Jump to content



Need For Speed: Shift


JaguarOne

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply
δηλαδη ολες οι τιμονιερες ειναι μουφες?

Aυτό κατάλαβες??:tomato:

Με 25€ μόνο gamepad παίρνεις όχι τιμονιέρα...:p

Έτοιμάζεται patch

Μεταξύ των πολλών βελτιώσεων που υπόσχεται :

Καμιά βελτίωση στην οδήγηση θα βγάλουν ή θα συνεχίσουμε να πειράζουμε τα settings...:p

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε καλο το παιχνιδι αλλα εχει και μερικα κουλα

1)τα αυτοκινητα χωρις λογο χοροπηδανε(ασταματητα αν αρχισουνε) οταν μπεις αποτομα σε καμια στροφη ή η πιστα εχει υψωματακι πχ η cayman s το κανει συνεχεια αν ειναι δυνατον...

1)αν τα αμορτισερ ειναι κουτσουρα λογικο μου φαινεται...

2)επισης αν το αυτοκινητο ειναι 400+ αλογα γινεται πολυ ευκολα αυτο...

εγω πιστευω οτι το καναν πολυ ρεαλιστικο.:T:

ναι.

και το δικο μου το κανει.:T:

μπορει το δικο σου να το κανει, μπορει τελικα το προβλημα να το ελυσα ξεφουσκωνοντας ελαστικα και μαλακωνοντας τα αμορτισερ αλλα η ιδια η ΕΑ επιβεβαιωνει οτι τελικα το χοροπηδητο δεν ειναι(φυσιολογικο) feature αλλα bug το οποιο θα λυσει στο νεο patch

- Fix for issue where some cars would bounce on their suspension during high load situations

Link to comment
Share on other sites

Το ξεκινησα , γιατι καπου διαβασα - ακουσα πως ξεφευγει απο τα κλασικα δεδομενα Ε.Α nfs , για racing- Pc Θα το ελεγα μετριο - καλο . Η αγορά ομως ps3 για το gt5 ειδικα μετα την δοκιμη του prologue 5 δειχνει μονοδρομος . : D . Kαποια προβληματακια με τα physx τα εχει καθως τα αυτοκινητα ορισμενες φορες αντιδρουν πολυ αποτομα και ''arcade'' .

dsc01613222.jpg

φιλε μου ανεκαθεν το gt στο ps ειταν ανωτερο η διαφορα με το NFS ηταν οτι ησουν σε πολεις και οχι σε πιστα και οτι σε κυνηγουσαν οι μπατσοι. τωρα που το βαλαν το game σε πιστα το χαλασα κατα την ταπεινη μου γνωμη, και καναν ολο και πιο πολους να αγορασουν τιν ps3 slim για το απολυτο driving simulator game GRAN TURISMO 5

Link to comment
Share on other sites

καναν ολο και πιο πολους να αγορασουν τιν ps3 slim για το απολυτο driving simulator game GRAN TURISMO 5

Σιγά ωρέ. Δε λέω, καλό το παιχνιδάκι και έχει και πολλά αμαξάκια, αλλά δε θα έπαιρνα PS3 μόνο και μόνο γι' αυτό.

Υπάρχουν και στο PC αντίστοιχα (και καλύτερα) παιχνίδια.

Link to comment
Share on other sites

Η εποχή που το GT ήταν το απόλυτο driving simulator έχει τελειώσει εδώ και χρόνια...:)

και πιο ειναι τωρα??? (ενημερωτηκα ρωταω και φυσικα να το δοκιμασω)

εχεις δικιο πρεπει να ανεβασουμε ενα post με αυτο το θεμα,

Link to comment
Share on other sites

και πιο ειναι τωρα??? (ενημερωτηκα ρωταω και φυσικα να το δοκιμασω)

εχεις δικιο πρεπει να ανεβασουμε ενα post με αυτο το θεμα,

To GTR/GTR 2 /GTR EVO τα εχεις δοκιμασει???

Μετα τους τιτλους της Symbin ολα τα αλλα μοιαζουν arcade.

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει pc;Μόνο ps2,ps3 λέει.Βρήκα και αυτήν

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0359921&catid=070300

δεν ξέρω κατα πόσο αξίζει.

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει pc;Μόνο ps2,ps3 λέει.Βρήκα και αυτήν

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0359921&catid=070300

δεν ξέρω κατα πόσο αξίζει.

Εγω για το pc την πηρα και δουλευει αψογα, drivers εχει στο site της logitech , 89 ευρω απο multirama ειναι πολλα , 65 την πηρα απο πλαισιο πριν εναν μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη το thread ειναι μεχρι τωρα 17 σελιδες και ειναι καπως δυσκολο να το διαβασω ολο....μπορειτε να μου πειτε ποσα ακριβως patches εχουν κυκλοφορησει μεχρι τωρα ??? στο site της ea υπαρχει μονο ενα ....αυτο ειναι μονο? σας ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Με έχει τρελάνει αυτό το παιχνίδι.Έχω την e36 με stage 3 και την έχω φέρει σε καλό επίπεδο.Στο quick race έχει 6άρι σασμάν ενώ σε career 5άρι.Τι στο καλό;Με 6άρι πάει τέλεια.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.Έχει κανείς κάτι υπόψιν του;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.