Jump to content



Recommended Posts

ααα

μονο ετσι δινουν

για να παιξεις πρεπει να συνδεθεις online?

Ναι ειναι μόνο για Multiplayer η beta. Χτες το βράδυ έπαιξα μερικά παιχνίδια με φίλους, θυμήθηκα παλιές εποχές SC1 και WC3. Πρέπει να διαβάσω το nda καλά γιατι μια στα γρήγορα που το είδα έλεγε οτι απαγορεύεται η αναμετάδοση υλικού κλπ... Βεβαια σε άλλα site κάνανε και Live broadcast οπότε δε ξέρω τι παίζει.

Είχα ένα μικρό-μεγάλο bug με τα units να εξαφανίζονται, αλλά με τους 10.2 drivers σα να διορθώθηκε.

Το νεο battle.net ειναι απίστευτο, έχει πέσει πολύ δουλειά και φαίνεται. Τα friends list δουλευουν κανονικά και εχει και chat και voice, έχει ενα σύστημα matchmaking που σου λεει και πιος μαλλον θα κερδίσει (lol).

Anyway, επιφυλάσομαι για screenshots.

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που εχει καποιος beta key και δεν το θελει (λεμε τωρα) ας ριξει ενα Pm κατα εδω μερια.

Υπαρχει περιπτωση να σταλουν και αλλα κλειδια ή οσα εσταλησαν ειναι και τα τελικά?

Gief SC2

Ναι ειναι μόνο για Multiplayer η beta. Χτες το βράδυ έπαιξα μερικά παιχνίδια με φίλους, θυμήθηκα παλιές εποχές SC1 και WC3. Πρέπει να διαβάσω το nda καλά γιατι μια στα γρήγορα που το είδα έλεγε οτι απαγορεύεται η αναμετάδοση υλικού κλπ... Βεβαια σε άλλα site κάνανε και Live broadcast οπότε δε ξέρω τι παίζει.

Είχα ένα μικρό-μεγάλο bug με τα units να εξαφανίζονται, αλλά με τους 10.2 drivers σα να διορθώθηκε.

Το νεο battle.net ειναι απίστευτο, έχει πέσει πολύ δουλειά και φαίνεται. Τα friends list δουλευουν κανονικά και εχει και chat και voice, έχει ενα σύστημα matchmaking που σου λεει και πιος μαλλον θα κερδίσει (lol).

Anyway, επιφυλάσομαι για screenshots.

Ειχες παει blizzcon??? Ωραιος!!

Και ομως πηρε beta key...no comment

Οδηγος για το πως ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΞΕΤΑΙ starcraft 2

Καταλαβαινω οτι μπορει να μην εχει ξαναπαιξει sc αλλα τα μερικα πραγματα ειναι βασικα αν εχεις εμπειρια απο RTS.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

Δεν παλεύεται η κατάστα...βρήκαν τρόπο να μπορείς να βλέπεις τουλάχιστο τα replay χωρίς να είναι απαραίτητο cdkey...αυτό ούτως η άλλως δεν το θεωρώ "παράνομο"...εξ αρχής έπρεπε να σε αφήνει...βλέπω τα replay...έχω λιώσει...προβλέπεται κάψιμο όταν βγει...:clap:

/edit: ITS A sick SICK SICK GAME!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
Link to comment
Share on other sites

Και αλλο ενα beta wave αλλα δυστηχως δεν πηρα Key....γκαντεμης οπως παντα.

Για sc2 replays καντε search για hdstarcraft στο youtube.

ANNNNNNNNNNNNN λεμε τωρα παρει κανεις beta key και δεν το θελει...στειλτε Pm...θα εχετε ειδικη μνια στα απομνημονευματα μου :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Και αλλο ενα beta wave αλλα δυστηχως δεν πηρα Key....γκαντεμης οπως παντα.

Για sc2 replays καντε search για hdstarcraft στο youtube.

ANNNNNNNNNNNNN λεμε τωρα παρει κανεις beta key και δεν το θελει...στειλτε Pm...θα εχετε ειδικη μνια στα απομνημονευματα μου :sarcastic:

Υπάρχει τρόπος να παίξεις και χωρίς beta key..δεν λέω περισσότερα γιατί όχι κάρτα αλλά ξύλο θα φάω...:p

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχουν κανει προοδο στο AI πλεον ειναι αρκετα ευκολο να τον νικησω...

Σκεφτομουν να ξεκινησω με terrans αλλα μου αρεσουν τωρα τελευταια και οι prottoss ...απο zerg μακρια και αγαπημενοι που λενε.

Τrooper τι λεει εχεις παιξει κανα παιχνιδακι?

Περιμενω το wave 4 ΜΠΑΣ και παρω beta invite ;(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.