Jump to content



Recommended Posts

Μου έριξε και μένα το πρώτο χτες το βράδυ. Είχα αρχίσει να ανησυχώ, γιατί άκουγα άλλους να λένε για 2, 3 και 5 από τη μέρα που μπήκε το Patch και γω δεν το είχα δει ούτε ζωγραφιστό.

Άλλαξα το υπάρχον socket του Calamity μου σε +10% Damage και μετά πρόσθεσα πάλι το socket με το Rama, κι έτσι το έκανα καλύτερο από τα 2hand xbows μου :hehe:

attachment.php?attachmentid=63912&stc=1&d=1409750009

< Ειχα αρχίσει να ανησυχώ.....> τάδε εφη....

Link to comment
Share on other sites

Οσοι απο σας εχετε σηκωσει αυτο το ramadani's gift, πειτε και σε μας τους -πραγματικα- ατυχους, που το εχετε σηκωσει (rift τερατα, rift guardian, bounty τερατα, greater rift, cache απο τον tyrael) γιατι δε ξερουμε που ψαχνουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Οσοι απο σας εχετε σηκωσει αυτο το ramadani's gift, πειτε και σε μας τους -πραγματικα- ατυχους, που το εχετε σηκωσει (rift τερατα, rift guardian, bounty τερατα, greater rift, cache απο τον tyrael) γιατι δε ξερουμε που ψαχνουμε :p

Κιτρινο mob με minions σε Dalgur Oasis rift map στο τ6 , τελειος random ειναι και αρκετα σπανιο, δεν πεφτει συχνα.

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι γιατί γίνονται disabled.Άκυρο διάβασα το σχετικό post.

τουλάχιστον πια ο Tifozi δεν θα χρειάζεται να ανησυχεί για το trap του Jar of souls.

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

πήγαινε ένας seasonal char σε Τ6 στον Jar of souls δεν σκότωνε τίποτα, πέρναγε ο χρόνος του event και έπαιρνε το xp χωρίς κόπο.

στο matriarch bones έπαιρνες τις στάχτες, τις πήγαινες στον τάφο, και έπαιρνες το xp χωρίς να σκοτώσεις πάλι τίποτα

τα άλλα δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Στο miner's gold το ίδιο.To bounty απλώς θέλει να βρεις τα 2 veins στο δεύτερο level τίποτα άλλο.

Το Miser's will προσωπικά το έχω πετύχει μόνο μια φορά,αν θυμαμαι καλά απλώς μπαίνεις μέσα στο σπίτι στο Act V clickareiς ένα πτώμα και done.

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

πήγαινε ένας seasonal char σε Τ6 στον Jar of souls δεν σκότωνε τίποτα, πέρναγε ο χρόνος του event και έπαιρνε το xp χωρίς κόπο.

στο matriarch bones έπαιρνες τις στάχτες, τις πήγαινες στον τάφο, και έπαιρνες το xp χωρίς να σκοτώσεις πάλι τίποτα

τα άλλα δεν ξέρω.

Miners Gold στην Act II στην Holowing Plateu (κάπως έτσι) κάπου στην μέση του map είναι ένας Miner, του μιλάς, κάνεις tp asap και μόλις τελειώσει ο χρόνος πέρνεις το bounty.

Miser's Will είναι στην Act 5 σε περιοχή δεξιά του world map (δεν θυμάμαι όνομα) και εκεί απλά τρέχει στο map Μέχρι να βρεις το σπίτι του Miser στο οποίο έχει 3 chest, τα 2 έχουν "παγίδες" ενώ το 1 είναι το σωστό να ανοιχτεί. επίσης είναι εκεί κι ένα πτώμα το οποιό ρίχνει αρκετό Gold.

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

This is my life now

Τώρα πια, στα cursed chest/shrines έχω 10 fps :(

attachment.php?attachmentid=63940&stc=1&d=1409991729

attachment.php?attachmentid=63941&stc=1&d=1409991767

Τουλάχιστον δεν χρειάζεται να κινούμαι, γιατί η Goldwrap μετατρέπει τον χρυσό σε armor και το toughness περνάει τα 2-3 δις κάθε φορά...

attachment.php?attachmentid=63942&stc=1&d=1409991829

Bonus: ανοίγοντας 9x RoRG μετά από 1 ώρα T6 split bounties

attachment.php?attachmentid=63943&stc=1&d=1409991908

post-129-1416078765,3272_thumb.jpg

post-129-1416078765,4726_thumb.jpg

post-129-1416078765,5705_thumb.jpg

post-129-1416078765,6572_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειπανε οτι αυξησανε πολυ το drop στα cache only legendary items απο οτι ειχα διαβασει.αν δεν ειχα λιωσει πριν το patch στα bounties θα ασχολιομουν αλλα εχω ακομα αλλα πραγματα που κυνηγαω στο game ακομα. Γιατι κυνηγας χρημα ακομα; ποσα θες πια;;;;; :-P

Link to comment
Share on other sites

Δεν κυνηγώ το χρήμα ρε, απλά φοράω το boon of the hoarder γιατί βοηθάει στην επιβίωση (μαζί με την ζώνη, βέβαια), περισσότερο απ'οποιοδήποτε άλλο gem. Όταν έκανα runs για τους keywardens προχτές, σκάγανε εκρήξεις χρυσού δεξιά κι αριστερά από τα sentries, και δεν έβγαινα καν από την πορεία μου.

Όσο για τα horadric caches, ναι, πλέον κάθε cache έχει 1 εγγυημένο legendary.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κυνηγώ το χρήμα ρε, απλά φοράω το boon of the hoarder γιατί βοηθάει στην επιβίωση (μαζί με την ζώνη, βέβαια), περισσότερο απ'οποιοδήποτε άλλο gem. Όταν έκανα runs για τους keywardens προχτές, σκάγανε εκρήξεις χρυσού δεξιά κι αριστερά από τα sentries, και δεν έβγαινα καν από την πορεία μου.

Όσο για τα horadric caches, ναι, πλέον κάθε cache έχει 1 εγγυημένο legendary.

Δεν μπορει. Ανοιξα τις προαλλες ενα και ειχε μονο κιτρινα (οχι οτι παραξενευτηκα αλλα δεν μπορει ΚΑΘΕ cache να εχει μεσα leg)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.