Jump to content



Recommended Posts

Από το ^^ link :κανένα BIOS :laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

ωραια το έγραψαν :p :P :p αστέρι μετάφραση ... :hang2:

Το θέμα είναι ιδιαίτερα minor βέβαια, αφορά το HDD Password που ενεργοποιείται μέσω bios.

Θα διορθωθεί προφανώς άμεσα με firmware updeate.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα με πηρανε τηλεφωνο απο Πλαισιο και μου ειπανε πως θα εχουνε τον νεο

Intel κατα τις 15 Σεπτεμβριου !!!! Οποτε ακυρωσα την παραγγελια και μαλλον χτυπαω τον παλιοτερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα με πηρανε τηλεφωνο απο Πλαισιο και μου ειπανε πως θα εχουνε τον νεο

Intel κατα τις 15 Σεπτεμβριου !!!! Οποτε ακυρωσα την παραγγελια και μαλλον χτυπαω τον παλιοτερο!!!

Μια από τα ίδια :weep:

Link to comment
Share on other sites

Λογω του προβληματος που παρουσίασαν μας βλεπω για μεσα αυγούστου με τέλη και οχι αρχες... Απο οτι ανακοίνωσε η Intel για να διορθώσει τα προβλήματα που προέκυψαν θα τους καθυστερήσει....

Έγινε επεξεργασία από psiloshac
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντέχω θα το πω: ακούω όλη την ώρα γκρίνια ότι οι SSD είναι ακριβοί κλπ κι από την άλλη βλέπω Χ25-Μ εγγυησάτο και τελευταιοfirmwareάτο να κάθεται μια βδομάδα απούλητος στις αγγελίες και ρουθουνιάζω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντέχω θα το πω: ακούω όλη την ώρα γκρίνια ότι οι SSD είναι ακριβοί κλπ κι από την άλλη βλέπω Χ25-Μ εγγυησάτο και τελευταιοfirmwareάτο να κάθεται μια βδομάδα απούλητος στις αγγελίες και ρουθουνιάζω...

Μην ανησυχείς, τον τακτοποίησα...:drool::upside::D

Link to comment
Share on other sites

Περθενικό benchάκι, για να πάει γούρι!

Πως σας φαίνονται τα νούμερα;

Εμάς ρωτάς; Τα νούμερα είναι φυσιολογικά και ίδια με τους υπόλοιπους Χ25-Μ στο φόρουμ.

Εσύ να μας πεις πως σου φαίνεται η μετάβαση :D

Link to comment
Share on other sites

Λόγω έλλειψης χρόνου έχω εγκαταστήσει τα πολύ βασικά.

O Intel αντικατέστησε έναν Seagate 7200.12 500 Gb. Το σύστημα είναι Win 7 Χ64 (7100).

Αίσθηση μου έχει κάνει η ταχύτατη είσοδος στο desktop και η στιγμιαία φόρτωση των startup services (avira/ superantispyware/ HD sentinel/ Coretemp).

Επίσης ένα scan με το defender φάνηκε επίσης ταχύτατο.

Θα έχω καλύτερη αίσθηση όταν εγκαταστήσω Office & photoshop.

Σε κάθε περίπτωση δηλώνω απόλυτα ευχαριστημένος!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.