Jump to content



Recommended Posts

Καλησπερα, ερωτησης.

Εχουμε ενα x25-m 80 gb κλειστο και με τον που το βαλουμε πανω βγαζει 99% life και 45 gb total data written.... Να ανησυχησω? Το θυμηθηκα βεβαια λιγο αργα μιας και δουλευει στο πισι απο 21/1 :p

post-14592-1416074987,4043_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι πριν 2 ώρες και ξεκίνησαν τα προβλήματα.

Ενώ το πήρε κανονικά το update, μετά δεν έμπαινε στα windows.

Μετά απο μια προσπάθεια μπήκε κανονικά αλλά μου κόλλησε 2 φορές και στην επανεκκίνηση μου πέταξε και 2 μπλε οθόνες.

Οκ το πήραμε το μάθημα, πάμε για format μπας και στρώσει.

Αμ δε.... Τα ίδια και μετά το format και η μπλε οθόνη σύντροφος σε κάθε ενέργεια.

BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO

Πακέτο και πίσω στο μαγαζί με αντίγραφο της απόδειξής. Εννοήτε ότι στον 2ο που τον έχω σε άλλο μηχάνημα δεν πρόκειται να τον πειράξω.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τον φορμάρω για 2η φορά μπας και αλλάξει τίποτα. φίλος κολλητός πέρασε στο δικό του (έχουμε το ίδιο σκληρό) το update χωρίς προβλήματα.

Τελικό πόρισμα, αρνείται να συνεργαστεί με τα προγράμματα και με τα νεύρα μου. Πάμε πακέτο και επιστροφή.

Έγινε επεξεργασία από Artist_
Τελικό πόρισμα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια τα πρωτο μου bench..Δεν εχω πειραξει τιποτα μονο καθαρο install widnows 7..

Πως τα βλεπετε τα πραγματα?

Δεν ασχολουμαι με bench απλα αν δουλευει σωστα ενδιαφερομαι..

Intel x25M- 80gb

post-14036-1416075021,5698_thumb.png

post-14036-1416075021,604_thumb.png

Έγινε επεξεργασία από Azzerki
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα πρωτο μου bench..Δεν εχω πειραξει τιποτα μονο καθαρο install widnows 7..

Πως τα βλεπετε τα πραγματα?

Δεν ασχολουμαι με bench απλα αν δουλευει σωστα ενδιαφερομαι..

Intel x25M- 80gb

μια χαρά είσαι

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αν μια φορά κάτι σε πάει στραβά, συνεχίζει.

Έγινε αλλαγή του ssd αφου αρνιόταν να συνεργαστεί με το καινούργιο filmware και ο καινούργιος που πήρα άντεξε μια εβδομάδα.

Σημερινό σφάλμα : http://www.thelab.gr/members/artist_-320/albums/sfalma-ssd-01--398/img-0060-5571.jpg"]img-0060-5571.jpg

http://www.thelab.gr/members/artist_-320/albums/sfalma-ssd-01--398/01-5570.jpg"]01-5570.jpg

Έγινε επεξεργασία από Artist_
Link to comment
Share on other sites

Εχω περασει το νεο fw εδω και 2 εβδομαδες .... κανενα απολυτως προβλημα...!!! Διαφορες δεν μπορω να πω πως ειδα... +1 stratos1978

Αντωνη ισως τρωει στραβωμα με το παλιοmobo μας . θυμασε που σου ειπα οτι εμενα δεν εκανε update και αναγκαστηκα να βαλω τον δισκο στο κατεβατηρι που εχει motherboard με chip της intel ?

Έγινε επεξεργασία από leader133gr
Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα λες αλλά :

1ον τόσο καιρό (1,5 χρόνο) δούλευε μια χαρά. Το στράβωμα έγινε με το update (φταίει το 790 i ultra sli μας μάρανε το μεγάλο και τρανό όνομα ) και

2ον τον καινούργιο τον δοκίμασα και σε intel P55. Απο εκεί είναι η 2η φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.