Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

Αυτο εδω το ποκεμον , αρχιζει και μου στελνει καρκινους για τα stat μου απο το countdown ακομα.

Σκεφτομαι, πόσο unicum πρέπει να είναι ο παιχτης με τέτοιο στομα.  (Δεν εχω xvm μεσα στο παιχνίδι) 

Τελικα αποδειχτηκε κλασσικό greek toxic kid  με 1600 WN8 σε 30κ μαχες.... 

Τον τρολαρα λιγο αλλα οταν του εστειλα ονοματεπώνυμο και κινητο για να με παρει η κοτα βγήκε offline :hehe: 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βιαστηκα ρε  και προφανως δεν εχω το σκιλλ να κανω οτι εσυ πανμεγιστε ηγέτη.

Eστειλα και στον κομαντερ του οτι θελω ονοματεπωνυμο γιατι θα κανω μυνηση. Ισως σου στειλει. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απαντησε ενας τυπος απ το κλαν του, μιλωντας στον πλυθηντικό και ζητησε και συγγνωμη. :hehe: 

Τους ειπα πως ειμαι στρατιωτικός και ψαρώσανε ρε :hehe::hehe: 

 

_______________

Εdit

Aπαντησε και αυτός. Τα παιρνει ολα πισω λεει. :hehe::hehe: 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rusty_Cookie said:

Βιαστηκα ρε  και προφανως δεν εχω το σκιλλ να κανω οτι εσυ πανμεγιστε ηγέτη.

Eστειλα και στον κομαντερ του οτι θελω ονοματεπωνυμο γιατι θα κανω μυνηση. Ισως σου στειλει. 

Αληταράδες του wot :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πάντως με το άρμα που αναστάτωσε όλη την κοινότητα ρίχνω τρελλό γέλιο,αυτή η στημένη κατά την άποψη μου αρνητική διαφήμιση από τον SirFoch και την wg έκανε αρκετούς να το αγοράσουν νομίζοντας ότι είναι το ΥΠΕΡΑΡΜΑ τύπου RATT .Το μεγαλύτερο ποσοστό αυτών που το αγόρασε και έχω πετύχει εγώ τουλάχιστον είναι με χαμηλό win8 500-750 πράγμα ππου σημαίνει ότι δεν ξέρουν ούτε κατά διάνοια πως να στήσουν το άρμα για να εκμεταλευτούν τη θωράκισή του.
Στημένοι εγώ με το S1 και ο mate με τον σκορπιό τα εξαφανίζουμε για πλάκα.
Σε close combat δεν τα έχω πετύχει ακόμη αλλά και όσους έχω δει με καλό win8 δεν τα πήγαν ιδιαίτερα καλά.
Προχθές μου έδωσε ένας το upper front plate του μπροστά από ένα βράχο που είχε άνοιγμα στο κέντρο του σε σχήμα V.Πρώτη βολή βρίσκω πέτρα,δεύτερη περνάει,τρίτη περνάει με συνοδεία κάρβουνου για πανσέτες,άρχισε να κάνει πίσω φλεγόμενος.
Κατόπιν τούτου είχα τα γνωστά Chitter,haker,tomato,gold noob (apcr default ρίχνει το S1),YOU SHOULDN'T PEN ME,I HAVE GOOD ARMOR IN FRONT SO YOU CHIT.
Νάναι καλά το παλλουκάρι,καινούριο συκώτι έκανα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 25/5/2017 at 10:16 PM, kuza said:

εσεις εχετε εργαλεια και γω εχω κατι σαραβαλα που μεταβιας ανεβενουν τις ανηφορες.

Και εγώ !!! Αλλά όοοοταν ανέβουν (και με σκοτωμένο οδηγό = 5 χλμ) αυτοί βαράνε, και βαράνε, και βαράνε.....

 

592b4dfd52e0f_AT2block.thumb.PNG.bddd655db7cb2decd4c53ba54b3f8898.PNG

 

3170 block μου χάρισαν !! να ναι καλά τα παιδιά !

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, colt3003 said:

Και εγώ !!! Αλλά όοοοταν ανέβουν (και με σκοτωμένο οδηγό = 5 χλμ) αυτοί βαράνε, και βαράνε, και βαράνε.....

 

592b4dfd52e0f_AT2block.thumb.PNG.bddd655db7cb2decd4c53ba54b3f8898.PNG

 

3170 block μου χάρισαν !! να ναι καλά τα παιδιά !

Κόψε λίγο μη σε γράψουν,έχει ραντάρ η περιοχή :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 25/5/2017 at 10:16 PM, kuza said:

εσεις εχετε εργαλεια και γω εχω κατι σαραβαλα που μεταβιας ανεβενουν τις ανηφορες.

Θέλει να σπρώχνεις λεφτά. Και όταν ένας κορυφαίος τίτλος παιχνιδιού κοστίζει γύρω στο 50άρικο και τόσα θες εδώ να πάρεις ένα άρμα και αρκετό χρυσό που θα σε βγάλει λίγες μέρες. Ότι άρμα και να πάρεις άμα ο άλλος κερνάει χρυσές σφαίρες δεν γίνεται δουλειά..!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.