Jump to content



Recommended Posts

καλημέρα  !! καλό ΣΚ !! Αυριο θα έχουμε και 1 ώρα (από 4 θα παει 3 ξανά)  παραπάνω gaming ... εεε ύπνο ήθελα να πω....δηλαδή κερδίζουμε μια ώρα στις καλημέρες...

οποιος καλημερίσει στις 0400 θα έχει καλημερίσει και στις 0300

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, tommybertsen said:

Τι διακρίσεις είναι αυτές; Δεν καταλαβαίνω


χαχα, μια από τα ίδια ως προς τις διακρίσεις εδώ. Με διαφορετικό πλαίσιο βέβαια. Είχα την εντύπωση ότι υπάρχουν οι μέρες της βδομάδας για σένα. Οι τέσσερεις εποχές, συμπαίκτες/εχθροί σε όποιο ομαδικό παίζεις κλπ
 

 

4 minutes ago, Seek & Find said:

Μην παρεξηγεις του λειπει το αστροπελεκι


όχι βρε. Δεν μου λείπει, ευτυχώς που υπάρχει κι αυτό. Με έχει κρατήσει στη ζωή τον τελευταίο καιρό. Στα ταραγμένα νερά του ταραγμένου μυαλού μου, προσπαθώ να βάλω κάποια πράγματα σε μια τάξη. Φτιάχνω νοητά flowcharts, μπας και βρώ έστω κι ένα που να δείχνει ως έστω κατ' ελάχιστον λογική επιλογή. Σπάω το κεφάλι μου, τίποτα. Δεν υπάρχει το παραμικρό που σε απάντηση του ερωτήματος «για ποιο λόγο αξίζει να ζει κάποιος» να δίνει καλή απάντηση. Τα καλύτερα πιθανά outcomes είναι επαναλαμβανόμενα η φυλακή κι η αυτοκτονία. Ο,τιδήποτε άλλο είναι σαφώς χειρότερη επιλογή.

Εκτός από ένα και μοναδικό. Να αντέξω για να μπορέσω να παίξω συμπαίκτης σε ομάδα με το αστρολαβάκι στο ΒοΤ. Για αυτό και μόνο μένω ζωντανός. Συμπαίκτες, εχθροί, ο σαρσκοβ, θα έχουν καταφέρει να με κάνουν πανίσχυρο αν δε με αποτελειώσουν μέχρι τότε. Θα μου χουν μάθει τόσα πολλά. Θα μαι άτρωτος, δεν θα είμαι ένας κοινός θνητός πλέον. Δεν θα μπορεί να κάνει το παραμικρό. Ούτε το τρομερό «πώς είναι να κλείνεις τον υπολογιστή ΣΚ στο αγαπημένο σου παιχνίδι». Δεν θα υπάρχει κουμπί να κλείσει τίποτα. Μόνο να με βλέπει να του ρυθμίζω τα στατιστικά, ως συμπαίκτης. Να με βλέπει και να τον βλέπω. Εκεί. Το μοναδικό νόημα της ζωής πλέον. Να 'ναι καλά ο άνθρωπος. Η μόνη μου ελπίδα.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Εκτός από ένα και μοναδικό. Να αντέξω για να μπορέσω να παίξω συμπαίκτης σε ομάδα με το αστρολαβάκι στο ΒοΤ.

 

sharing.jpg
WORLDOFTANKS.EU

Download the online World of Tanks game (WoT) from the official website worldoftanks.eu for free and install it to your computer

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

όχι ακόμα αρχηγούλη. Κάτσε να με προπονήσουν συμπαίκτες κι εχθροί πρώτα μερικούς μήνες στο ρήαλ ΒοΤ χωρίς power off. Οι συμπαίκτες είναι μεγαλύτερα ταλέντα από τους εχθρούς, με σημαδεύουν αλύπητα, με πετυχαίνουν φωνάζοντας «τον σκίσαμε τον εχθρό».

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

να παίζεις γιατί αργώ, άσε που κατά την εκπαίδευση καταβάλλουν έξτρα προσπάθειες να με πεθάνουν με ο,τιδήποτε μεταδοτικό κι όχι μόνο καταφέρουν.

 

Αν είσαι η Αργώ του Ιάσονα, ναι θα αργείς. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.