Jump to content



120 Hz PC Monitors


EvilRyu

Recommended Posts

Εμένα γιατι μου λέει 364,66 μαζί με τον φόρο :hmm:

γιατι εγω τωρα που το δα την πηρα με 307ε μαζι με φπα +18ε paypal, dhl... ιdealo που κοιταξα υπαρχει αλλα στην ιδια τιμη που λες εσυ χωρις μεταφορικα ομως!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply
Αυτή την τιμή βλέπω

364,66 με φορο

nzaq.jpg

φτασε μια λιγο πριν την paypal να δεις τι τιμη σου βγαζει γιατι και μενα ελεγε 299 χωρις φορο αλλα μετα στην πληρωμη δεν προστεθηκε καποιο φπα παρα μονο τα υπολοιπα απο μεταφορικα paypal!

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορες εχεις αυτη σε συγκριση με την 2411 εκτος του 144?

Νομίζω και η 2411 είναι 144Hz

[MENTION=21253]gnta7[/MENTION] Στα 317,45 μου την βγάζει.Τι να πώ κάτι δεν πάει καλά :unsure:

Δεν τους έστειλες κανα mail μηπως είναι και το μοντέλο λάθος και είναι το παλιο το 120αρι.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω και η 2411 είναι 144Hz

[MENTION=21253]gnta7[/MENTION] Στα 317,45 μου την βγάζει.Τι να πώ κάτι δεν πάει καλά :unsure:

Δεν τους έστειλες κανα mail μηπως είναι και το μοντέλο λάθος και είναι το παλιο το 120αρι.

λεει ξεκαθαρα οτι ειναι το 144 μοντελο και με την κωδικη ονομασια! περιμενε να δω τι θα μου φερουν σε καμια βδομαδα και αμα ειναι ολα οκ, βλεπεις και κανεις!

Link to comment
Share on other sites

το πακετο σημερα ξεκινησε για ελλαδα! το θεμα ειναι οτι αν ερθει οθονη :crazy: και η 120 να ειναι, αν γινει ας πουμε η πατατiα, θα εχει πληρωθει σε μια τιμη πολυ καλη σε σχεση με τα 380 που ζητανε τωρα σε γερμανικα site!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21253]gnta7[/MENTION] στο screenshot που δίνεις κάτι δεν πάει καλά νομίζω. 1) Δεν υπολογίζει Φ.Π.Α 2)299,66+7,95 δεν βγάζει 310,61 που γράφει. Κουφό.

Στη γερμανική σελίδα, η γραμμή που δείχνει το 306,44 (σε μένα αυτό δείχνει) είναι χωρίς φόρο κι έχει ακριβώς από κάτω με αχνά γράμματα την τιμή με φόρο.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα :jump1:

Είχα ήδη παραγγείλει πρίν ανακαλύψει ο [MENTION=21253]gnta7[/MENTION] το γερμανικο site.

Πήρα την xl2411t που είναι flicker free.Δεν ήξερα οτι είχε βγεί τετοια έκδοση και γκουγκλάροντας λίγο είδα οτι είναι γεγονός.Πρόκειται για την xl2411te κατα αντιστοιχία με την xl2420te.

Οσο αφορα το παιχνίδι οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές :p αλλα τα χρώματα στο desktop ειναι αλλη ιστορία.Πρατασεις-ιδεες για να τα φτιάξουμε λιγάκι υπάρχουν :help1:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα :jump1:

Είχα ήδη παραγγείλει πρίν ανακαλύψει ο [MENTION=21253]gnta7[/MENTION] το γερμανικο site.

Πήρα την xl2411t που είναι flicker free.Δεν ήξερα οτι είχε βγεί τετοια έκδοση και γκουγκλάροντας λίγο είδα οτι είναι γεγονός.Πρόκειται για την xl2411te κατα αντιστοιχία με την xl2420te.

Οσο αφορα το παιχνίδι οι πρώτες εντυπώσεις είναι θετικές :p αλλα τα χρώματα στο desktop ειναι αλλη ιστορία.Πρατασεις-ιδεες για να τα φτιάξουμε λιγάκι υπάρχουν :help1:

ρωτα αν καποιος απο τα παιδια εδω εχει να σου δωσει καλιμπρατορα!

Link to comment
Share on other sites

604010_10152003832762248_1593976194_n.jpg

παιδες σημερα παρελαβα χωρις πολλα πολλα, το κουτι της benq με κολλημενη ζελατινα με την αποδειξη αγορας! στα 310 οπως σας ειπα συν 15ε τα εξοδα αποστολης! δεν πληρωσα κατι στο ταχυδρομειο. το μοντελο ειναι με τα 144hz και δειχνει να ειναι πληρως λειτουργικη και χωρις θεμα στο πανελ με καμμενα πιξελ και τετοια:jump::banging:

Link to comment
Share on other sites

Kαλες και γρηγορες οθονες απλα πολυ χαλια γωνια θεασης στην κατακορυφο στο portrait δηλαδη που αυτο γινεται οριζοντιο 3 με κουραζουν λιγο αν δε καθομαι κεντρο ακριβως πολυ μαυριλλα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.