Jump to content



COVID-19


sotiris

Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

ασε κατω τον Εθερα !!



Μεσα σε αυτους ειμαι και εγω :p

Πλεον ειμαι ενταξει, αλλα ο λαιμος μου με διαολιζει. Η γευση βασικα. Το νιωθω σα δηλητηριασμενο.  Θα φαω σε λιγο σοκολατα να δω αν εχει γευση μπροκολου.

Περαστικά ρε μαν. Ήπια πράγματα ελπίζω γενικά! 

Είχα χτες 3η δόση και δεν την έκανα καθώς δεν μπορούσα να το ρισκάρω, είμαι περικυκλωμένος κυριολεκτικά. Την έβαλα 10 μέρες μετά. Θα την γλιτώσω; Ιδού η απορία :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

πριν 36 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:


Ρε η γευση δε παλευεται. Σα να τρωω χεσμενο χωμα ειναι.

 

Για την όμικρον δεν έχω ακούσει να λένε για γεύση, άρα είσαι προς Δέλτα μεριά εσύ :p 

Η Όλγα, πληροφοριακά, ΑΚΟΜΗ δεν μυρίζει. Περίπου στο 40% έχει επανέλθει. Δεν μυρίζει χλωρίνη (ούτε τις κλανιές μου), αλλά μυρίζει αυτά τα δέντρα που μυρίζουν περίεργα στο δρόμο (ξεχνάω τι σκατά δέντρα είναι). 

Μυστήρια πράγματα :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και με την ορίτζιναλ χτυπούσε και δεν είχα κανένα θέμα και οι εξετάσεις μου όλες ήταν καθαρές μετά. Είναι πως θα σου... κάτσει. 

Για όμικρον δεν το είχα ακούσει αλλά για να το λες.. Άραγε σου λένε ποιο στέλεχος έχεις αρπάξει; Θα μάθω σύντομα έτσι όπως πάει :hehe: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3219025-1024x502-1024x502-768x377-1.jpg
WWW.IN.GR

Ο υφυπουργός ψηφιακές διακυβέρνησης, Γιώργος Γεωργαντάς, ανέφερε πως η κυβέρνηση εξετάζει...

Αχταρμάς.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, f117 said:

@GoMaR ευκαιρία να φας φαγητά που δεν έτρωγες πριν 😛 μια χαρά θα είναι! 

Περαστικά!


Αμα τα junk food ειναι ετσι οπως ειναι, δε θελω να φανταστω τα υγιεινα πως θα ειναι 🤣

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος f117 έγραψε:

@GoMaR ευκαιρία να φας φαγητά που δεν έτρωγες πριν 😛 μια χαρά θα είναι! 

Περαστικά!

 

Μία ώρα πριν, το μέλος GoMaR έγραψε:


Αμα τα junk food ειναι ετσι οπως ειναι, δε θελω να φανταστω τα υγιεινα πως θα ειναι 🤣

Το ίδιο ακριβώς είχα πει κι εγώ :hehe: 

Η μοναδική ευκαιρία να φάω μπάμιες και κουκιά ήταν :bleh: 

Εσύ Ιάσονα από όσο καταλαβαίνω, έχει κάποιου είδους γεύση; Δεν είναι ΟΛΑ το ίδιο; :p 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Covid: Boy "almost blinded" by eye infection linked to virus

Παράθεση

 

A nine-year-old boy could have been left blind when he developed an eye infection after contracting Covid, his mother said.

Zac was in hospital over Christmas when his left eye swelled up.

The primary school pupil, from Bradley Stoke, South Gloucestershire, has since recovered after having intravenous antibiotics.

His mother Angela Morey said the whole experience "was really scary" and even more "sad because it was Christmas".

 

 

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

droplets-covid.jpg
WWW.IN.GR

Η δυναμική που αναπτύσσεται όταν βήχουμε μελετήθηκε από Κινέζους μηχανικούς, δείχνοντας ότι...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνει λίγο cable modding ο Αλβέρτος! Κοπρίτης ακούει;;;;;

 

Να πω κ μια Σοφία, στον εξομοιωτή πανδημιών plague inc. που αποτελεί τη μόνη γνώση που έχω στο θέμα, πρώτα έκανα τη σούπερ μεταδοτική μετάλλαξη και μετά τη σούπερ ντέντλη. Αν κάνεις πρώτα τη σούπερ ντέντλη ψοφάει ο ιός κ δεν σκοτώνει τον πλανήτη! Ανάποδα δούλευε! Να τσεκάρω τον εξαερισμό στο καταφύγιο;;;

A4514A06-1B30-49AA-AFD0-47E91667E5AB.jpeg

19F5FACD-BD54-4C80-9AC6-ACB8413910F4.jpeg

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

MASK.jpg
WWW.IN.GR

Ο κοροναϊός συνεχίζει να «σαρώνει», εν πολλοίς εξαιτίας της παραλλαγής Όμικρον, ενώ ειδικοί επισημαίνουν...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, steve_m said:

τωρα καταλαβαινω γιατι 2 χρονια δεν εχω κολλησει στο ασανσερ

θελει πολυ ωρα

 

Μέρες μην σου πω. Εμένα αρρώστησε στις 24/12 η γυναίκα και μια βδομάδα μέσα στο σπίτι χωρίς μάσκα δεν κόλλησα. 😏

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3219025-1024x502-1024x502-768x377-1-768x
WWW.IN.GR

Αλλαγές για το πιστοποιητικό εμβολιασμού ανακοίνωσε ο Θάνος Πλεύρης αναφορικά με την τρίτη...

 

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, DEADLAZARUS said:
3219025-1024x502-1024x502-768x377-1-768x
WWW.IN.GR

Αλλαγές για το πιστοποιητικό εμβολιασμού ανακοίνωσε ο Θάνος Πλεύρης αναφορικά με την τρίτη...

 

 

Θα λήξουν τα ελληνικά πιστοποιητικά ενώ κάποιος από το εξωτερικό χωρίς την booster θα παίζει μπάλα ελεύθερα, σωστά;

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.