Jump to content



Η.Ο.Τ. BrainStorming


Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από F117 [Σήμερα, στις 01:02]

@TASOS άμα έρθεις και εσύ πες μου για να φέρω τους 3700+ μου :) ( δεν ξέρω για cold bug)

Θα προσπαθήσω να είμαι εκεί....μεσημεράκι πιστεύω.

Θα φέρω και τη δικιά μου Ultra-D μαζί με μνήμες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από TASOS

Θα φέρω και τη δικιά μου Ultra-D μαζί με μνήμες.

Εσύ θα μπεις, η μητρική, καθώς και οτιδήποτε έχει σχέση με την πράσινη, δε νομίζω να μπουν... :p

Κατά βάθος αυτό που προσπαθεί ο hipro είναι να σας γλυκάνει με τα της intel, και να αλλαξοπιστήσετε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho [Σήμερα, στις 13:15]

Εσύ θα μπεις, η μητρική, καθώς και οτιδήποτε έχει σχέση με την πράσινη, δε νομίζω να μπουν... :p

Κατά βάθος αυτό που προσπαθεί ο hipro είναι να σας γλυκάνει με τα της intel, και να αλλαξοπιστήσετε :hehe:

Εχω προβλέψει :D

Η μητρική θα μπεί ιγκόγκνιτο ... σε κουτί από Asus X38

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σας πω ότι ΣΕ ΠΡΩΤΗ φάση, και κατόπιν αποτελεσμάτων στο hwbot και προσπάθειας, έχω επιλέξει τον giorgos th. να πάιξει με τα παρακάτω:

ASUS Blitz Extreme

1 και 2 ΑΤΙ 2900ΧΤ με μονή και CF

Yorkfield QX9650

Cellshock DDR3 PC14400

Mε LN2 o επεξεργαστής και με αέρα οι κάρτα/ες..... :)

Αυτή η επιλογή του χρήστη ΔΕΝ έγινε τυχαία, αλλά βασίστηκα στην προσπάθεια που έχει καταβάλει για την ομάδα στο hwbot..... ;)

Όποιοι διαφωνούν τα το πουν στα ίσα..... :)

Την άλλη Κυριακή θα είναι άλλος χρήστης και πάει λέγοντας.....

Να πώ επίσης ότι ΌΛΟΙ όσοι θέλετε, θα παίξετε με πολύ και διάφορο hardware και με ότι έχω/έχετε/έχουμε......Sponsors ΔΕΝ έχουμε ακόμα αλλά θα προσπαθήσουμε μόνοι μας για αρχή...... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.