Jump to content



Από που προέκυψε το nickname σας;


ATi

Recommended Posts

Τα 3 πρώτα γράμματα απο το όνομα και το επώνυμο μου, και το πρώτο παιχνίδι που έπαιξα, το marioland στο πρώτο Gameboy (αποκαλούμενο και "κουμούτσα"). Το έχω απο... την αρχή του κόσμου! :p

(Βασικά το πρώτο ήταν το pac-man, αλλά εκείνο το έπαιζε ο πατέρας μου πιο πολύ οπότε του το άφησα copyrighted. :p)

Link to comment
Share on other sites

Πριν είχα άλλο αλλά άλλαξε και νομίζω όλοι το θυμάστε :hehe: Το καινούργιο βγαίνει πάλι από το όνομά μου (Μανος) και τα άλλα δύο γράμματα από το δεύτερο μου όνομα και το επώνυμο μου.

Εχει βγει λογω του οτι εγραφα πολυ (τωρα δεν προλαβαινω) dark poems και γενικως διαφορα

ΕΛΑ!!!!! Σοβαρά ? και ενδιαφέρομαι ΠΟΛΥ για τέτοια. Κρίμα που δεν το συνέχισες ρε συ :). Στείλε μου κανένα με πμ αν θες...

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου βγαινει απο το ονομα.. (Ασχετα αν το εχει αντικαταστησει πλεον.. Really, προτιμω να με φωναζουνε Johnny παρα Γιαννη, ξεχωριζει καπως)

Το GR απο διπλα το κολισα γιατι το σκετο ονομα ητανε πιασμενο.. :p

Link to comment
Share on other sites

Ξένο είναι.

Μου ζήτησε ένας φίλος να γράψω για αυτόν κανα δυο posts και μου έμεινε.

Για μένα δε σημαίνει τπτ, κανονικά είναι τα αρχικά 4 ονομάτων (Γιάννης, Ζήνα, Νίκος, Παναγιώτης).

Ναι ξέρω, omglol.

Ούτε καν με νοιάζει το nickname βασικά :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Λοιπόν σε αυτο το thread θα εξηγούμε όλοι απο πού σκεφτήκαμε το nickname μας :T:

Ξεκινάω εγώ.....Jerry γιατί ειναι το όνομα μου στα αγγλικά(και έτσι έλεγαν τους Γερμαναράδες στο call of duty 2)και άμα σας εξηγήσω το 007 θα πρέπει να σας σκοτώσω:ph34r::p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.