Jump to content


Αναβάθμιση!!


Cguevara

Recommended Posts

Επιτέλους έκανα αναβάθμιση...

Είχα AMD Athlon 6000+ και MSI 8800GTX...Πήρα AMD PhenomX4 9950 και ATI Sapphire 4870 512 mb

έκανα ήδη update βίος στην mobo Κυλάει AMD στο αίμα μας τι να κάνουμε :p...

τι άλλο προτείνεται να κάνω?

Λειτουργικό Windows vista Ultimate 64.

Ps : Με πέταξε 2 blue screen ο υπολογιστής από ATI μεριά...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να υπάρχει, ειδικά αν η προηγούμενη ήταν άλλης εταιρίας. Σε αντίστοιχη περίπτωση το κεφάλι μου ησύχασε μόνο με format και από την αρχή - όσο και αν ήθελα να το αποφύγω, απλά δεν ένιωθε το σύστημα διαφορετικά.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί και να υπάρχει, ειδικά αν η προηγούμενη ήταν άλλης εταιρίας. Σε αντίστοιχη περίπτωση το κεφάλι μου ησύχασε μόνο με format και από την αρχή - όσο και αν ήθελα να το αποφύγω, απλά δεν ένιωθε το σύστημα διαφορετικά.

Mε βλεπω για backup και Format..

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έκανα αναβάθμιση...

τι άλλο προτείνεται να κάνω?

Να πουλήσεις τα παλιά parts σε μένα.(όταν βρω λεφτά)

Με γειά το pc. Πάντως νέα εγκατάσταση windows πιστεύω είναι must με αλλαγή mobo

Link to comment
Share on other sites

έχεις ακόμα προβλήματα με BSOD ? ή το PC σου πλέον δουλεύει καλά ?

Βρήκα λύση παιδιά.. Ξανά έβαλα τους Drivers από mobo.. σβήνοντας πρώτα τους παλιούς.. Έσβησα και όλους τους drivers από ati και από Nvidia και registry που είχε απομείνει από την παλιά κάρτα και πέρασα τους καινούριους και τώρα πια δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Βρήκα λύση παιδιά.. Ξανά έβαλα τους Drivers από mobo.. σβήνοντας πρώτα τους παλιούς.. Έσβησα και όλους τους drivers από ati και από Nvidia και registry που είχε απομείνει από την παλιά κάρτα και πέρασα τους καινούριους και τώρα πια δεν έχω πρόβλημα.

Μην παίρνεις και όρκο άμα δε δουλέψεις το σύστημα κάποιον καιρό...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.