Jump to content



Need For Speed: Shift


JaguarOne

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply
με το patch??

το χω βαλει 3 φορες(διαφορετικες εκδοσεις:p) αλλα τπτ:fist:

Και χωρις, και με το patch σε 3 διαφορετικες εγκαταστασεις με seven 7600 64bit kai 190.62 ολα δουλευουν αψογα.

Εχω φτιαξει εναν οδηγο για την συνδεση σε lan μεσω hamachi.Εαν θελετε μπορω να τον ποσταρω.

:innocent::innocent:

Link to comment
Share on other sites

ειπαμε καλο το παιχνιδι αλλα εχει και μερικα κουλα

1)τα αυτοκινητα χωρις λογο χοροπηδανε(ασταματητα αν αρχισουνε) οταν μπεις αποτομα σε καμια στροφη ή η πιστα εχει υψωματακι πχ η cayman s το κανει συνεχεια αν ειναι δυνατον...

2)τι ειχανε στο μυαλο τους οι δημιουργοι οταν εφτιαχαν τα drift events και εκαναν τα αυτοκινητα να γυριζουνε ακομη και με 1η με 2000στροφες δεν μπορω ακομη να καταλαβω...drift events ειχε και το pro steet και δεν ηταν αυτο το χαλι...

1)αν τα αμορτισερ ειναι κουτσουρα λογικο μου φαινεται...

2)επισης αν το αυτοκινητο ειναι 400+ αλογα γινεται πολυ ευκολα αυτο...

εγω πιστευω οτι το καναν πολυ ρεαλιστικο.:T:

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυσκολότερο, ναι.

Αν βρείτε τις ρυθμίσεις που σας ταιριάζουν και παίξετε το κάθε tier μέχρι τέλους (άσχετα αν έχετε ξεκλειδώσει και το επόμενο) και περισσότερο θα το ευχαριστηθείτε και καλύτερα θα το μάθετε :)

Link to comment
Share on other sites

1)αν τα αμορτισερ ειναι κουτσουρα λογικο μου φαινεται...

2)επισης αν το αυτοκινητο ειναι 400+ αλογα γινεται πολυ ευκολα αυτο...

εγω πιστευω οτι το καναν πολυ ρεαλιστικο.:T:

να χοροπηδαει το αυτοκινητο ειναι φυσιολογικο???το ειδες πολλες φορες σε ασφαλτινη πιστα??

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το need for speed εχει χασει την φιλοσοφια του που ειναι οι παρανομες κοντρεσ να τρεχεις στο δρομο να αποφευγεις τους αλλους που ερχονται , να χωνεις τα νιτρα σου , εχουν χαλασει παρα πολυ ,

εγω να σας παω την αληθεια παιζω ακομα undreground 2 !!! κ κανω βολτες γιατι γουσταρω ανταξει τα εχω κ τα αλλα , αλλα δν μ αρεσοθν κ τοσο΄.

Πρεπει να βγαλουν ενα underground 3 οπως ακογοταν παλαιοτερα . Μονο ετσι θα γουσταρουμε full

Link to comment
Share on other sites

@Propitsiriko

Επειδη απο τοτε που γεννηθηκα επαιζα με ραλλακια οπως αποκαλεις, δεν εχω ξαναδει κατι παρομοιο

Μαλλον δεν καταλαβες τι εννοω επειδη προφανως δεν εχεις φτασει σε high tier !Νομιζεις οτι δεν

ξερουμε να παιζουμε στο πολυ δυσκολο level του nfs!

:baby::baby::baby:Ακου αυτα τα εχω για πρωινο,Δωσε βαση για αλλη μια φορα,

Δεν ειπα να σκαβει την ασφαλτο οταν ειναι 800 αλογα,το λογικοτατο ειναι να κρεμαει ο κινητηρας οσα αλογα και να ειναι,στις μεγαλες ταχυτητες.

Αυτο απο 3η ταχυτητα μεχρι και 5η πατιναρει και τα χλμ παραμενουν σταθερα!αντι να ανεβαινουν ,μην σου πω πως και σε καμια ανηφοριτσα πεφτουν!

Για να σε βοηθησω να το προσπερασεις οταν θα φτασεις στο προβλημα,εαν παιζεις σε pro mode οταν θα σου πατιναρει και εσενα χτυπα μια συμπλεκταρισια γρηγορη και επειτα θα δεις οτι κυριολεκτικα πιανουν δουλεια και αξια τα πολλα αλογα και πραγματικα σκαβει την ασφαλτο!

Αν λοιπον συναντησεις το προβλημα ελα να μου πεις πως δεν μπορω να παιξω σε Pro level!

