Jump to content



Recommended Posts

Χτες εκανα την πρωτη προσπαθεια μου να παω πανω απο Grift31 μιας και ο [MENTION=22080]tavliban[/MENTION] ηταν τοσο γεναιοδωρος ωστε να μου δωσει ενα ramalandi's gift (thank you Leonida) που μου λειπε για το build μου.Δεν ημουν και τοσο μακρυα απο το να βγαλω και το 33 αλλα δεν εκατσε. :) enjoy

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=jmk6Xf7eLPQ]

[/ame] Έγινε επεξεργασία από P70
Link to comment
Share on other sites

Χτες εκανα την πρωτη προσπαθεια μου να παω πανω απο Grift31 μιας και ο @tavliban ηταν τοσο γεναιοδωρος ωστε να μου δωσει ενα ramalandi's gift (thank you Leonida) που μου λειπε για το build μου.Δεν ημουν και τοσο μακρυα απο το να βγαλω και το 33 αλλα δεν εκατσε. :) enjoy

sorry που θα στο πω εγώ ο ίδιος σαν χορηγός. άλλα είσαι φτιαγμένος λάθος.

1. θα βγάλεις την witching hour. θα βάλεις blackthorns.

2. θα βγάλεις το ouroboros και θα βάλεις blackthorns.

3. Θα βγάλεις το blackthorns το βρακί. και θα βάλεις depthdiggers αφού παίζεις με primary. (φαντάζομαι ότι έχεις βρει. Εγώ έχω βρει 2)

έτσι δεν χάνεις τα bonus του blackthorns, και έχεις +80%-100% dmg στο wot100f.

Link to comment
Share on other sites

sorry που θα στο πω εγώ ο ίδιος σαν χορηγός. άλλα είσαι φτιαγμένος λάθος.

1. θα βγάλεις την witching hour. θα βάλεις blackthorns.

2. θα βγάλεις το ouroboros και θα βάλεις blackthorns.

3. Θα βγάλεις το blackthorns το βρακί. και θα βάλεις depthdiggers αφού παίζεις με primary. (φαντάζομαι ότι έχεις βρει. Εγώ έχω βρει 2)

έτσι δεν χάνεις τα bonus του blackthorns, και έχεις +80%-100% dmg στο wot100f.

Χορηγε σε αυτο το rift level η string of ears ειναι απαραιτητη οποτε απο οτι καταλαβαινεις με αυτην επαιζα!

Ψαχνω ειτε blackthorns amu ειτε sunwuko amu ειτε για να βαλω και το blackthorns full ειτε για να βαλω shoulders aulgrid ωστε να εχω reapers bracers γιατι το spirit γεμιζει πανευκολα. γενικα απο οτι εχω καταλαβει το dmg του set ερχεται απο το 3500% decoy as holy καθως το primary skill μου βαραει 20m αρα και Χ2 να παει παλι 40m δεν το βλεπω τοσο χρησιμο.γενικα το ψαχνω ακομα γιατι εχει πολλες παραλλαγες!

ειμαι και σε αναζητηση ice climbers(paragon 440 και ποτε ομως) για τα frozen.

Diablo_III_2014_09_12_01_49_02_02_09_35_21.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χορηγε σε αυτο το rift level η string of ears ειναι απαραιτητη οποτε απο οτι καταλαβαινεις με αυτην επαιζα!

Ψαχνω ειτε blackthorns amu ειτε sunwuko amu ειτε για να βαλω και το blackthorns full ειτε για να βαλω shoulders aulgrid ωστε να εχω reapers bracers γιατι το spirit γεμιζει πανευκολα. γενικα απο οτι εχω καταλαβει το dmg του set ερχεται απο το 3500% decoy as holy καθως το primary skill μου βαραει 20m αρα και Χ2 να παει παλι 40m δεν το βλεπω τοσο χρησιμο.γενικα το ψαχνω ακομα γιατι εχει πολλες παραλλαγες!

ειμαι και σε αναζητηση ice climbers(paragon 440 και ποτε ομως) για τα frozen.

δοκίμασε το ρε μπαγάσα που θα μου φέρεις και αντιρήσεις... άιντε :p.

Link to comment
Share on other sites

Σαν ελβετικο ρολοι :p

attachment.php?attachmentid=64040&stc=1&d=1410522076

Πλακα πλακα με pet build και χωρις taskers δυσκολα το παω 28-29.. Δε ξερω αν κανω κατι λαθος εγω, στον ψοφο δεν εχω πολυ θεμα αλλα ειναι θεμα killing time.

Με jade εχω παει και 30 αλλα εχω χαλι sunkeeper (ατιμο ramandani δε θα σε πετυχω?) και γενικα θελω λιγο καλυτερα rolls στο συγκεκριμενο σετ

post-6582-1416078791,9434_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

erhm... γκουχ γκουχ... unity ring είναι για τις αδερφές.... :whistling δεν πρόκειται να βάλω σε κανέναν follower μου...

χωρίς unity πάντως πήγα 32 σχετικά (?) άνετα παραπάνω δεν πάω εκ πεποιθήσεως γιατί προς το παρών ανεβάζω τα gems...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.