Jump to content



Recommended Posts

LOL και θα έχει το καθένα από 50e? Ε ρε, Reloaded που θέτε για το "Epic feeling" :fist:

Μάλλον...

Άρα 150 ευρώ για να παίξει κανείς το Starcraft 2 (ολόκληρο :p).

Σκέφτονται μάλιστα να τα κυκλοφορήσουν ανά 1 χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

ενταξει στα 150 ευρω κολλησατε? δειτε τα σαν expansions. Ετσι και αλλιως ποσοι θα το παρουν για να παιξουν τα campaigns? Ολοι στο bnet θα λιωσουν που θα ειναι τσαμπα κατα παραδοση (ελπιζω). Αρα αν απο την αρχη εχεις ολα τα races διαθεσιμα για online το αν θα εχει μονο terran campaign μικρη σημασια εχει...και αμα ανα χρονο βγουν και τα αλλα 2 θα εχουν και αλλες βελτιωσεις κλπ, τελικα θα ιεναι σαν expansions + extra campaign combos. Αρα εγω το βλεπω σαν εγγυημενα 2 expansions και μονο καλο ειναι αυτο...

Link to comment
Share on other sites

όπως λέει και ο λαός "ότι αρπάξει ο κώλος μας" βρήκαν αγελάδα εκει στη blizziard και πανε να την αρμέξουν. Επλίζω να μην κάνουν και με το diablo τα ίδια και τους πάρει ο διάολος τον πατέρα.:nono:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Χμμμ...

Αρκετά τα σχόλια:

1) Δεν ήταν και πολύ "pro" οι παίχτες, υπήρχαν άπειρα πράγματα που θα μπορούσαν να έχουν κάνει.

2) Υπερβολικοί οι παρουσιαστές - HUGE army τον είδε που...?

3) HUGE map? Πούντος? Μια αλλαγμένη 256άρα πίστα ήταν...

4) Εν τέλει, ότι και το Command and Conquer 3 - η ίδια συνταγή, με άλλα γραφικά και νέες μονάδες/προσθήκες. Σίγουρα όχι κάτι το επαναστατικό, εννοείται όμως ότι θα είναι καλό, μιας και είναι Blizzard. Θα περίμενα περισσότερα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Moνο μην τολμησουν και βαλουν αυτη τη βλακεια το Upkeep !! Μου σπαει τα νευρα !!

Ειναι απο τις κακες συνηθειες της Blizzard να βαζει upkeep στα RTS της...

Επισης με νευριαζει το resource system της blizzard οπου τελειωνουν τα resources υπερβολικα γρηγορα και πρεπει να τρεχεις να φτιαχνεις καινουργια βαση + το οτι πρεπει να φτιαξεις καμια 10αρια εργατες για να ανεβασεις την οικονομια...

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

Moνο μην τολμησουν και βαλουν αυτη τη βλακεια το Upkeep !! Μου σπαει τα νευρα !!

Ειναι απο τις κακες συνηθειες της Blizzard να βαζει upkeep στα RTS της...

Επισης με νευριαζει το resource system της blizzard οπου τελειωνουν τα resources υπερβολικα γρηγορα και πρεπει να τρεχεις να φτιαχνεις καινουργια βαση + το οτι πρεπει να φτιαξεις καμια 10αρια εργατες για να ανεβασεις την οικονομια...

Eχεις δικιο και εμενα που την εσπαγαν αγρια αυτα! Αλλα ειναι starcraft ... τελος!

Οταν θα βγει το παιχνιδι προβλεπω οτι θα γινει ο 3ος Παγκοσμιος Πολεμος! Το περιμενουν μυρια παιχτες σε ολο τον κοσμο!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι γιατι δε με εντυπωσιασαν καθολου τα διαφορα videakia τοσο για το Diablo 3 οσο και γiα το SC2?Οχι βεβαια οτι δε θα τρεξω να τα αγορασω τη πρωτη μερα της κυκλοφοριας τους ,αλλα ειμαι ο μοναδικος που περιμενε κατι πιο "grande" απο τη Blizzard?

Link to comment
Share on other sites

Από το Diablo 3 πρόβλημα δεν έχω - έτσι κι αλλιώς δεν μπορείς να αλλάξεις και τραγικά τα hack n slash RPG. Αυτά που είδα για το Βάρβαρο π.χ. με εντυπωσίασαν θετικά - θέλω σίγουρα να δω το παιχνίδι.

Το Starcraft 2 τώρα...όπως έχω πει πολλές φορές σε ελληνικά και ξένα forum, δε με εντυπωσίασε καθόλου από τα έως τώρα video. Παίρνει στοιχεία από άλλα παιχνίδια (Assault Space Marines - Reapers / Superweapons - Mothership / κτίρια που μπορείς να καταλάβεις για bonus - Xel'Naga Towers / Cover System - εκείνο το υποτυπώδες σύστημα κάλυψης στα δέντρα), χωρίς όμως να κάνει κάποιες μεγάλες αλλαγές στον πυρήνα του παιχνιδιού. Παραμένει ακριβώς το ίδιο παιχνίδι, με ακριβώς την ίδια νοοτροπία στα resources, στο χτίσιμο και στη μάχη.

Απλά βάλαν νέες μονάδες, άλλα γραφικά και καινούριες abilities. Τίποτα παραπάνω. Ένα expansion για το Starcraft είναι, όπως και οι ίδιοι άλλωστε έχουν δηλώσει πως αυτό ζήτησαν οι fans.

Μπορεί κι εγώ να περίμενα ΠΟΛΥ περισσότερα από τη Blizzard, ένα παιχνίδι που θα δίδασκε το πως εξελίσεις τα RTS, αλλά δυστυχώς....μια από τα ίδια.

Μην ξεγελιέσαι όμως - τις πωλήσεις του 1 τις έχει στο τσεπάκι. Γι αυτό δεν τους νοιάζει άλλωστε να το εξελίξουν θεαματικά - ίδιο θέλετε, ίδιο θα πάρετε.

Προσωπικά πάντως, εκτός σοβαρού απροόπτου, μόνο το Diablo θα αγοράσω. Το Starcraft μάλλον θα το αφήσω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.