Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

ΥΓ, μπήκαμε στην 2η βδομάδα από τότε που είπανε για τους 15.5 beta..μάλλον τους ανακοίνωσαν για τον Δεκέμβριο!

Βγαίνει νέος επετειακός driver σύντομα με το όνομα Karma! Δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας. Η αναμονή τελειώνει.

:hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

Meanwhile at Nvidia forceware studio! :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha!

σε παραδιπλανό φορουμ,τα παιδιά είναι υπερευχαριστημένα με την ati πάντως,και τους beta drivers..

δεν ξέρω άμα τους χρηματοδοτεί η amd για να τα λένε αυτά :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκτός απο τον OMEGA (στον οποίο 1ή φορά έπεσε δουλειά) οι υπόλοιποι beta έως και σήμερα που μιλάμε είναι για γέλια και για κλάματα μαζί.

Είπαμε να είμαστε funboys αλλά όχι και έτσι :haha:

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να σας την χαλασω λιγο, ουτε εγω αντιμετωπιζω προβλημα με τους beta. Οτι παιχνιδια επαιζα πριν, το ιδιο καλα παιζω και τωρα. ^_^

Κανε μας τη χάρη ρε funboy που παίζεις το ίδιο καλά! Έχουν πρόβλημα λέμε!  :p

Έγινε επεξεργασία από amdnikos
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το να γράφεις τα ίδια και να λοιδορείς μέρα νύχτα μια εταιρεία σε 2-3-4 forums ειλικρινά και χωρίς διάθεση για flame δεν καταλαβαίνω τι εξυπηρετεί.
Ο καταναλωτής ψηφίζει "με τον παρά του". Οι εκστρατείες καψίματος των μαγισσών γυρνάνε μπούμερανγκ όπως ανακάλυψαν και οι sjw

Link to comment
Share on other sites

offtopic

Συμφωνω και εγω με τον Lazy,εχω καποια θέματα με τo flash player youtube αλλα σε games πολυ καλά,κανένα θεμα.

Οχι δεν πληρώνομαι απο την AMD... :p

plz use HTML player....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν προβληματα με τους beta, μπορουν να αναφερουν μερικα ?

Εγώ για παράδειγμα να σου πω μερικά. Έμεινα άνεργος τον περασμένο μήνα. Με παράτησε η γυναίκα για τον καλύτερο μου φίλο. Χάλασε η μηχανή του εσπρέσο και τώρα στάζει το ταβάνι νερά.... Θες και άλλα?!?!?! (τέρμα το trolling από εμένα)  :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για παράδειγμα να σου πω μερικά. Έμεινα άνεργος τον περασμένο μήνα. Με παράτησε η γυναίκα για τον καλύτερο μου φίλο. Χάλασε η μηχανή του εσπρέσο και τώρα στάζει το ταβάνι νερά.... Θες και άλλα?!?!?! (τέρμα το trolling από εμένα)  :p

 

Μήπως συνάντησες τον Μητσοτάκη τωρα τελευταία καπου και δεν το θυμάσαι?  :p

Μια ερωτιση γι'αυτους που διαμαρτυρονται για τους οδηγούς.

Είναι νομίζω γνωστό οτι η amd(και απο την εποχη ati)  εχει θεμα με τους οδηγούς,εφόσον κάποιος θελει να παίζει οτι τελευταίο βγαίνει γιατί δεν παει σε nvidia?

Link to comment
Share on other sites

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/latest-catalyst-windows-beta.aspx

witcher drivers...μια μάγισσα αυτοκτόνησε με τον οδηγό της :p

 

This driver release is recommended for The Witcher 3 - Wild Hunt and Project Cars.

 

 

έλα ξυπνήσαν οι πεθαμένοι!

Όπως γράφουν ετοιμάζεται και ο κανονικός driver...ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΠΩ μεγαλεία,εγω βάζω στοίχημα στους 8 μήνες θα βγει ο κανονικός! :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.