Jump to content



Logitech Z-5500 Digital THX Speaker System MANY PHOTOS (56k beware!)


Recommended Posts

  • 2 months later...

Ενας φιλος μου αγορασε πριν μια εβδομαδα τα logitech z5500 και ενα πραγμα εχω μονο να πω τα ηχεια ειναι πραγματικα παρα πολυ καλα και κατι αλλο εχει παει η αστυνομια 3 φορες στο σπιτι του και δυο ο ιδιοκτητης της πολυκατοικιας!Πολυ δυναμη και πολυ μπασο!

Link to comment
Share on other sites

ωρε.δεν κυκλοφορανε πολυ πολυ πλεον.

ολοι εφεραν τα g51 πως σκ@τα τα λενε....

Υπήρχαν αρκετές κούτες στο Saturn στο γέρακα στα 229€ (πρέπει να ήταν προσφορά λόγω εγκαινίων γιατί στο ράφι είχε τιμή 249) και στο e-shop παίζουν για λίγες ώρες στα 235 κατά καιρούς...

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχαν αρκετές κούτες στο Saturn στο γέρακα στα 229€ (πρέπει να ήταν προσφορά λόγω εγκαινίων γιατί στο ράφι είχε τιμή 249) και στο e-shop παίζουν για λίγες ώρες στα 235 κατά καιρούς...

και στο πλαισιο παιζει (τωρα που γραφω) στην ιστοσελιδα.

με ατομο που μιλησα χθες-προχθες για μια παραγγελια και του εθεσα ερωτηση ποτε θα φερουν /εχουν μου ειπε οτι δεν ξερει ποτε και αν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια μολις χθες τα αγορασα κ ψαχνω για καρτα ηχου γυρω στα 50 ευρω θα βρω καλη η πρεπει να δωσω παραπανω για να δω διαφορα.δεν τα πηρα καινουρια κ δεν ειχαν χειρηστηριο ξερετε που μπορω να βρω,χρειαζεται η οχι;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Κάνουν τα ηχεία για αυτό το laptop;

Με ποιόν τρόπο θα συνδεθούν αν κάνουν;

Αλλιώς, μπορώ να πάρω και μια usb κάρτα ήχου και να τα συνδέσω εκεί;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν έχει οπτική έξοδο η κάρτα ήχου!

Ποιά εξωτερική κάρτα ήχου να πάρω;

Δεν ξέρω αν πω βλακεία, αλλά απ' ότι ξέρω αν τα συνδέσεις οπτικά χρησιμοποιείται ο αποκωδικοποιητής των ηχείων και όχι της κάρτας ήχου. Άρα αν τα συνδέσεις οπτικά μην πάρεις καθόλου κάρτα. Σχεδόν ΟΛΕΣ οι μητρικές έχουν οπτική έξοδο

EDIT: μλκία είπα. Σκεφτόμουν την δικιά μου και νόμιζα έχεις κ εσύ X-Fi :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.