραμείνω ήρεμος για όσες ώρες κρατήσει, δεν σχολιάζω τις άθλιες παγίδες τους προς το παρόν) 

θα ασχοληθώ με τον Ούλτρα: εξαίρετο στιγμιότυπο. Να προσέχετε τι μαθαίνετε στα παιδάκια όσοι έχετε μικρά. Είναι απρόβλεπτα, δεν ξέρεις από που θα σου ρθει. Το αντίστοιχο δικό μου σε επίσημο stage, ήταν όταν ο αστυνομικός που περιπολούσε στον Βασιλικό Κήπο -νυν Εθνικό- μου έπιασε την κουβέντα, πώς σε λένε αγοράκι και τέτοια. Ανέλαβα πρωτοβουλία χωρίς να ρωτήσω τον πατέρα μου και πρότεινα να του πω ένα τραγούδι που ξέρω. Δέχτηκε, είπα το τραγουδάκι, φρίκαρε, με πήγε στον πατέρα μου παραδίπλα, του 'πε «να προσέχετε με το παιδάκι, θα σας κάψει». Μετά σπίτι, η γιαγιά μου που μου χε μάθει το τραγουδάκι, αγωνίστηκε πολύ να μου το ξεμάθει. Δεν γελούσαν καθόλου.

Ένα χαρούμενο κι ευτυχισμένο απομεσήμερο Κυριακής στους γλυκούς μου φίλους Χόντα κι Αστρολάβο που δεν αντέχουν χωρίς ευχές.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Ένα χαρούμενο κι ευτυχισμένο απομεσήμερο Κυριακής στους γλυκούς μου φίλους Χόντα κι Αστρολάβο που δεν αντέχουν χωρίς ευχές.

 

7-1.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τι συμβαίνει στον Λάμπη; 

Mods και admins αλλάζουν τις εικόνες των profiles τους. Θέλουν να μας μπερδέψουν; 

Υπάρχει κάποιο σκοτεινό σχέδιο πίσω απ' όλες αυτές τις αλλαγές; 

Οι δυνάμεις του σκότους ετοιμάζονται για το τελικό χτύπημα σε βάρος των αθώων καλημεράκηδων;

Ήρεμα ρωτάω...:hehe:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος honda22 έγραψε:

Screenshot 2020-10-26 093138.png

 

awB9Xd4_700b.jpg

 

 

Καλά, εκτός του ότι δεν του παίζουν τα gif δεν του παίζουν ουτε οι γραμματοσειρές με τα λαμπάκια.... στο Λαμπ. Που είναι και μοντ υποτίθεται.

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

On 10/24/2020 at 1:08 PM, salde said:

Στα ταραγμένα νερά του ταραγμένου μυαλού μου, προσπαθώ να βάλω κάποια πράγματα σε μια τάξη. Φτιάχνω νοητά flowcharts, μπας και βρώ έστω κι ένα που να δείχνει ως έστω κατ' ελάχιστον λογική επιλογή. Σπάω το κεφάλι μου, τίποτα. Δεν υπάρχει το παραμικρό που σε απάντηση του ερωτήματος «για ποιο λόγο αξίζει να ζει κάποιος» να δίνει καλή απάντηση. Τα καλύτερα πιθανά outcomes είναι επαναλαμβανόμενα η φυλακή κι η αυτοκτονία. Ο,τιδήποτε άλλο είναι σαφώς χειρότερη επιλογή.

 

Δεν ξέρω αν τα εννοείς αυτά που γράφεις, αλλά ίσως και να έχουν μια δόση αλήθειας. Έλα να σε πάω μια ειδική διαδρομή με το BMW, να αρχίσεις να φωνάζεις "Δε θέλω να πεθάνω" και τότε θα εκτιμήσεις πόσο ωραία είναι η ζωή!

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.