Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

Οριστε κ το δικο μου κουτακι.. Υστερα απο καποιες τροποποιησεις που εγιναν ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας το παρουσιασω... :) Η μετατροπη του πλαινου εχει γινει φυσικα απο το μερακλη Κοπρίτη κ το υπολοιπο στησιμο απο εμενα με τη πολυτιμη βοηθεια ενος φιλου μου... Παραθετω καποιες φωτος κ ενα μικρο προχειρο βιντεακι με περισσοτερες φωτος...

Σχολια κ παρατηρησεις παρακαλω.... :T:

Ώραίο set-up ΒIGJOHN και η ASUS DirectcuII δεν παίζεται...

Από που την πήρες αν επιτρέπεται???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οριστε κ το δικο μου κουτακι.. Bj

Πολυ ωραιο το χαφ σου φιλε!

Οσον αφορα την καρτα και το στραβωμα της αλλαξε θεση στα καλωδια και τοποθετησετα στο απο πανω ανοιγμα και τσιτωσε τα απο πισω ωστε να βοηθανε με τραβηγμα την καρτα παρα να την επιβαρυνουν με βαρος.

Κατι τετοιο

post-11813-1416075098,2528_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο το χαφ σου φιλε!

Οσον αφορα την καρτα και το στραβωμα της αλλαξε θεση στα καλωδια και τοποθετησετα στο απο πανω ανοιγμα και τσιτωσε τα απο πισω ωστε να βοηθανε με τραβηγμα την καρτα παρα να την επιβαρυνουν με βαρος.

Κατι τετοιο

[ATTACH]43969[/ATTACH]

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου! Αλλα ενταξει κ το δικο σου HAF X δν παιζεται αλλα Κοπριτης ειναι αυτος...! :clap:

Δν το ειχα σκεφτει θα το δοκιμασω αν κ τα εχω αφησει χαλαρα γι αυτο το λογω για να μην τη βαραινουν κ αλλο..

Αλλα καλη ιδεα ισως ετσι αν τα τραβηξω να αντισταθμισω το υπερβαρο θηριο!!!! :hmm:

Thankiou :T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

να και το δικο μου μετα απο update

προστεθηκαν 2 vertex raid 0

και αλλαγη του τροφοτικου με corcair ax 850

επισης μπηκε για πλακα ενας xigmatek 12αρης μπλε

αλλα μπα θα γυρισω πισω στους καλους 12αρηδες slipstream

10016071280x768.jpg

Uploaded with ImageShack.us

10016081280x768.jpg

Uploaded with ImageShack.us

10016131280x768.jpg

Uploaded with ImageShack.us

10016091280x768.jpg

Uploaded with ImageShack.us

10016111280x768.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

10016061280x768.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα το πω εδώ γιατί δεν την παλεύω άλλο.

Ο κάθε ένα μας έχει μια προσωπική γκαλερί στο προφίλ του, γιατί δεν τις ανεβάζεται εκεί τις φώτο σας να μην συμβαίνει αυτό που γίνεται τώρα τελευταία.....έχω βαρεθεί να βλέπω παγωμένα βατράχια.

Link to comment
Share on other sites

@ultraex2005

Πολύ ωραίο το κουτί σου και οι επιλογές αλλά με την καλωδιούμπα\μακαρονάδα,το χαντακώνεις ρε παιδάκι μου!Μάζεψέ τα λίγο και θα δείξει ακόμα πιο πολύ!;)

Θα το πω εδώ γιατί δεν την παλεύω άλλο.

Ο κάθε ένα μας έχει μια προσωπική γκαλερί στο προφίλ του, γιατί δεν τις ανεβάζεται εκεί τις φώτο σας

Για αυτό είναι και το thread man!Δε σε πιάνω που σκαλώνεις???

να μην συμβαίνει αυτό που γίνεται τώρα τελευταία.....

Για πιο πράγμα μιλάς?Τι συμβαίνει δλδ???

έχω βαρεθεί να βλέπω παγωμένα βατράχια.

Τι θέλει να πει ο ποιητής..."παγωμένα βατράχια"???

Link to comment
Share on other sites

Το ποστ του ultraex2005 όπως και αρκετών άλλων που ανεβάζουμε φώτος στο imageshack ή photobucket πολλές φορές λέει ότι έχουν μετακινηθεί ή έχουν διαγραφεί.

Το θέμα μου είναι ένα, επειδή μου φάνηκε ότι το πήρες στραβά αυτό που είπα, το thread είναι για να βάζουμε φώτος, δεν αντιλέγω, απλά αν τις βάζουμε τις φώτο αυτές στο άλμπουμ του προφίλ μας, όπου δέχεται φώτος 800*800, και θα φορτώνουν πιο γρήγορα και θα είναι διαθέσιμες χωρίς να υπάρχει φόβος για μελλοντική αδιαθεσιμότητα.

Τα "παγωμένα βατράχια" είναι η εικονίτσα του imageshack όταν μια φωτογραφία δεν είναι διαθέσιμη ! :)

Πιστεύω έγινα κατανοητός !! :) :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man δεν το πήρα στραβά!Δεν ξέρω αν ο "τόνος\ύφος" φάνηκε έτσι αλλά όχι!Δεν το πήρα στραβά!:flower:

Να φανταστώ "παγωμένα βατράχια" εννοούσες όταν δεν ανοίγουν και έχουν μετακινηθεί οι εικόνες,έτσι?

Οι εικόνες μια χαρά ανοίγουν!Και πάλι όμως κάπου σε χάνω!:p

Link to comment
Share on other sites

οκ :)

Ναι αυτό εννοούσα για τα βατραχάκια, πολλά είχα δει τις τελευταίες δύο ώρες τα οποία δεν υπάρχουν !!

Λοιπόν και οι εικόνες ανοίγουν τώρα, ρεσυ δεν έχουμε την δυνατότητα να κάνουν attach εικόνων με ανάλυση 1280*1024 (λάθος έκανα πριν για την ανάλυση), ε τότε γιατί να πάνε σε άλλον server ???

Με αυτό τον τρόπο λέω ότι θα έχουμε και γρήγορη φόρτωση και δεν θα έχουμε απώλεια !! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ το ποστ 22, αν είχε κάνει attach τις φώτο δεν θα υπήρχε αυτό το πρόβλημα...

http://www.thelab.gr/eidiseis/perissotera-nea-gia-tin-nvidia-geforce-gtx-92489.html

καθώς και σε αυτή την σελίδα αυτού του thread το ποστ 7055, 7061, 7063, 7065 !!

Έγινε επεξεργασία από MOS
Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνώ,απλά εδώ είναι όλα μαζαμένα!

Και πάλι μαζεμένα θα είναι! δεν σου λεεί να ανεβάζομε τις φώτο στο αλμπουμ μας και να μένουν εκεί, θα ποστάρονται και εδώ αλλα θα είναι ανεβασμένες στον server του lab και όχι σε ξένους.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.