Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

1 hour ago, Deus said:

Αν και το ξεκλείδωσα θα το αφήσω για την ώρα πριν λίγες μέρες πήρα το Centurion ΑΧ

Αρχίζω και μαζεύω δεκαρια που δεν κάνω και μάχες γιατί μετά πιάνομαι με το επόμενο 9 άρι και παίζω premium με τις μέρες για να μαζέψω credits για το Χ  και τελειωμό δεν έχει...

έχω ήδη τέσσερα tier X καλύτερα να κάνω μερικές μάχες με αυτά πριν αγοράσω και άλλο

 

Θέλει πολύ κάψιμο με τα premium για να μπορείς να στηρίξεις τα 10άρια,καλά κάνεις με το T57 πάντως,υπάρχου άλλα καλύτερα,δώσε προτεραιότητα εκεί

Link to comment
Share on other sites

Fyi με prem tank Τ8 + prem acc+ tier 7 SH cred buff = 100k-150k κερδος σε καθε νικη, εγω σε μια ωρα μαζεψα 1 εκατομμυριο....

 

Επιτελους μετα απο καιρο εχω 7 εκ χωρις να εχω αμεσα καποιο αρμα να αγορασω :Ρ

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SirDiman said:

Fyi με prem tank Τ8 + prem acc+ tier 7 SH cred buff = 100k-150k κερδος σε καθε νικη, εγω σε μια ωρα μαζεψα 1 εκατομμυριο....

 

Επιτελους μετα απο καιρο εχω 7 εκ χωρις να εχω αμεσα καποιο αρμα να αγορασω :Ρ

και μεις οι κοινοί θνητοί παλεύουμε να μαζεψουμε τα πόσα ζητάει το KV1 , το stugiii

Εχω πάρει τα VK30.01H και VK30.01.D (μάρεσουν τα γερμανικά ασχέτως δυνατοτήτων -καλύτερων επιλογών κτλ)... θέλω 46κ exp για τα vk30.02...ακόμα εκεί είμαστε...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deNordic said:

Ερώτηση και θέλω τα φώτα σας,

 

Με αφορμή και την είσοδο των Tier X lights θέλω να αρχίσω την light / medium σειρά των Panzer. Ποια γράμμη (χρώμα) θα συμβουλεύατε και γιατί;

 

 

Untitled.jpg

Έναν που πέτυχα με το 10άρι το γερμανικό μου είπε πως δεν είναι καλό,για ποιό λόγο να πας σε 10άρι light όταν τα 10άρια τα meds έχουν,παραπάνω view range,armor,pen?Το μόνο που έχουν παραπάνω τα lights είναι ταχύτητα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, raziel said:

Έναν που πέτυχα με το 10άρι το γερμανικό μου είπε πως δεν είναι καλό,για ποιό λόγο να πας σε 10άρι light όταν τα 10άρια τα meds έχουν,παραπάνω view range,armor,pen?Το μόνο που έχουν παραπάνω τα lights είναι ταχύτητα

 

36 minutes ago, SirDiman said:

Δεν αξιζουν τα 10αρια, αν θελεις Light tier 10 παρε bc25t :D;) ...

Ήδη ανεβάζω την light/medium γραμμή των Γαλλικών. Προς το παρών μόλις ξεκλείδωσα το AMX 12t με free 100% crew από το invitation quest :D

 

Επειδή είμαι φαν της ευστοχίας των Γερμανικών κανονιών αλλά και του gun depression που έχουν σκέφτομαι να αρχίσω μια από τις 2 γραμμές που σας ανέφερα. Σε οποιαδήποτε από τις περιπτώσεις ο στόχος είναι το Leopard 1 και όχι το Rheinmetall Panzerwagen. Νομίζω κλίνω προς την Light γραμμή με Luchs, Leopard κτλπ. αλλά θέλω και την άποψή σας.

 

ΥΓ. Τσίμπησα το Thunderbolt, 15€ για premium T-VI medium με 100% crew και BiA perk νομίζω είναι καλό deal.

