Jump to content



Need For Speed: Shift


JaguarOne

Recommended Posts

Με έχει τρελάνει αυτό το παιχνίδι.Έχω την e36 με stage 3 και την έχω φέρει σε καλό επίπεδο.Στο quick race έχει 6άρι σασμάν ενώ σε career 5άρι.Τι στο καλό;Με 6άρι πάει τέλεια.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.Έχει κανείς κάτι υπόψιν του;

Δοκιμασε να κανεις restart τους αγωνες.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

To δοκίμασα άπειρες φορές.Επίσης στα invitational events όπου έχει corvette z06 δεν προχωράει είναι κολλημένη στην άσφαλτο.Τέλος πάντων.Το κυριότερο είναι να βγει το patch για να μην χοροπηδάνε τα αυτοκίνητα διότι φρεναριστός στην στροφή σε πετάει έξω.

ΥΓ.Έφτασα στο tier 4 πολύ γρήγορα γαμώτο και δεν μου εμφανίζει του αγώνες που δεν έτρεξα.Νόμιζα θα έχει και άλλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Need for Speed SHIFT PC Game Expansion Pack and Patch 1.02

Patch 1.02 includes five new cars (Toyota Supra Mk IV, 1967 Shelby GT500, 1967 Chevrolet Corvette Stingray, 1969 Dodge Charger R/T and the 1971 Dodge Challenger R/T). There is a new game mode called Team Racing which pits Team Red vs Team Blue in an intense battle for track domination. The maximum number of racers in an online game is increased from 8 to 12.
ωρα να ξαναπιάσω το παιχνίδι νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

Το PATCH τα σπασε λεμε!!!! Τερμα τα κολληματα και τα κουλα, τρεχει το παιχνιδι ΝΕΡΟ!

1920χ1080+χ8ΑΑ, δεν πεφτει κατω απο 60 ουτε για αστειο....

Πολυ καλη η ΕΑ, δουλεψε και ελυσε ολα τα προβληματα ..... Βεβαια επρεπε να το ειχε δει απο την αρχη αλλα τεσπα! Καλυτερα αργα που λεμε, παρα ποτε!

Οσοι δεν ειδατε διαφορα με το patch, για δειτε εαν στο αρχειο exe του shift απο την εκδοση 1.0.0 εγινε 1.0.2 ! Εαν οχι σημαινει οτι δεν το πηρε το Patch.

Αναγκαστηκα να κανω instal και παλι το παιχνιδι γιατι δεν το το επερνε το patch ασχετα και αν τελειωνε και μου εβαλε και τα αμαξια μεσα στο game....

Link to comment
Share on other sites

Το PATCH τα σπασε λεμε!!!! Τερμα τα κολληματα και τα κουλα, τρεχει το παιχνιδι ΝΕΡΟ!

1920χ1080+χ8ΑΑ, δεν πεφτει κατω απο 60 ουτε για αστειο....

Καλά μην πανηγυρίζεις κι' όλας. Εμείς το παίζουμε έτσι εδω και δυο μήνες. Και να σκεφτείς πως οι κάρτες μας είναι για το μουσείο:p

Πέρα από την πλάκα, μου έλεγε φίλος με 4870 ότι στην εκκίνηση πίστας που είχε 20fps τώρα έχει 50. Όντως έκανε δουλειά το patch στις ΑΤΙ.

Εγω το περίμενα μήπως υπάρχει κάποια βελτίωση στο χειρισμό, αλλά δεν είδα καμμία διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η ΕΑ, δουλεψε και ελυσε ολα τα προβληματα ..... Βεβαια επρεπε να το ειχε δει απο την αρχη αλλα τεσπα! Καλυτερα αργα που λεμε, παρα ποτε!

Έλεος ρε παιδιά η ΕΑ είνα ο publisher όχι ο developer. O developer είναι η Slightly Mad Studios μαζί με την EA Black Box(πρώην Black Box Games) και αυτή φτιάχνει το patch από όσο ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Έλεος ρε παιδιά η ΕΑ είνα ο publisher όχι ο developer. O developer είναι η Slightly Mad Studios μαζί με την EA Black Box(πρώην Black Box Games) και αυτή φτιάχνει το patch από όσο ξέρω.

Σωστός! Γι'αυτό άλλωστε το παιχνίδι είναι της προκοπής, και το update έχει και τα "δωράκια" του. ;)

Υ.Γ. Πριν το patch είχα microstuttering με το sli. Με το patch το παιχνίδι παίζει.. smooth as silk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Το PATCH τα σπασε λεμε!!!! Τερμα τα κολληματα και τα κουλα, τρεχει το παιχνιδι ΝΕΡΟ!

1920χ1080+χ8ΑΑ, δεν πεφτει κατω απο 60 ουτε για αστειο....

Πολυ καλη η ΕΑ, δουλεψε και ελυσε ολα τα προβληματα ..... Βεβαια επρεπε να το ειχε δει απο την αρχη αλλα τεσπα! Καλυτερα αργα που λεμε, παρα ποτε!

Οσοι δεν ειδατε διαφορα με το patch, για δειτε εαν στο αρχειο exe του shift απο την εκδοση 1.0.0 εγινε 1.0.2 ! Εαν οχι σημαινει οτι δεν το πηρε το Patch.

Αναγκαστηκα να κανω instal και παλι το παιχνιδι γιατι δεν το το επερνε το patch ασχετα και αν τελειωνε και μου εβαλε και τα αμαξια μεσα στο game....

μα θελει clean install.

τα save θα τα δεχτει ομως μετα ή παμε παλι απο την αρχη?

Link to comment
Share on other sites

no clean install+κάρτα Nvidia=ολα δουλεύουν όπως πρέπει

Εχω τσεκάρει και το εκτελέσιμο και έχει γίνει updated.

Το ότι εχω κάρτα Nvidia το αναφέρω γιατί δε ξέρω αν υπάρχει κάποια ιδιαιτερότητα με τις ΑΤΙ που είχαν και ''θέμα'' με το παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

indeed my bad , (ειδες η χαρα τι σου κανει? :p) , ελπιζω μονο κατι ραδιο αρβυλα για march pc dlc, να επαληθευτουν και να ειναι αρκετα πιο "ευσωμες" απο 10 αμαξια για 10€.. και ας το χρεωσει και σαν expansion τοτε..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εχω φαει ενα ψιλοκολλημα με το shift μπορω να πω, και οσο πιο χαλια το παω.. τοσο πιο πολυ κολλαω :p, εχει δοκιμασει κανεις το Sharp mod? να μου πει αν ειναι ιδεα μου η οχι (η.. εχω βαρυ ποδι στο φρενο.. :p) που ακομη και με αργο αυτοκινητο οπως το scirocco μπλοκαρει τους τροχους για πλακα.. (και βεβαια οι χρονοι εχουν πεσει σε πολυ χειροτερους απο τους αντιστοιχους real life. που βρισκω στο δικτυο) και καποια αμαξια δνε μπορω να τα "οδηγησω" καν -> call me ZONDA , οπου πρωτα με μονο το ABS , πηγαινα καλα στην nurburgring ενω τωρα παλευω να μπει το αμαξι σωστα και με πολυ χαμηλα χιλιομετρα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.