Jump to content



Pay what you want bundles


Recommended Posts

Καλά έκανες γιατί την Τρίτη 12/11 προστίθονται κι άλλα παιγνίδια :)

Πώς μπορώ να πάρω τα νέα παιχνίδια που προστέθηκαν; Είχα πληρώσει πάνω από το μέσο όρο αλλά μου τα εμφανίζει κλειδωμένα. Την αγορά την είχα κάνει χωρίς να κάνω login

edit: Το βρήκα, πήγα στο λινκ με τα steam keys από τα παιχνίδια από το αρχικό πακέτο και είχαν προστεθεί και τα νέα. :D

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

... Την αγορά την είχα κάνει χωρίς να κάνω login

Μπορείς επίσης να κάνεις "claim" τη σελίδα με το πακέτο και να τη συσχετίσεις μόνιμα με το λογαριασμό σου, για να μην αναγκάζεσαι να την ψάχνεις από το e-mail πάντα. Τώρα που μπορείς να δωρίσεις μεμονωμένα κλειδιά, δεν έχεις λόγο να μην το κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς επίσης να κάνεις "claim" τη σελίδα με το πακέτο και να τη συσχετίσεις μόνιμα με το λογαριασμό σου, για να μην αναγκάζεσαι να την ψάχνεις από το e-mail πάντα. Τώρα που μπορείς να δωρίσεις μεμονωμένα κλειδιά, δεν έχεις λόγο να μην το κάνεις.

Thanks για το info. Από τις προσθήκες πήρα το Fear και τo Mortal Kombat. Όποιος θέλει κάτι ας σφυρίξει :D

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 πράγματα.

στο indie gala dirt bundle προστέθηκε το huntsman:orphanage.:spell:

[MENTION=15582]fantomas[/MENTION] απο τις προσθηκες, μηπως εχεις το key απο το gotham impostors?

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Πες πως να στο κάνω gift ;)

edit: Νομίζω το βρήκα, δες τα πμ ;)

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέο humble mobile bundle:

https://www.humblebundle.com/

Επίσης, σε αυτό ισχύει το παλιό σύστημα: Εάν δώσεις στην αρχή BTA, παίρνεις και τα έξτρα παιχνίδια της 2ης εβδομάδας όταν τα ανακοινώσουν. Τώρα είναι στα $3.80.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το νεο weekly του humble εχει μεσα στο βασικο πακετο το φανταστικο Closure.

Πολύ καλό αλλά είχα πολλά προβλήματα με τον ήχο του. Για κάποιο λόγο δεν δούλευε κανονικά και έπρεπε να κάνω verify integrity of game cache κάθε φορά που το ξεκινούσα για να δουλέψει. Και ακόμα και τότε δεν δούλευε πάντα.

Link to comment
Share on other sites

προστέθηκαν τα νέα παιχνίδια στο humble bundle

Sanctum: Collection

Orcs Must Die! GOTY

Cities in Motion 2

επίσης, νέο Groupees build a bundle με τίτλους από shinyloot

Παρόλο που στον τίτλο λέει minimum 2 παιχνίδια πήρα μόνο του, το Children of the Nile Pack (bundle με ένα τίτλο δηλαδή :whistling), με μόλις 0.75 $. νοιώθω ότι τους έκλεψα...

Έγινε επεξεργασία από Nikos1071
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σε 3.5 ώρες μπαίνει ο κατάλογος της Puppy Games στο Humble για μια εβδομάδα: Humble Puppy Bundle (Titan Attacks, Droid Assault, Ultratron, Revenge of the Titans), με ωραίο συνοδευτικό βίντεο.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kMumwL7w7Mw]The Humble Puppy Bundle! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Σε 3.5 ώρες μπαίνει ο κατάλογος της Puppy Games στο Humble για μια εβδομάδα: Humble Puppy Bundle (Titan Attacks, Droid Assault, Ultratron, Revenge of the Titans), με ωραίο συνοδευτικό βίντεο.

Πάντα μου άρεσαν τα προωθητικά βίντεο των Humble, αλλά αυτό είναι πλέον από τα αγαπημένα μου :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.