Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 15:38]

mariosalice... ρε συ μαν ..πως την παλευεις με αυτο το mousepad?

Το mouse pad αυτό είναι φοβερό.

Δοκίμασε μια φορά Nova και θα καταλάβεις.

http://www.gamersmousepads.com/

http://www.novasmic.com/

@Racer

Το κατάλαβες από το ποντίκι που το έχω αριστερά LOL

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 16:33]

Ειναι λιγο μικρο παντως....

Έχει διάμετρο 18cm.

Δοκίμασε ένα στρογγυλό mouse pad από λεπτό ύφασμα με ανθρακονήματα πάχους 1mm και θα καταλάβεις ότι δεν χρειάζεσαι μεγαλύτερο για παιχνίδια.

Ίσως όμως και με τα χρόνια να έχω συνηθίσει τα μικρά pads.

Το συγκεκριμένο είναι από τα πρώτα που έβγαλε η NOVA με 4000 μικροσκοπικές πυραμίδες / inch².

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από racer [Σήμερα, στις 16:00]

@mariosalice αριστερόχειρας είσαι?

Αρχική απάντηση από mariosalice [Σήμερα, στις 16:28]

@Racer

Το κατάλαβες από το ποντίκι που το έχω αριστερά LOL

Oups! Μαριε με εβαλες σε σκέψεις.... και εγω που ειμαι αριστερόχειρας θα επρεπε να το χρησιμοποιω με το αριστερο? Καλα με λενε ανάποδο δηλαδη?....:hehe: btw ακομα και στο σχολειο στον πινακα με το δεξιο έγραφα... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

Oups! Μαριε με εβαλες σε σκέψεις.... και εγω που ειμαι αριστερόχειρας θα επρεπε να το χρησιμοποιω με το αριστερο? Καλα με λενε ανάποδο δηλαδη?....:hehe: btw ακομα και στο σχολειο στον πινακα με το δεξιο έγραφα... :laughing:

Αδερφε, ειχα ενα συμμαθητη αριστεροχειρα, τον οποιο αναγκαζαν οι γονεις του απο μικρο να γραφει με το δεξι. Αποτελεσμα, τα χειροτερα γραμματα στο μεχρι τωρα γνωστο συμπαν... :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που συνήθως έχω το mouse κάτω από το πληκτρολόγιο, στη μέση ακριβώς, είμαι ίσιος, ανάποδος ή κάτι άλλο; :p

Πάρτε και μια φωτογραφία από το γραφείο όπως είναι αυτή τη στιγμή :D

post-4171-1416073302,0916_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mariosalice [Σήμερα, στις 15:46]

@ Louris7

Εσύ τι mousepad έχεις?

Ρωτάω γιατί στο Crysis φάνηκε σε όλους μας ότι κατέχεις το άθλημα.

Αυτό της Logitech...Γιατί?...Αυτό δεν το αγόρασα για game ,και βασικά ποτέ δεν εχω σκεφτει να αγοράσω μεχρι τωρα πληκτρολογιο ,ποντικι με βαση το gaming..

To συγκεκριμενο το πηρα μονο και μονο - πριν αρκετο καιρο- επειδη ειναι ασυρματο.

post-7458-1416073302,2267_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Louris7 [Σήμερα, στις 10:40]

:D :D :D

Ακριβως, στο ξυλο...Δεν εχω τζαμι γι'αυτο.

Αχ βρε Louris και γω με το Logitech mx710 είμαι ....τα διάφορα "gaming Equipment", όπως βαπτίζονται δεν κάνουν τον Gamer!! :clap: :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αν μπορείς να τοποθετήσεις τα 2 rear κάπου πίσω σου ( εγώ τα κάρφωσα στον τοίχο ). Το κεντρικό, που είναι; ( edit: το βρήκα )

Τακτοποιημένο, όμορφο. Αν και, συρτάρια δεν βλέπω. Το παραπάνω δεν έχει επίσης και χαρτούρα απο δω κι απο 'κει σκορπισμένη. :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.