Jump to content



S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky: πείτε τα όλα


neuromancer

Recommended Posts

Sebastian πρεπει να βαλεις low το SSOE sun και sun rays. Αυτα τα 3 στην σειρα που ειναι τεσπα. Δεν θα δεις ΚΑΜΙΑ διαφορα στην εικονα σχεδον,αλλα τα frames σου θα ανεβουνε πολυ. Φαινεται στο high ειναι αρκετα κακογραμμενα,χωρις να φαινεται τιποτα καλυτερο γινεται unplayble.

Btw το 1 το βρηκα πολυ πιο ενδιαφερον... Πολυ ωραιο φυσικα,αλλα η ιστορια κατι παραπανω απο αδιαφορη..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Έτσι , έτσι.... δεν πρέπει να ξεσυνηθίσετε από τη ραδιενέργεια :nuke:. Μια αναμνηστική δόση που και που θα σας κρατάει σε φόρμα για το Pripyat. Το οποίο Ptipyat το γύρισα όλο πάνω κάτω ξανά στο SoC (αφού καθάρισα και την τελευταία γάτα) για να ξέρω τα κατατόπια στο επερχόμενο.

Α! προτείνω και λίγο fly-by με Google Earth πάνω από την περιοχή - έχει ενδιαφέρον (εννοείται ότι φαίνεται και η ρόδα, ενώ υπάρχουν και πολλες φωτό από εκδρομείς (ή μήπως STALKERs ? :shutup: ).

Link to comment
Share on other sites

Έτσι , έτσι.... δεν πρέπει να ξεσυνηθίσετε από τη ραδιενέργεια :nuke:. Μια αναμνηστική δόση που και που θα σας κρατάει σε φόρμα για το Pripyat. Το οποίο Ptipyat το γύρισα όλο πάνω κάτω ξανά στο SoC (αφού καθάρισα και την τελευταία γάτα) για να ξέρω τα κατατόπια στο επερχόμενο.

Α! προτείνω και λίγο fly-by με Google Earth πάνω από την περιοχή - έχει ενδιαφέρον (εννοείται ότι φαίνεται και η ρόδα, ενώ υπάρχουν και πολλες φωτό από εκδρομείς (ή μήπως STALKERs ? :shutup: ).

Ποιος περιμενει μεχρι Οκτω-Νοεμβ για να βγει το CoP...:p

Εννοειται...το google earth το εχω λιωσει σε εκεινα τα μερη..να φανταστεις στην ροδα εβαλα ακομα και placemark..:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται...το google earth το εχω λιωσει σε εκεινα τα μερη..να φανταστεις στην ροδα εβαλα ακομα και placemark..:sarcastic:

Εγώ στο Google Earth έβαλα πινέζα στο κτήριο που έχω μαζεμένα καμμιά 25αριά artifacts και βαριέμαι να γυρίσω να τα πάω στον trader (έχω και πολλά φράγκα....) :fun:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημέρες...

Μόλις τελειώσα ξανά το SoC με το complete 1.4.3 πάνω. Το κέρατο μου, η ατμόσφαιρα αυτής της σειράς παιχνιδιών είναι απλά καταπληκτική. Βάζεις ακουστικά, ανοίγεις ήχο, κάθεσαι βράδυ με κλειστά φώτα και μπαίνεις μεσάνυχτα με καταιγίδα στο red forest ή Prypiat...όλα τα λεφτά!

Θέλω τώρα να ξαναπιάσω για 2η φορά το CS. Οπότε ψάχνω επίσης για κάποια mods που θα έκαναν την εμπειρία καλύτερη. Κυρίως ενδιαφέρομαι για κάποιο mod που προσθέτει όπλα και άλλα features στο παιχνίδι, χωρίς να χαλάει το vanilla storyline.

Τα φώτα σας παίδες...:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες...

Μόλις τελειώσα ξανά το SoC με το complete 1.4.3 πάνω. Το κέρατο μου, η ατμόσφαιρα αυτής της σειράς παιχνιδιών είναι απλά καταπληκτική. Βάζεις ακουστικά, ανοίγεις ήχο, κάθεσαι βράδυ με κλειστά φώτα και μπαίνεις μεσάνυχτα με καταιγίδα στο red forest ή Prypiat...όλα τα λεφτά!

Θέλω τώρα να ξαναπιάσω για 2η φορά το CS. Οπότε ψάχνω επίσης για κάποια mods που θα έκαναν την εμπειρία καλύτερη. Κυρίως ενδιαφέρομαι για κάποιο mod που προσθέτει όπλα και άλλα features στο παιχνίδι, χωρίς να χαλάει το vanilla storyline.

Τα φώτα σας παίδες...:nuke:

Μια από τα ίδια και εγώ παιδιά. Δεν μπορώ να περιμένω άλλο το CoP. Πέστε κανα καλό mod πλζ.

Link to comment
Share on other sites

honda, κάνε το εξής combo. Το δοκιμάζω 2 μέρες τώρα, φαίνεται ταμαμ...

CS:Enhanced (1.2) + Jaco CS Graphics Quality Mod

To πρώτο είναι Ρώσικο multimod για το gameplay, ενώ το δεύτερο είναι compilation mod για τα γραφικά. Και τα δύο φαίνονται να ενσωματώνουν τα καλύτερα χαρακτηριστικά που βρήκα για το παιχνίδι ως τώρα...χωρίς να αλλάζουν ιδιαίτερα το gameplay του.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.