Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από BeetleJuice

αυτο το μοντ το εχω κανει και εγω..... !

xaxaxaa!ευτυχως που υπαρχεις και εσυ και με κανεις να γελαω.....χαχαχαχαα....

δεν εχει μεινει και κατι που δεν εχεις κανει εσυ.....οτι λενε η κανουν οι αλλοι,εσυ το εχεις κανει η το εχεις σκεφτει.....

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα το stacker, θεωρητικά τελείωσα γιατί έχει κάτι ψιλά ακόμη, το ψυγείο στο πάτωμα, αντλία + δοχείο στις κάτω θέσεις, 2 Χ120 enermax στο ψυγείο και οι 2 titan στο πλέξι είναι ξανά στο μίνιμουμ και γυρνάνε νωχελικά για να μην έχω και παραπάνω θόρυβο.

To κουτί ήταν ασημένιο και βάφτηκαν τα πλαινά μαύρα, η φωτό το αδικεί λίγο, έχει δύο laserάκια που το φωτίζουν όμορφα και uv καλώδια.

post-759-1416071960,5276_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ταραμας [Σήμερα, στις 05:20]

Μόλις τελείωσα το stacker, θεωρητικά τελείωσα γιατί έχει κάτι ψιλά ακόμη, το ψυγείο στο πάτωμα, αντλία + δοχείο στις κάτω θέσεις, 2 Χ120 enermax στο ψυγείο και οι 2 titan στο πλέξι είναι ξανά στο μίνιμουμ και γυρνάνε νωχελικά για να μην έχω και παραπάνω θόρυβο.

To κουτί ήταν ασημένιο και βάφτηκαν τα πλαινά μαύρα, η φωτό το αδικεί λίγο, έχει δύο laserάκια που το φωτίζουν όμορφα και uv καλώδια.

Εχουμε τις ιδιες fan γριλλ. την πανω γιατι την εβαλες αναποδα ? για αντιθεση??? :D πολυ Ωραιο κουτι.... :T:
Link to comment
Share on other sites

frost αν βλεπω καλα εχεις βαλει το θυριδακι που παει πισω στο κουτι για την ρυθμιση των ανεμιστηρων στην θεση του floppy?

εισαι θεοπαλαβος!!

γιατι ρε συ δεν λυνεις το παξιμαδακι και να κανεις μια τρυπα στην κενη θεση floppy και να εισαι ακομα πιο ωραιος?

η οθονη ειναι τελεια , εχω και γω μια 4χ20 και οπου ναναι θα την συνδεσω

η δικια σου ειναι φωτιζομενη ε? εμενα οχι γμτ

ποσο περιπου την πηρες?

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι καλύτερο από το να φαίνεται μόνο στρογγυλό και η αμφίβολης ποιότητας τρύπα που έχω κάνει:p

Η οθόνη είναι φωτιζόμενη και μπαίνει στην παράλληλη, με κόστος 20!!!! από φιλαράκι που λόγω dfi δεν μπορούσε να την χρησιμοποιήσει:p

Link to comment
Share on other sites

η dfi εχει ΜΟΝΟ μια RS232 κοινως σειριακη

Παραλληλη ΔΕΝ ΕΧΕΙ

λογικο απο την μια μιας που πλεον εκτυπωτες και περιφεριακα βγαινουν σε usb , γιαυτο και εχει 10 USB 2.0

ελα ομως που υπαρχουν και διαφοροι κακομοιριδες οπως εγω που θελουμε να συνδεσουμε και το πολυμετρο μας , και το διαγνωστικο απο το αμαξι μας , και την οθονιτσα μας και μενουμε ρεστοι

τουλαχιστον μηπως υπαρχει κανας ανταπτορας απο pci σε com?

απο pci σε παραλληλη δεν νομιζω....

παλια θυμαμαι οταν ειχαμε τα 486 και pentium 1 υπηρχαν κατι τετοιες καρτες , λετε να κανουν?

σορρυ για το οφ τοπικ , ταπα γιατι μερικοι ενδιαφερονται

Link to comment
Share on other sites

υπάρχουν από usb αντάπτορες σε ότι θες.

εγώ πήρα έναν universal για το laptop που έχει τα πάντα

(usb-> 5usb,2 ps/2, lan, rs232, parallel).

εννοείται usb -> parallel μπορείς να βρεις. επίσης λογικά και pci σε parallel υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.