Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Commander δε θα έχει, είναι επιβεβαιωμένο. Όσο για το battlerecorder είναι ένα ζήτημα που δεν έχει δοθεί ακόμα απάντηση, εκτός του ότι διαθέτουν οι ίδιοι, αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα υπάρξει και στη retail έκδοση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν εχει τα τελεια textures η αν το πλακακι η ο τοιχος εχει απιστευτο detail,αλλα αυτο που αποκομοιζω σαν συνολικη αισθηση τo θεωρω οτι ποιο ρεαλιστικο εχω δει.και ναι μου τρεχουν τα σαλια!η διαφορα του bf3 με το bfbc2 ειναι σαν την διαφορα που εχει το bfbc2 με το bf2!απλα χαοτικη διαφορα.

μπορει να ειναι ακομα καλυτερο το τελικο προιον μπορει και χειροτερο..κριμα παντως για την ελειψη commander..

Έγινε επεξεργασία από ΛΑΜΠΡΟΣ
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μα τι λεμε τωρα! τα γραφικα τουλαχιστον οπως τα ειδα στο video ειναι απαιχτα ! πολυ αληθινα και φυσικα κλασεις ανωτερα απο το bad comany 2!

Νομιζω οτι στο battlefield 3 θα κανουν ενα bad company 2 αλλα με οτι του ελειπε στον τομεα των γραφικων .

Link to comment
Share on other sites

Μα τι λεμε τωρα! τα γραφικα τουλαχιστον οπως τα ειδα στο video ειναι απαιχτα ! πολυ αληθινα και φυσικα κλασεις ανωτερα απο το bad comany 2!

Νομιζω οτι στο battlefield 3 θα κανουν ενα bad company 2 αλλα με οτι του ελειπε στον τομεα των γραφικων .

εγω θα προτιμουσα ενα bf 3 με ολα οσα λειπουν απο το bc2,εκτος απο τα γραφικα..άλλα πραγματα εχουν σημασια..

και ναι,θα καουμε κ με αυτο!:T:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Που είχες κάνει αίτηση για να σου έρθει ανάλογο email?

Εγώ πάντως δεν ξέρω αν θέλω να μπω στη beta... Μάλλον θα περιμένω να έρθει το κανονικό να το χαρώ :nothing:

Ναι μωρε, ας μην παιξουμε ουτε και το demo ( ποσα παιχνιδια πλεον μπορεις να τα παιξεις σε demo ή εστω public beta πριν βγουνε ? ) ας μην διαβασουμε καν τις εντυπωσεις αποσους παιξουνε την μπετα, η DICE ειναι ενα τρομερο studio που παντα εβγαζε καλογυαλισμενα παιχνιδια με ελαχιστα bug στο launch, ελαφριες μηχανες γραφικων για να παιζει ολος ο κοσμακης και ειδικα τον τελευταιο καιρο ειναι πολυ φιλικη στην modding community και σε ολους αυτους που θελουν να παιξουν σε LAN, βλεπεις δινει το SDK και τα server files αβερτα, τυφλα να'χει η tripwire ...... Παμε να το παρουμε day one με κλειστα ματια και αυτια, το IGN και το gamespot ξερουν καλυτερα απο μας γι αυτο και (θα) δωσανε 9αρακι, το ιστορικο της τα λεει ολα, κανενα της παιχνιδι δεν ηθελετε 500patch και bug reports για να στρωσει μετα το launch, ολα ηταν τελεια και ποτε δεν την πιεζε καμια EA, το οτι βγηκανε τοσα DLC expansion και spin-off ειναι απλα λεπτομερειες .......

(:p)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βρε Kavli, δε μιλάω για το Multi, μιλάω για το campaign και το story! Αυτά δε θέλω να τα παίξω σε beta και ακριβώς για τους λόγους που αναφέρεις και τα άπειρα bugs που θα έχει, δε βιάζομαι να το παίξω, όταν βγει και το 1ο patch, τότε θα το βάλω :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.