Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

ωραίο άρμα το T57 heavy μοιράζει πόνο! μόλις το αγόρασα και έμεινα με 800 credits δεν είχα για πυρομαχικά και έκανα μια μάχη με προνομιακό και φόρτωσα μέχρι εκεί που έφταναν (-2 γεμιστήρες)

ασύμφορο όμως σε νίκη που επέζησα έδωσε 61k και θέλει 77k για άμμο και repair με μόνο -500 hit points wtf !

Πάντως μόλις κατοσταρισει το πλήρωμα θα κάνει παπάδες!

048f9e623f074c5997d49d08cf3167af.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ποιο το νοημα ρε Αστρο όταν :

Παραιτηθηκε απο Community Contributor o Jingles,

ο Foch διεγραψε δευτερο βίντεο για το Chrysler GF

o PointyHairedJedi εκτός CC και αυτός επειδή ειπε πως το highway map είναι λες και το ζωγραφισε παιδακι.

 

Μόνο ο πλασιέ (QB) έμεινε και το reasoning που παρέθεσε δε με πείθει καθόλου.

 

Το παιχνίδι αρχίζει να κατρακυλά και δεν είμαι τοσο dieheart ωστε να κατσω να το supportάρω.

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια εξήγηση: 

1. Ποιος είναι ο Jingles;

2. Ποιος είναι ο PointyHairedJedi; Κρίνοντας από αυτό που είπες, μιας και δε το ξέρω το συμβάν, το γεγονός ότι εξέφρασε δημόσια τη γνώμη του και όχι εσωτερικά, νομίζω ότι του κέρδισε την απομάκρυνση από τη θέση του. 

 

Ο QB είπε νομίζω το αυτονόητο. Εγώ σας παρουσιάζω το τενκ, εσείς αποφασίζετε, μιας και δεν έχω κανένα κέρδος να σας πω ψέμματα γιατί θα το βρω μπροστά μου. 

Link to comment
Share on other sites

Παραιτήθηκε απο Contributor community o Jingles? Και τι θα δείχνει πια μόνο Division και Armored Warfare που παραπαίει επίσης?

 

Υπάρχουν τα 2 τελευταία mingles with jingles για να δεις τι έγινε αν θες το 198 και το επόμενο video από αυτό που ανέβασε. Το θέμα είναι ότι η Wargaming "απείλησε" με Copyright strikes. Αυτό είναι το ζουμί και αυτό δεν άρεσε.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος SirDiman έγραψε:

Δεν κατρακυλαει , απλα θα υπαρξει ενα bumpy ride @ WG...

 

 

 

Δε σου λέω οτι εσβησε το παιχνίδι. Απλά η πολιτική που ακολουθείται είναι τριτοκοσμικού επιπέδου. Toσο στο PR (που δε με νοιαζει και πολύ)  όσο και στο ingame κομμάτι με προώθηση του P2W μοντέλου,  που αυτο μας επηρεάζει όλους.

 

Αυτό(P2W) είναι κατρακύλα στα δικά μου ματια.  To Fochgate απλά το εκανε πιο ορατό. 

 

 

Υ.Γ. Απλά λυπάμαι αυτους που ειδαν τι παιχτηκε, πηραν chrysler και τώρα rushαρουν prohorovka alley και malinovka field. :hehe:   Μου χαρισανε ΜοΕ στο Τ34 :p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το momentum του Chrysler ήταν οι 2-3 πρώτες μέρες που δεν ήξερε ο κόσμος πως να το χειριστεί όταν το βρει απέναντί του. Τώρα σιγά σιγά αρχίζει και πέφτει γρήγορα, είτε με HE είτε με συντονισμένες επιθέσεις από τα πλάγια ή ανά ζευγάρια.

Link to comment
Share on other sites

ερώτησις στο wot

εχω το vk30.01d...χρειάζεται 46κ για να ξεκλειδώσει το επόμενο. Η 2η μηχανή του άρματος απαιτεί 11 κ και νομίζω είναι η βασική μηχανή του επόμενου άρματος...Αν την ξεκλειδώσω τώρα ,το επόμενο άρμα για να ξεκλειδωθεί θα απαιτεί 11κ λιγότερο ;;

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Ποιο το νοημα ρε Αστρο όταν :

Παραιτηθηκε απο Community Contributor o Jingles,

ο Foch διεγραψε δευτερο βίντεο για το Chrysler GF

o PointyHairedJedi εκτός CC και αυτός επειδή ειπε πως το highway map είναι λες και το ζωγραφισε παιδακι.

 

Μόνο ο πλασιέ (QB) έμεινε και το reasoning που παρέθεσε δε με πείθει καθόλου.

 

Το παιχνίδι αρχίζει να κατρακυλά και δεν είμαι τοσο dieheart ωστε να κατσω να το supportάρω.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/sirfoch-incident/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

ΟΚ GG.

 

Chrysler bought.

__________

 

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/629870-statement-about-the-sirfoch-incident/page__st__60__pid__14319692#entry14319692

 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.