Jump to content



Crysis


knight_77

Recommended Posts

Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος που δε μου αρεσε το crysis.Το παιχνιδι ηταν καλο μεχρι την ανουσια πιστα με τη σπηλια των εξωγηινων.Απο εκει και περα κατανταει αηδια,οι εχθροι δε σκοτωνονται με τιποτα και το εβαλα και στο easy.Για να φτασουμε στο αεροπλανοφορο οπου γινεται κυριολεκτικα χαμος-δε βλεπεις απο που σου ερχεται-και σα να μην εφτανε αυτο σερνεται κι απο πανω το game.Τοσα χρονια για αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steve_m [Σήμερα, στις 18:58]

Πρεπει να ειμαι ο μοναδικος που δε μου αρεσε το crysis.Το παιχνιδι ηταν καλο μεχρι την ανουσια πιστα με τη σπηλια των εξωγηινων.Απο εκει και περα κατανταει αηδια,οι εχθροι δε σκοτωνονται με τιποτα και το εβαλα και στο easy.Για να φτασουμε στο αεροπλανοφορο οπου γινεται κυριολεκτικα χαμος-δε βλεπεις απο που σου ερχεται-και σα να μην εφτανε αυτο σερνεται κι απο πανω το game.Τοσα χρονια για αυτο...

ωχ! μην μου λες τετοια και το άρχισα στο 100%!!:blink:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά στο αεροπλανοφόρο πως νικώ αυτόν των χοντρό

που βγαίνει από την θάλασσα . είμαι εκεί που η κύρια μου έχει βγάλει την ασπίδα από το ένα χέρι του τη κάνω απ εκεί και πέρα ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lord [Σήμερα, στις 17:08]

παιδιά στο αεροπλανοφόρο πως νικώ αυτόν των χοντρό

που βγαίνει από την θάλασσα . είμαι εκεί που η κύρια μου έχει βγάλει την ασπίδα από το ένα χέρι του τη κάνω απ εκεί και πέρα ?

κάνεις ρε παιδιά τόσοι και τόσοι το παίξατε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos th. [Σήμερα, στις 21:53]

πρωτα βαρας τα 2 "χοντρα χερια" και μετα την καρδια με το tak cannon.

το tak cannon ειναι το εξωγιηνο οπλο ?

ή η μπαζουκες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lord [Σήμερα, στις 00:23]

το tak cannon ειναι το εξωγιηνο οπλο ?

ή η μπαζουκες?

χρειαζεσαι ενα οπλο που ριχνει πυραυλους και το οποιο το παιρνεις μεσα απο το αεροπλανοφορο,δεν ειναι το εξωγηινο οπλο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

Τελικά 2 ειναi ή 4?....μηπως τα εβλεπα διπλά λόγω dual view? :hehe:

Πρωτα απ`ολα χτυπας τα 4 κανονακια,μετα τα 2 χερια,αφου απενεργοποιηθουν οι ασπιδες τους και στο τελος την καρδια.

Link to comment
Share on other sites

το τελειωσα και γω..νταξ στο τελος πολυ αγχος ρε παιδι μου...βασικα ηταν λες και γυρισα απο σινεμα απο Sci-Fi Blockbuster ταινια..στο τελος τα φρειμς πεσανε σε δραματικο επιπεδο..αλλα τα σκηνικα ανεπαναληπτα...κατα τα αλλα θα το προτιμουσα λιγο πιο γηινο...διχως τοσα πολλα αλιεν....

Link to comment
Share on other sites

έχω ξεκινήσει από 3 saves πιο πίσω και πουθενά αυτό το tak cannon

ωχ και οσο σκεφτούμε οτι πρέπει να πάω πάλι πίσω και να νικήσω αυτά τα τέρατα

με πιάνει πονοκέφαλος ιδιαίτερα αυτό που είναι στο κατάστρωμα του πλοίου αυτόν των

hunter

Link to comment
Share on other sites

παντως για να σε βοηθησω δεν ειναι στο καταστρωμα...ειναι κατω σε μια θηκη...μολις μπεις στο δωματιο που τρωνε λαχανο τον ναυαρχο..τι ειναι αυτος δεν ξερω..μετα στα επομενα δωματια καπου κει βοσκει το tak cannon ...την πατησα και γω και ξαναγυρισα να το παρω

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.