Jump to content



H Forthnet δεν συνδέεται με το TheLab


mariosalice

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Λοιπόν σήμερα σοβαρά προβλήματα με την φορθνετ και εδώ. Το πρωί δεν έμπαινε καν στο thelab, και σε πολλές άλλες σελίδες του εξωτερικού(νταξ συνηθισμένο για φορθνετ) αλλά τώρα δεν έμπαινε και σε πολλές του εσωτερικού. Μαύρο χάλι....δεν αντέχεται πια.....

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εκανα μαγικα , το εχω πει παιζει μονο τη μιση μερα. ηδη αρχισε να κανταποντιζεται , παλι στισ 4 το πρωι θα ξαναδουλεψει

Απίστευτα πράγματα αυτή η Forthnet. Νόμιζα ότι η περίπτωση ενός φίλου είναι μοναδική αλλά βλέπω και άλλες ίδιες περιπτώσεις ! Ισως και να το έχω ξαναπεί.

Σε φίλο μου εδώ και 3 μήνες κάθε μέρα δεν παίζει από τις 9 περίπου το βράδυ μέχρι τις 4 το πρωί ! Δεν άντεξε άλλο και γύρισε στον ΟΤΕ.

Πραγματικά τους αξίζει η εξαγορά ή το λουκέτο.

Link to comment
Share on other sites

εδω με forthnet Λαρισα κλειδώνω στα 20 και ολα πάνε μια χαρα!

Γιαννιτσα εχω σοβαρά προβλήματα ... κλειδώνει στα 23!! αλλά ειναι με τις ώρες του αλλες φορες παει σφαιρα και άλλες τι άλλες δηλαδη τις περισσότερες.

Δεν μπορει να ανοίξει καν το google

έλεος

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγώ μια από τα ίδια και ήλπιζα η πρώτη φορά να είναι και τελευταία....Αλλά κάτσε να περάσει αυτός ο χρόνος και από του χρόνου και πάλι ΟΤΕ για να έχουμε ησυχία...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.