Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

και το δικο μου παιδια(το παλιο του lazy dog...:p ) άκυρη η μητρική σύντομα πράγματα από εξωτερικό!!να γεμίζει......

obsidian.jpg

Έγινε επεξεργασία από panaras17
pic added
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα το βάλω προς την "μεσα" μεριά...δεν μπορώ να βγάλω τις RAM...Την αριστερή κυρίως.

Αν το βάλω προς τα έξω..Βρίσκει με τον πλαινό,και πετάει το καπάκι προς τα έξω.

Προς τα κάτω δεν έχω δοκιμάσει...

Πάντως,σ'αυτη τη θέση,έχει καλύτερα αποτελέσματα απο οτι σε άλλες...

Link to comment
Share on other sites

Οριστε κ το δικο μου κουτακι.. Υστερα απο καποιες τροποποιησεις που εγιναν ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας το παρουσιασω... :) Η μετατροπη του πλαινου εχει γινει φυσικα απο το μερακλη Κοπρίτη κ το υπολοιπο στησιμο απο εμενα με τη πολυτιμη βοηθεια ενος φιλου μου... Παραθετω καποιες φωτος κ ενα μικρο προχειρο βιντεακι με περισσοτερες φωτος...

Σχολια κ παρατηρησεις παρακαλω.... :T:

post-11778-1416075097,6138_thumb.jpg

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Dm5bGxD2-Fs]YouTube - Cooler Master Haf 932 Bj[/ame]

post-11778-1416075096,1249_thumb.jpg

post-11778-1416075097,2513_thumb.jpg

post-11778-1416075097,3311_thumb.jpg

post-11778-1416075097,5554_thumb.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα από το βάρος έχει πάρει την κατειούσα ή μου φαίνεται!!!

Λιγακι ισα ισα.... :)

Aλλα απο θερμοκρασιες προς το παρον παει καλα... Αν κ δν την εχω ζορισει ακομα πολυ για να δω βεβαια κατα ποσο αξιζει το βαρος της... :)

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο το κουτάκι σου! ιδικά άμα έβαφες και το εσωτερικό μαύρο θα και έβαζες ένα redstrip από led θα ήταν ότι καλύτερο γιάυτό! ιδικά το πλαϊνό τρελένει!!!:T::T::T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο το κουτάκι σου! ιδικά άμα έβαφες και το εσωτερικό μαύρο θα και έβαζες ένα redstrip από led θα ήταν ότι καλύτερο γιάυτό! ιδικά το πλαϊνό τρελένει!!!:T::T::T:

Ευχαριστω φιλε μου!! Θα γινει κ αυτο στο μελλον η βαφη απλα εδω στη Κρητη που ειμαι δν το εχω ψαξει που μπορω να κανω ηλεκτροστατικη βαφη που χρειαζεται.... :)

Ε καλα το πλαινο Κοπριτης ειναι αυτος αν μπορεις να το εβλεπες κ απο κοντα μιλαμε για πολυ λεπτομερεια ο ανθρωπος... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.