Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

On 8/3/2018 at 2:45 PM, raziel said:

Και γαμώ τα lights είναι,άσε που σε βγάζει συχνά πυκνά top tier και ασελγείς πάνω τους.
Cromwell & t34-85m μάλλον είναι η λύση σου αν είσαι στο t28 και οι τελευταίες ίσως χρειαστούν 9-10άρι.
Εγώ που ανεβάζω το Τ44 έχω να βγάλω 6000 dmg σόλο ή σε toon,εύκολη είναι με μεγάλο αλλά λέω θα τη βγάλω με το τ44,ρε να κάνω 2-3500 dmg και τα ζωάδια(με καλά στατιστικά) που καλώ σε in game toon να γράφουν κάτω από χιλιάρικο χαχαχαχαχα

 

 

To cromwell το έχω δοκιμάσει 2 φορές, και δεν το μπόρεσα να το καταφέρω. Είμαι στην Τ28, και η medium 4 ζήταγε να trackαρω 2 άρματα και να κάνω ζημιά 2 φορές σε 2 ακινητοποιημένα τάνκ. Ε , με το comet δεν τα κατάφερνα με τίποτα (αντί να βγάλει tracks συνέχεια τρύπαγε το hull) και τελικά την έβγαλα με τα χιλια ζόρια με το matildα IV. Τώρα το 34-85 Μ που λές το καλοβλέπω, αλλά άν είναι να έχει pen της πλάκας (όπως  τα Αγγλικά). και να σε βγάζει με 8αρια.... πάλι τα ίδια θα έχω.... 

Για το KV13 τι λές ?? 

Link to comment
Share on other sites

On 3/9/2018 at 8:14 PM, colt3003 said:

 

 

To cromwell το έχω δοκιμάσει 2 φορές, και δεν το μπόρεσα να το καταφέρω. Είμαι στην Τ28, και η medium 4 ζήταγε να trackαρω 2 άρματα και να κάνω ζημιά 2 φορές σε 2 ακινητοποιημένα τάνκ. Ε , με το comet δεν τα κατάφερνα με τίποτα (αντί να βγάλει tracks συνέχεια τρύπαγε το hull) και τελικά την έβγαλα με τα χιλια ζόρια με το matildα IV. Τώρα το 34-85 Μ που λές το καλοβλέπω, αλλά άν είναι να έχει pen της πλάκας (όπως  τα Αγγλικά). και να σε βγάζει με 8αρια.... πάλι τα ίδια θα έχω.... 

Για το KV13 τι λές ?? 

Το t34-85m αν το παίζεις νορμάλ ώρες και όχι ξημερώματα είναι μια χαρά και πολλές φορές σε βγάζει ψηλά,αντέχει ξύλο σε σχέση με τα αγγλικά,το kv13 δεν το έχω παίξει ποτέ μου,θα χρειαστείς και μεγάλα meds στις παρακάτω οπότε βάλε στόχο να ξεκλειδώνεις άρματα και να φτιάχνεις πλήρωμα και θα βγουν μερικές  χωρίς να το πάρεις χαμπάρι,έβγαλα 3 αποστολές για το 55α ανεβάζοντας το t44,αρματάρα το έχουν κάνει.
Βέβαια μόλις αγόρασα το 9άρι είδα πόσο xp θέλει για το 430U και ακόμη να συνέλθω,αναρτήσεις,μηχανή και άρμα χοντρικά 350.000,θα πήξω.
Αν σε ζορίζει πολύ μία αποστολή ενεργοποίησε άλλη.Πάντως για τρακ δοκίμασε να βάλεις μικρά κανόνια κι ας έχεις ξεκλειδώσει και τα μεγάλα τους

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος raziel έγραψε:

Βέβαια μόλις αγόρασα το 9άρι είδα πόσο xp θέλει για το 430U και ακόμη να συνέλθω,αναρτήσεις,μηχανή και άρμα χοντρικά 350.000,θα πήξω.

κάπου τόσο θέλει και το Centurion 7/1 για να γίνει άρμα :p 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, astrolabos said:

κάπου τόσο θέλει και το Centurion 7/1 για να γίνει άρμα :p 

Δεν τα έχω ακουμπήσει τα αγγλικά,κάτσε να βγάλω τον Μπλιέτ Μπεν Χουρ  και βλέπουμε αν έχω κουράγιο και για Αγγλικό :p.
Δεν ανεβάζει win8 πάντως ούτε με γερανό,εκτός κι αν επειδή είναι κανούριο άρμα έχει χάσει τη μπάλλα ο μετρητής

Έγινε επεξεργασία από raziel
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, colt3003 said:

 

 