Έγινε επεξεργασία από deNordic
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος SirDiman έγραψε:

δεν μετραει το αρμορ οταν στο game ολοι βαρανε χρυσες :Ρ

 

Μετράει το Berlin Crew ομως που θέλω να βάλω στο Patton., πρωτον,

Και δευτερον, ρωτα τον @DimLar  αν μετράει το αρμορ.  

 

 

 

πριν 27 λεπτά, το μέλος deNordic έγραψε:

Δεύτερο skill μετά το BiA, 6th στον commander και υπόλοιποι repairs?

6th, και οι υπολοιποι smooth ride, snapshot, situational, και repair στον loader. 

Link to comment
Share on other sites

Το armor πάντα μετράει. Απλώς με τις χρυσές κι εφόσον ο άλλος δεν βαράει στον γάμο του καραγκιόζη είναι πιο δύσκολο να αποφύγεις την ζημιά. Πάντως, όταν δεν βαριέμαι και παίζω καλά μπορώ να αντιμετωπίσω αρκετά καλά τις χρυσές του αντιπάλου...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rusty_Cookie said:

Περι αρμορ... βρήκα νέο credit farmer. Καλούτσικο και με prem MM

 

shot_005.jpg

 

Ε, καλά, βρήκες το πιο buffed άρμα στο παιχνίδι... Πλέον χρειάζεται πυροβόλο με ακρίβεια laser για να τρυπήσεις τον πύργο...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, astrolabos said:

Λέει τίποτα;

Κλάμα,αν και παίζαμε χαζοπλατούν και μας έβγαλε μέχρι και με 8άρια για το tier του είναι troll, 2,95 reload,για το tier του πάρα πολύ καλό,για το armor που δεν μετράει 4 dings στον πύργο μου κι αυτοί έκλαψαν 2 άρματα και κάτι ψιλά για αυτά τα dings.Αργό όμως και ζόρι στην ανηφόρα,έτσι και μπλέξεις με τίποτε λόφους γάμα τα,θέλει οποσδήποτε perks για smooth ride & resistance.
Έτσι και παίξεις hull down κρατάς πλευρά για πλάκα πλην των derp.
Έτσι όπως δείχνει το win8 sealclubing it's forbitten.Δεν έκανα και κανένα τρελλό παιχνίδι όμως,προσπαθούσα να το συνηθίσω και να μαζέψω τα δικά μου τα ταγάρια για το που θα πάνε.
Κάτι Γαλλικά πάντως τα άκουσα σε pm,τα κλασσικά,prem noob,visa player.
Sniper τανκ και λίγο τσαμπουκάς όταν χρειάζεται,πάντως με τόσα ζώα πλέον κάθομαι καμπέρι και αρμέγω,ακόμη και τα kv2 με κλικάρανε για να πάω πρώτη γραμμή για να snipάρουν αυτοί με το derp,εκεί ήταν που ξεκίνησα να πίνω χλωρίνη.
Για 15 ευρώ με bia αξίζει

Έγινε επεξεργασία από raziel
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, deNordic said:

 

Ήδη ανεβάζω την light/medium γραμμή των Γαλλικών. Προς το παρών μόλις ξεκλείδωσα το AMX 12t με free 100% crew από το invitation quest :D

 

Επειδή είμαι φαν της ευστοχίας των Γερμανικών κανονιών αλλά και του gun depression που έχουν σκέφτομαι να αρχίσω μια από τις 2 γραμμές που σας ανέφερα. Σε οποιαδήποτε από τις περιπτώσεις ο στόχος είναι το Leopard 1 και όχι το Rheinmetall Panzerwagen. Νομίζω κλίνω προς την Light γραμμή με Luchs, Leopard κτλπ. αλλά θέλω και την άποψή σας.

 

ΥΓ. Τσίμπησα το Thunderbolt, 15€ για premium T-VI medium με 100% crew και BiA perk νομίζω είναι καλό deal.

Συμφωνώ αν και εσύ ξέρεις καλύτερα το Playstyle σου,πάντως πέφτει μεγάλη μίρλα για τα lights t10

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.