Jump to content



Αξιόλογα πολυμέσα και ρήσεις στο διαδίκτυο (ThinkLab)


Tsakonas

Recommended Posts

Δίσταζα να ποστάρω το παρακάτω βίντεο, αλλά είναι μια πλευρά του πολέμου στη Συρία που πρέπει να δούμε κατάματα.

Το περιεχόμενο είναι αρκετά σκληρό, όσοι δεν αντέχουν το αίμα ας το προσπεράσουν.

Children of Aleppo: the baby born in a barrel bomb attack

Spoiler

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

απο FB

success story!!!!  (αποτυχία Νο1)

Θα το κατεβασω να το βαλω συνημμενο!!! (αποτυχία Νο2)

 

https://www.facebook.com/UzayyBilimm/videos/1843453752549033/ (δείτε το μόνοι σας)!!!!

Έγινε επεξεργασία από koshal
noob
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2016 at 1:15 AM, Lakisss said:

 

Ο άνθρωπος είναι σίγουρα ενδιαφέρων και έχει κατακτήσει μεγάλο εύρος γνώσεων και τεχνογνωσίας. Παρ' όλα αυτά, παραβλέπει σημαντική υπάρχουσα γνώση και σε ορισμένες περιπτώσεις οι εκτιμήσεις του είναι εσφαλμένες.

Και πάλι είναι αξιέπαινος, αλλά ειδικά στο υδρογόνο οι υπεραπλουστεύσεις του τείνουν να γίνουν επικίνδυνες, δεδομένης της μεγάλης ευκολίας αυτοανάφλεξης και έκρηξης. Για τις πολιτικές του συστάσεις (να μην κάνουμε φορολογικές δηλώσεις και να μην πληρώνουμε φόρους) αποφεύγω να σχολιάσω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Lakisss said:

 

Εντελώς άκυρο. Και χάνει επιπλέον πόντους επειδή δεν είναι ενσωματωμένο μέσα στον τοίχο, αλλά πάνω από αυτόν. Πως θα δημιουργήσεις την αίσθηση του παραθύρου, έστω και στενού, όταν αυτό βρίσκεται μερικούς πόντους πάνω από την επιφάνεια του τοίχου; Ακόμα και στο βίντεο νομίζω, το μάτι αντιλαμβάνεται ότι κάτι πάει στραβά. Πεταμένα λεφτά κατά την γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Delijohn said:

κάποιος έκανε μια έρευνα και παρέθεσε τα στοιχεία.. ο καθένας τα κρίνει όπως νομίζει.. :p

STEM_pisa.png

Για την ιστορία και για να εκφράσω και τον πόνο μου, πλέον τα μαθηματικά στο Γυμνάσιο μπορεί να τα κάνει ο κάθε τυχαίος με πτυχίο.

 

3η ανάθεση.gif

Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος yanni έγραψε:

Για την ιστορία και για να εκφράσω και τον πόνο μου, πλέον τα μαθηματικά στο Γυμνάσιο μπορεί να τα κάνει ο κάθε τυχαίος με πτυχίο.

Πλάκα κάνεις;; Με δίδαξε πληροφορική θεολόγος με 90 ώρες σεμινάρια προγραμματισμού qbasic και αντέγραφε λάθος από το σαββάλα τις ασκήσεις και τσακωνόμασταν για το ποιος είναι σωστός κ ποιος λάθος.. 

Την ίδια στιγμή εγώ δε μπορώ να μπω σε σχολείο να διδάξω, ενώ έκανα και παιδαγωγικά μαθήματα.. ασ'τα να πάνε.. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.