Jump to content



Recommended Posts

ρε παιδιά...υπάρχει περίπτωση να εξαφανίσουν ΟΛΑ τα αρχεία στα my docs τα 7αρια??!!?! δεν ξέρω πως σήμερα που έκατσα στο πιτσι παω ο χριστιανός να παίξω witcher και μου βγάζει No save games...περίεργο λέω..πάω για borderlands και πάλι τα ίδια...ψιλιάζομαι την φάση κ πάω στα docs...τίποτα..τζίφος...όλα σβησμένα!!! στο ξαφνικό!!! ούτε καταλάθος έσβησα τίποτα ούτε συνέβη τίποτα άλλο...παραφυσικό σκηνικό παίχτηκε ή μου φαίνετε??

Link to comment
Share on other sites

Αφού ξέρουμε όλοι ότι δεν έχει καμία επίδραση στην εικόνα που βλέπουμε, γιατί ασχολούμαστε τόσο με το συγκεκριμένο ζήτημα?

Είναι θέμα αισθητικής ρε man, όπως θέλω να βλέπω πχ το cpu στα 2.800ΜΗζ και όχι στα 2.799, όπως θέλω να βλέπω το δίσκο μου στα 80+ GB και όχι 79.99 κτλ κτλ κτλ. έτσι θέλω να βλέπω και την οθόνη στα 60 και όχι στα 59. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ανάμεσα σε όλες αυτές τις σελίδες κάπου θα έχει υποθεί, αλλά το αναφέρω, αυτό που με βοήθησε πολύ και έχει τόνους πληροφοριών είναι το http://www.sevenforums.com/tutorials/

Κατάφερα να κάνω τα win7-64bit να φαίνονται σαν τα XP... :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιζει,αλλα δεν φαινεται ετσι οπως υποτιθεται οτι πρεπει να φαινεται ,συμφωνα με εικονα που ειδα πριν το κατεβασω.

Απλα αλλαζει το χρωμα στα παραθυρα και μειωνει τη διαφανεια.

Link to comment
Share on other sites

θα σουρνεται λαπτοπ με p4 3ghz και 512ram με τα 7?:upside:

Αν το pc σταθερο η λαπτοπ εχει λιγοτερο απο 1GB ram υπαρχει μεγαλη πυθανοτητα να μην ανοιγει καν το pc.

Οποτε αν μπορεις βαλε ραμ και θα εισαι μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες, για βοηθηστε λιγο γιατι εχω προσφατα βαλει τα Ult64 7 στα 2 pc μου και εχω πολλα προβληματα-αποριες:hm:

1. Υπαρχει προεπιλογη μετα απο καποιο χρονικο διαστημα που δεν το δουλευουμε, το pc αυτοματως να αδρανοποιειται σταματωντας το σκληρο δισκο?

Πως μπορει να ρυθμιστει αυτο να μην γινεται? Γιαυτο ποτε-ποτε δεν μπορω μεσω remote να μπω στο αλλο μου pc, γιατι εχει αδρανοποιηθει ο σκληρος?

2. Εχω το πληκτρολογιο Microsoft Μultimedia Keyboard 1.0A το οποιο εχει πληκτρα ηχου και πρεπει να βαλω τους drivers του ωστε να βλεπω την μπαρα της εντασης ηχου. Αλλα οι drivers που ειχα δεν κανουν γιατι ειναι 32. Εψαξα αλλα δεν βρηκα για 64, μηπως τελικα δεν υπαρχουν και θα πρεπει να τη βγαλω χωρις μπαρα ηχου?..

Έγινε επεξεργασία από satanic
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να γραφεις το ιδιο πραγμα 2 φορες.

Το ζητημα ειναι: ο δισκος οντως σταματαει?

Η προφυλαξη οθονης που βαζω γιατι ακυρωνεται καθε τοσο, ρε παιδια?...

Έγινε επεξεργασία από satanic
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζεται να γραφεις το ιδιο πραγμα 2 φορες.

Το ζητημα ειναι: ο δισκος οντως σταματαει?

Εσυ ρωτας εμας αν σταματαει ο δικος σου ο δισκος?

Μπορει να πεφτει η καρτα δικτυου σε standby και να μην βλεπεις το αλλο pc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.