Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

ρε παιδιά πολύ τα ζηλεύω τα μικρά κουτάκια. αλλά δεν χωράνε ούτε με διαιτα το hardware μου. μπορείτε να που προτείνετε ποιοτικό mid tower case που να χωράει 3πλό ψυγείο και rampage iv extreme;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πολύ τα ζηλεύω τα μικρά κουτάκια. αλλά δεν χωράνε ούτε με διαιτα το hardware μου. μπορείτε να που προτείνετε ποιοτικό mid tower case που να χωράει 3πλό ψυγείο και rampage iv extreme;

ΔΕΙΞΤΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΣΑΣ λέει το θέμα. Κάνε νέο θέμα αν έχεις ερωτήσεις

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΙΞΤΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΣΑΣ λέει το θέμα. Κάνε νέο θέμα αν έχεις ερωτήσεις

ενδεχομένως να μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει ποστάροντας το κουτί του και να γίνει γόνιμος διάλογος, χωρίς να αλλοιωθεί το thread.

Link to comment
Share on other sites

Ενδεχομένως όχι, γιατί αυτό αλλοιώνει το λόγο ύπαρξης του θέματος. Αυτό που λες είναι ο λόγος που παρακολουθείς το θέμα. Αν θες να το εξωτερικεύσεις, κάνε το σε νέο θέμα καλύτερα σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

φχαριστω κοπελια!

η ιδέα είναι να βάζω και από πάνω και από μπροστά και να βγάζω απο πίσω (ακόμα δεν έχω βρει slim 80αρηδες καλούς)

Θα σου προτεινα να τηρησεις και να εκμεταλλευτείς το γεγονος ότι ο ζεστος αερας ανεβαινει πανω.

Link to comment
Share on other sites

new baby in da houze (under construction)

imag0065-1-11527.jpg

Κανε ενα sleevαρισματακι στο front panel extension connector γιατι ετσι δεν σε εχω φιλο :p

Με το cable management τα εχεις καταφερει καλα και απορω και μπραβο.

Εγω με το ζορι κλεινω τα καπακια απο τα καλωδια και μιλαω για ιδιο ακριβως συνδιασμο, 250d-ax850.

Πολυ ωραιο το baby σου παντως μαν, να το χαιρεσαι! :)

Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα sleevαρισματακι στο front panel extension connector γιατι ετσι δεν σε εχω φιλο :p

Με το cable management τα εχεις καταφερει καλα και απορω και μπραβο.

Εγω με το ζορι κλεινω τα καπακια απο τα καλωδια και μιλαω για ιδιο ακριβως συνδιασμο, 250d-ax850.

Πολυ ωραιο το baby σου παντως μαν, να το χαιρεσαι! :)

χαχα θα το σλιβαρω :D

φχαριστω μαν και εσύ να χαίρεσαι το δικό σου άντε ανέβασε καμιά πικ να το δούμε

ένα μικρο τιπ για τα καλώδια αν δεν έχεις πολλους δίσκους κρύψε τα εκεί

Link to comment
Share on other sites

Στο manual της Hero Αναφέρει αυτά τα οποία έχει γεμίσει ο κάτοχος. Α1 και Β1

Και εγώ Hero είμαι.Κάτσε να ξεκαθαρίσουμε μιλάω για την Maximus VI Hero. Στο manual που έχω δίνει αυτό τον συνδιασμό. Ορίστε και το print scr.

post-6376-1416078333,5195_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είναι το κατάλληλο θέμα γι' αυτή τη συζήτηση ναι για την MAXIMUS VI HERO μίλησα και στο manual Που είδα λέει για Α1 και Β1 που είναι οι κόκκινες θέσεις. (σελίδα 1-9)

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1150/MAXIMUS-VI-HERO/E8459_Maximus_VI_Hero.pdf

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.