Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

’στα να πάνε, η δικαιολογία είναι οτι έχω αγοράσει 2 νέα μαύρα πολύμπριζα και είναι κρίμα να τα φτιάξω και μετά να τα ξαναχαλάω :hehe:

τουλάχιστον το γραφείο πάνω είναι πάντα κούκλα και μαζεμένο! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από junior-21-

Να και το δικό μου μια:

gzz7qacu5yo9x4500bri_thumb.jpg

Να και η δική μου μέθοδος τακτοποίησης καλωδίων:

t98as9k7n36o3z79f6yb_thumb.jpg

Τα ηχειάκια τι λένε από απόδοση? Αυτά που μπαίνουν σε USB δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη το γραφείο σου φαίνεται σωστά στημένο.

Η καρέκλα σου είναι άνετη και η Feder stratocaster με τον μίκτη ήχου και τον υπολογιστή φτιάχνουν κατάσταση.

Μόνο που οι δύο πόρτες περιορίζουν λίγο το χώρο και με τόσες συσκευές, έχεις ανάγκη από ένα λίγο μεγαλύτερο γραφείο ή από ράφια - βιβλιοθήκη.

Link to comment
Share on other sites

sotiris, μετά το τέλος της φοιτητικής ζωής στην Πάτρα, δεν θα ήταν ότι σοφότερο να φέρω τα Ζ-5500 που είχα στην Αθήνα σε πολυκατοικία για προφανής λόγους (εξώσεις, αστυνομίες κλπ :p ) Έτσι για να ηρεμήσω από τα καλώδια και τα sub (χώρος γαρ) είπα να πάω σε κάτι μικρό και σχετικά ισχυρό 2.0. Μια χαρά είναι αλλά όχι τραγικά καλύτερα σε σχέση με τα Gigaworks T20 που είχα μέχρι την προηγούμενη βδομάδα, απλά τα βρήκα προσφορά και τα τσίμπησα! Είναι όμως πολύ μουράτα, πολύ καλός ο χειρισμός με αφή (απλά πολλές οι δαχτυλιές γιατι είναι κάπως glossy) και πολύ καλή η οθόνη αφής! Το μπάσο τους τα σπάει πάντως , πολύ καλό... Σαν ένταση, περίμενα κάτι καλύτερο αρκετά από τα Τ20 και είναι σχεδόν τα ίδια... Ποιότητα όμως αθάνατη Logitech :p

Link to comment
Share on other sites

Το 70% της ημέρας είναι κόκκινο. Από την φορθνετ μου λένε πως δεν είναι τίποτα. Αυριο όμως έχει διακοπή και βουρ στον ΟΤΕ!

Ο μπόμπ έιναι δώρο από ανηψάκι μου :mad:

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και απο μενα το γραφειο μου ετσι οπως ειναι τωρα στις διακοπες..Τον σκληρο και το

κουτι εφερα μαζι.. η οθονη και τα ηχεια μεινανε στο φοιτιτικο μου σπιτι..θα τα ανεβασω οταν επιστρέψω.(ελπίζω και με την καινουργια 24αρα που θελω να αγοράσω)

post-8512-1416073311,5067_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.