:p:P:P

pro level και το ΑΙ στο easy??:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το need for speed εχει χασει την φιλοσοφια του που ειναι οι παρανομες κοντρεσ να τρεχεις στο δρομο να αποφευγεις τους αλλους που ερχονται , να χωνεις τα νιτρα σου , εχουν χαλασει παρα πολυ ,

εγω να σας παω την αληθεια παιζω ακομα undreground 2 !!! κ κανω βολτες γιατι γουσταρω ανταξει τα εχω κ τα αλλα , αλλα δν μ αρεσοθν κ τοσο΄.

Πρεπει να βγαλουν ενα underground 3 οπως ακογοταν παλαιοτερα . Μονο ετσι θα γουσταρουμε full

οχι τωρα γουσταρουμε περισσοτερο..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το need for speed εχει χασει την φιλοσοφια του που ειναι οι παρανομες κοντρεσ να τρεχεις στο δρομο να αποφευγεις τους αλλους που ερχονται , να χωνεις τα νιτρα σου , εχουν χαλασει παρα πολυ ,

εγω να σας παω την αληθεια παιζω ακομα undreground 2 !!! κ κανω βολτες γιατι γουσταρω ανταξει τα εχω κ τα αλλα , αλλα δν μ αρεσοθν κ τοσο΄.

Πρεπει να βγαλουν ενα underground 3 οπως ακογοταν παλαιοτερα . Μονο ετσι θα γουσταρουμε full

τι λες..αυτη ηταν η φιλοσοφια του?το 95 που πρωτοβγηκε nfs το μονο καγκουρεμα που υπηρχε ηταν το αυτοκολλητο Μ

και να κανω μια καταγγελια?δεν καταλαβαινω γιατι να τρεχω σε works restricted και να εχω αντιπαλους zonda r κλπ,και αντιπαλο στον τελικο παλι zonda,εγω γιατι να μην μπορω να παρω την zonda μου και οι αντιπαλοι να μπορουν?

Link to comment
Share on other sites

@Propitsiriko

Επειδη απο τοτε που γεννηθηκα επαιζα με ραλλακια οπως αποκαλεις, δεν εχω ξαναδει κατι παρομοιο

Μαλλον δεν καταλαβες τι εννοω επειδη προφανως δεν εχεις φτασει σε high tier !Νομιζεις οτι δεν

ξερουμε να παιζουμε στο πολυ δυσκολο level του nfs!

:baby::baby::baby:Ακου αυτα τα εχω για πρωινο,Δωσε βαση για αλλη μια φορα,

Δεν ειπα να σκαβει την ασφαλτο οταν ειναι 800 αλογα,το λογικοτατο ειναι να κρεμαει ο κινητηρας οσα αλογα και να ειναι,στις μεγαλες ταχυτητες.

Αυτο απο 3η ταχυτητα μεχρι και 5η πατιναρει και τα χλμ παραμενουν σταθερα!αντι να ανεβαινουν ,μην σου πω πως και σε καμια ανηφοριτσα πεφτουν!

Για να σε βοηθησω να το προσπερασεις οταν θα φτασεις στο προβλημα,εαν παιζεις σε pro mode οταν θα σου πατιναρει και εσενα χτυπα μια συμπλεκταρισια γρηγορη και επειτα θα δεις οτι κυριολεκτικα πιανουν δουλεια και αξια τα πολλα αλογα και πραγματικα σκαβει την ασφαλτο!

Αν λοιπον συναντησεις το προβλημα ελα να μου πεις πως δεν μπορω να παιξω σε Pro level!

:p:P:P

Ενταξει ρε guyz χαλαρωστε λιγο ...........

Παιχνιδι ειναι ......

Οπου να ναι θα φτιαξει η ΕΑ δυναμομετρο usb :jump::jump::jump: για να κανονισετε ετσι τινος πατιναρει κ να δειτε κ ακριβως τα αλογα ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι λες..αυτη ηταν η φιλοσοφια του?το 95 που πρωτοβγηκε nfs το μονο καγκουρεμα που υπηρχε ηταν το αυτοκολλητο Μ

και να κανω μια καταγγελια?δεν καταλαβαινω γιατι να τρεχω σε works restricted και να εχω αντιπαλους zonda r κλπ,και αντιπαλο στον τελικο παλι zonda,εγω γιατι να μην μπορω να παρω την zonda μου και οι αντιπαλοι να μπορουν?

Ρε φιλαρακι games σε πιστα υπαρχουν πολλα παιξε grid αλλα το underground ειχε καταφερει α δωσει μια αλλι διασταση . τωρα πια δεν υπαρχει καποιο τετοιο παιχνιδακι !

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας εχω ενα προβλημα με την murcielago την εχω φτιαξει work και εκει που ηταν μια χαρα τωρα μετα τα 240 χιλιομετρα δεν ανεβαζει αλλο ξερετε καθολου τι γινετε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.