Jump to content



Recommended Posts

πριν 39 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:


Φυλής; Αριστοτέλους; Τον δρόμο γράψε.

Θα σου πει μόνο αν είναι για να πας να βάλεις ανμνηστική πλάκέτα που να αναφέρει

ότι ο @sotiris έζησε εδώ τα παιδικά και εφηβικά του χρόνια... :hehe:

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Μπα θα ανεβασω καλυτερα της καλημερες μου ?

Spoiler

Ανεβασα το ratio στο 9 αλλα η καλημερα μου δεν εβγαλε το burn-in test.

ποσο να ανεβασω το ΠΟΘcore;

προκαταβολικα συγνωμη..

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Αλοιφή μου τον έκανε τον Αρχηγό ο Κούκης. Νοστάλγκια.

Του φερε στο νου θύμισες παλιές, τότενες που μικρό αγόρι σερνόταν να ζυμοθί στα φθινουποριάτικα φεστιβαλ ΚΝΕ-ΟΔΗΓΗΤΗ στο Άλσος της εργατομάνας Κεσαριανίς, ακούγοντας Ρουσικα Λαϊκά τραγούδια. Να προφιλάγει τ΄αφτί του από τίποτις ΣιΆιΈι παγίδες Μπορν ιν δε ΓιουΕσΕι & Σουτ Χαμ Αλαμπάμα που ρίχναν οι οχθροί στο διάβα του σαν ροβόλαγε για να πουλήσει στο σχολιό 53 κουπόνια+84 τεύχη Οδηγητή . Να πιάσει τονε στόχο, να γίνει λεβέντης και σοβαρός σαν μεγαλώσει, όπως ο Γιάνης Δραγασάκης. Όχι κάνας λούμπεν αλήτης σαν τους συμμαθητές του που τριγύρναγαν στα αμερικανόφερτα ουφάδικα της Πλατείας να πέζουν Ντόνκι Κονγκ, τζαπανέζικα κλωτσοσκούφια  κι ιμπεριαλιστικά Μπατάλλιον.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, honda22 said:

Τι καπνιζετε δεν μας λέτε. 


εσύ μην πολυεμφανίζεσαι σήμερα γιατί νωρίτερα μας την είπε, ότι δεν ανήκουμε στο Μέλλον. Να χεις έτοιμη την φράση «Του χ_ _ _ _  η μάνα δεν έκλαψε ποτέ», θα μας χρειαστεί μελλοντικά.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

καλά. Ο Χόντας κι εγώ μιλήσαμε. Δεν μπαίνουμε. Κάτσε εσύ σιωπηλός φρη έιτζεντ κι άμα κλειδώσουν οι πόρτες και ξεκινήσει ψάξε πώς θα βγεις.

 

Όλο κενές απειλές είσαι :p 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

δεν τον απείλησα αρχηγούλη. Εσείς πιάνετε και κάνα τιμόνι, αν έρθει η κακιά η ώρα μήπως σώσετε κάτι. Ο Μπέρτσεν θέλει αυτοματισμούς. Δεν φαντάζομαι να μπεις κι εσύ αρχηγούλη, είσαι σοφό παιδί. Παραστρατημένο μα σοφό. Το πλατάνι, τα τζιτζίκια, διπλός ελληνικός, μέχρι εκεί οι κίνδυνοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.