αυτό τι σχέση έχει ?? συνήθως παίζω μετά τις 00:00 και όσο πάρει (κάνα δίωρο συνήθως)

Μικραίνουν οι αριθμοί παικτών και σε βγάζει με μεγάλα,άλλο τώρα να έχει ο σέρβερ 90.000 άτομα και άλλο να έχει 12.000

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, raziel said:

Μικραίνουν οι αριθμοί παικτών και σε βγάζει με μεγάλα,άλλο τώρα να έχει ο σέρβερ 90.000 άτομα και άλλο να έχει 12.000

 

Χμμ.., είναι και αυτό. Αυτό πάντως που παρατηρήσα είναι ότι κάποιες φορές μετά τις 4 (όταν έχω χρόνο) ναι μεν είναι λιγότερα τα άτομα αλλά αν παίζεις χαμηλα τιερ είναι (λιγο πιο) κακοί παίκτες απο εμένα (τανκ χωρίς εξοπλισμό, παίκτες εκτός κλαν κλπ)..... βέβαια κάτι άλλες φορές μια χαρά με σκίζει ο μμ. Είναι και που (μαλλον) βαριούνται τη ζωή τους τέτοια ώρα.... 

Link to comment
Share on other sites

Κατέβηκαν τα 3 από τα 5.5 γίγα με την φτωχή μου(ελλεεινή και τρισάθλια) γραμμή.
Θα τσιμπούσα και το somua αλλά ευτυχώς που διάβασα.37 kmh σε κατηφόρα με ευνοϊκό άνεμο.Καλούτσικη θωράκιση στο κύτος,άθλια στον πύργο.
Καλά μαλάκες είναι?Αφού ο πύργος θα εκτεθεί τι να την κάνω τη θωράκιση μπροστά?
Έχει βέβαια καλό reload αλλά δεν θα πάρω,προτιμώ το lorraine,τουλάχιστον έχει ταχύτητα να πάει να κρυφτεί ανάμεσα στα γεμίσματα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία πατάτα βγάλανε πάλι. Αισχρό το update.

Το γέμισαν με ηλίθιες λεπτομέρειες που δεν χρειάζονται. λουλουδάκια , σημαιούλες, @@γούλες.

 

Θες γερό μηχάνημα για να μην έχεις κολλήματα. Ζοοm out/in κάνεις την κάμερα, η αλλάζεις από sniper mode σε κανονικό και ξανακάνει render τα χωράφια.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Snips said:

Ωραία πατάτα βγάλανε πάλι. Αισχρό το update.

Το γέμισαν με ηλίθιες λεπτομέρειες που δεν χρειάζονται. λουλουδάκια , σημαιούλες, @@γούλες.

 

Θες γερό μηχάνημα για να μην έχεις κολλήματα. Ζοοm out/in κάνεις την κάμερα, η αλλάζεις από sniper mode σε κανονικό και ξανακάνει render τα χωράφια.....

 

 

 

Ultra low και την παλεύω οριακά (αμα κρυφτώ σε φυλλωσιές πέφτει το fps απο ~100 σε ~20), με την GPU του 4600. Το μεγάλο κέρδος όμως είναι οι χάρτες. Επιτέλους ξήλωσαν τον Stalingrad !!

Link to comment
Share on other sites

^^ ναι. Σε εμένα με low settings το encore μου έδινε ~22.000. Στην πράξη πάει όντως καλά, αλλά σε δύσκολες περιπτώσεις (το δυσκολότερο είναι να βλέπεις μέσα απο φυλλωσιές) η cpu την ακούει. Για όλη την υπόλοιπη διάρκεια πάει λάδι. 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν σε ρίχνουν απο την αρχή μέσα στη λίμνη αλλα εσύ κάνεις σποτ... Tqre4bA.jpg

2 hours ago, honda22 said:

Δηλαδή να μην πάρω στα σοβαρά το παρακάτω αποτέλεσμα; :huh:

Να αρχίσω το κατέβασμα ή μπα;

 

wotencore_21_03_2018_20_31_58.thumb.png.71c56e2e11cf75da11e6cb39479d2b40.png

 Ναι ρε , και εμενα τοσο ελεγε αλλα βγαζω 60 φπσ @ ουλτρα

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι με την 760 oem 1.5gb ram παει για αναβαθμηση.............

τρωει αρκετη vram το παιχνιδι οποτε εκει εγινε η λαλακια.................................

Παντως το εχουν κανει πολυ τουμπανο,απο εχτες ολο χαζευω αντι να ριχνω

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, fatalara said:

 4-5 μαχες. Πολυ ωραιο παιχνιδι και δεν ξερω γιατι δεν το ειχα παιξει τοσο καιρο...

 

χεχε ,..θα καταλαβεις γιατι σε λιγο

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.