Jump to content



Pay what you want bundles


Recommended Posts

έχω ενα gift link για το Low Light Combat.

https://www.humblebundle.com/s?gift=XKEawRZdtAYNZkhA

οποιος το παρει ας ενημερωση :D

Καλημερα, πηρα το παιχνιδακι αλλα μαλλον πρεπει να το εχει και αλλος γνωστος σου γιθα να παιξεις γιατι σερβερς δε βρισκει... :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είναι στον αέρα και το νέο Humble Bundle X:

https://www.humblebundle.com/

Όταν το άνοιξα το BTA ήταν στα $8.14, επειδή κάποιος αποφάσισε να κάνει μια γενναιόδωρη προσφορά στο όνομα αποδημήσαντα δικτάτορα :)nQICy2j.png

edit: και όπως ήταν αναμενόμενο, έκοψαν το όνομα, αλλά όχι και την τιμή :)

Έγινε επεξεργασία από minast
Link to comment
Share on other sites

Bohemia Interactive Weekly Bundle

https://www.humblebundle.com/weekly

1$

Arma II

Take On Helicopters Take On Helicopters

UFO: Afterlight UFO: Afterlight

Alpha Prime Alpha Prime

ARMA: Gold Edition ARMA: Gold Edition

ARMA Tactics ARMA Tactics

Pay $6 or more ...

Carrier Command: Gaea Mission lock icon Carrier Command: Gaea Mission

ARMA II: Operation Arrowhead lock icon ARMA II: Operation Arrowhead

ARMA II: DayZ Mod

Link to comment
Share on other sites

*Note: This mod is available for free elsewhere, but has been included in this bundle collection too.

edit:

πρέπει να βάλει ενα game οπωσδηποτε στο BTA γιατι με κολλημενο το BTA στα 6$ δεν αξιζει

Όλα τα weekly ΔΕΝ θα έχουν έξτρα παιχνίδια ούτε μεταβαλλόμενο BTA.

Link to comment
Share on other sites

edit:

Όλα τα weekly ΔΕΝ θα έχουν έξτρα παιχνίδια ούτε μεταβαλλόμενο BTA.

το γνωρίζω ότι δεν παίρνει έξτρα παιχνίδια αλλά είπα πρέπει να μπει ένα γιατί το θεωρώ φάουλ. Επίσης γιαυτό είπα κολλημένο στα 6$ εννοώντας ότι δεν θα πέσει πιο κάτω γιατί έτσι ειναι τα weekly. Οπότε σύμφωνα με αυτά τα δυο δηλαδή το ότι το ένα game ειναι free κ το weekly έχει σταθερή τιμή θα έπρεπε να βάλει ένα game... γνώμη μου πάντα.

Κύριοι,

το Arma II: Day Z Mod όντως είναι δωρεάν, όμως

απαιτεί Arma II και Arma II: Operation Arrowhead.

Αφού το Arma II: Operation Arrowhead είναι στο BTA, σωστά και το Mod είναι διαθέσιμο εκεί ;)

όχι φίλε inetus3r ειναι λάθος να είναι γενικά εκεί. Θα μπορούσε να έχει μια υποσημείωση δίπλα στο Operation Arrowhead η κάτι άλλο άλλα όχι να θεωρεί ότι δίνει κ το παιχνίδι το οποίο ειναι free. Αν το εχεις αγοράσει κιολας έχει "κουτακι" με redeem code διπλα στο mod :tomato:

EDIT: κοιτάζοντας τώρα βλέπω ότι άλλαξαν λιγο την σελίδα (λογικά μετα το κράξιμο που φάγανε) κ λένε ότι ειναι free και το έχουν σε μια μικρότερη εικόνα. Όταν εγω είχα πρωτομπεί δεν έλεγε τπτ.

Έγινε επεξεργασία από hyperiongr
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον που δεν έχει ασχοληθεί καθόλου με τη σειρά ARMA όπως εγώ, μια χαρά μου κάθησε το 1$. Από εκεί και πέρα άμα το παιχνίδι μου αρέσει τόσο πολύ, θα πάρω και τα υπόλοιπα της σειράς στο μέλλον (είτε από το humble είτε από αλλού αργότερα).

Πάντως γεγονός είναι ότι η humble bundle μας είχε καλομάθει με πολύ καλούς τίτλους παλιότερα, αλλά δε βλέπω συνέχεια τον τελευταίο καιρό.

Δεν παραπονιέμαι όμως καθόλου γιατί οι τιμές είναι ούτως ή άλλως πολύ χαμηλές για αυτά που προσφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παραπονιέμαι όμως καθόλου γιατί οι τιμές είναι ούτως ή άλλως πολύ χαμηλές για αυτά που προσφέρει.

Ελπίζω μόνο να μην πιστεύεις ότι το κάνουν για σένα, για μένα και για όλο τον καλό κόσμο ;)

Αν δεν με απατά η μνήμη μου, και το Steam και η ίδια η εταιρεία προσέφεραν, πολύ πρόσφατα, το πλήρες πακέτο στην ίδια περίπου τιμή.

Βλέπω όμως ότι προτιμάτε το "κομένο" πακέτο, προφανώς γιατί είναι Humble :(

EDIT: Στα $6 ή $8 δολάρια αν θυμάμαι καλά.

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.