Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Παρέλαβα και εγώ με την σειρά μου, αφού έκανα και μια καλή πράξη (αιμοδοσία) καλό Πάσχα με υγεία!

 

IMG_20180403_145343.thumb.jpg.4d02da040753bfbfd96543eae5cf8693.jpg

 

p.s. Η σοκολάτα έπιασε τόπο. :p

Έγινε επεξεργασία από Havic
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζονται.

Powertech PS-530.Αξιόπιστο τροφοδοτικό όσο το δούλεψα κανά χρόνο,μετά πήρα μεγαλύτερο και είναι στο συρτάρι.

Ένα αυθεντικό χειριστήριο PS2.

Αν δεν το ζητήσει κανένας άλλος και είσαι στην Αθήνα, με ενδιαφέρει το τροφοδορικο. Προσπαθούμε να αναστησουμε κάτι υπολογιστές στη δουλειά...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαρίζεται παιδικό τηλεκατευθυνόμενο αυτοκίνητο 55Χ22 , είναι σχεδόν καινούργιο αλλά δεν μπορώ να δοκιμάσω αν δουλεύει γιατί έχω χάσει τον φορτιστή. Προηγούνται παλιά μέλη. Παραλαβή μόνο από Γαλάτσι.

54.jpg

27.jpg

Έγινε επεξεργασία από jefm
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα και εγώ. Φωτογραφία αργότερα μιας και είμαι κρεβατωμένος.

 

Come to the Dark side, we have cookies σου λένε και τελικά εννοούν Depon :hehe:

 

Ευχαριστώ @jax7480 Καλό Πάσχα να έχεις και εσύ και οι δικοί σου.

Θα είναι μια ενδιαφέρουσα εμπειρία το Ιντέλι και ας είναι καλά ο Ζάχος που άφησε τον cpu καρφωμένο πάνω στο socket.

AMDας και LGA,... επικίνδυνα πράγματα :help!:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ronin13 said:

Αν δεν το ζητήσει κανένας άλλος και είσαι στην Αθήνα, με ενδιαφέρει το τροφοδορικο. Προσπαθούμε να αναστησουμε κάτι υπολογιστές στη δουλειά...

 

 

Χαλκίδα,θα το στείλω εγώ αντικαταβολή,τώρα αν έχει έξοδα αποστολής θα τα καλύψω εγω.

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, edward said:

 

Χαλκίδα,θα το στείλω εγώ αντικαταβολή,τώρα αν έχει έξοδα αποστολής θα τα καλύψω εγω.

 

Δε θελω να μπεις σε εξοδα. Αν σε βγαλει ο δρομος κατα την Αθηνα καποια στιγμη εχει καλως, αλλιως ας προηγηθει καποιος πιο κοντα σου.

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

Δε διάβασα το "cover" αρχικά και λέω wtf? :hehe: 

 

Mετά τον Ζάχο ο πήχης έχει φτάσει τόσο ψηλά που οι υπόλοιποι θα ντρεπόμαστε να βάλουμε εδώ πράματα για χάρισμα.

Μόνο από ipad και πάνω πλέον. :D:D:D:D 
 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Aπό παλιά αγγελία που βολόδερνε για καιρό.

 

D-Link DU-H7 (7 port USB hub)

ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ/ΑΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΤΟ στο κουτί του καθώς αγοράστηκε πριν από πολλά πολλά χρόνια, ξεχάστηκε σε μία ντουλάπα χωρίς να ανοικτεί ποτέ και μου το έδωσαν πριν από λίγες μέρες.
Σαν usb hub ουσιαστικά είναι άχρηστο καθώς υποστηρίζει μόνο USB 1.1 οπότε δεν έχει νόημα να μπεί σε υπολογιστή.

Όμως, αφενώς έχει 7 type A και 1 type B USB ports, αφετέρου έχει δικό του εξωτερικό και καλής ποιότητας τροφοδοτικό (5v, 2.5A).

Άρα μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν φορτιστής κινητών, tablet κλπ usb συσκευών , σαν τροφοδοτικό Rasberry Pi, usb ηχείων, κλπ κλπ κλπ.

Αυτό είναι: https://www.cnet.com/products/d-link-du-h7-hub-7-ports/specs/

 

5ac3bd6b9b23e_.jpg.9631e9d4ef3d332bdb25c12a3e53309f.jpg

 

 

Όποιος το θέλει παραλαβή από Ν.Σμύρνη. :)


 

Έγινε επεξεργασία από dpolal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.