Jump to content




deninho

Recommended Posts

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply
Δεν μου δουλευει η 3-button combo technique .. Μου βγαζει το κιτρινο screen με τον εργατη και downloading αλλα δεν φορτωνει κατι...

το συνδεεις στο kies,αφου σε παει εκει παει να πει πως δουλευει;) μολις το συνδεσεις και σου δειξει κιτρινο το πορτ τις usb τοτε ξεκινας την διαδικασια που περιγραφουν στον οδηγο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

double post διοτι η εκδοση 25 της cm7 ειναι "ελλατωματικη"..! χανει το σημα..μην την βαλετε,εξαλλου βγηκε μολις και η 26,την οποια μολις εβαλα και δειχνει να λειτουργει κανονικα..στο σημα αναφερομαι..!

Link to comment
Share on other sites

εγω ρε παιδιά που το έχω αγοράσει απο γερμανία, πως μπορώ να βάλω το ελληνικό 2.3.3???θα χάσω την εγγύηση αμα το αλλάξω και βάλω το ελληνικό? (κυρίως θέλω να το βάλω για να έχω το ελληνικό πληκτρολόγιο χωρίς αλλες εφαρμογές)..

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, ελληνικά στο Swype, και για gingerbread (jvh, jvo παίζει σίγουρα) από τον Tyxerakias, στο myphone.gr

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

[σχετικό post Hacks/Aναβαθμίσεις/Βελτιώσεις για το Galaxy S : Σελίδα 708 :: myphone forum]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

α. έχει κανείς να προτείνει κάποιο modem? για darkyrom 10.1 -δεν ξέρω αν παίζει ρόλο-

β. Με ποιο πρόγραμμα αλλάζουμε συχνότητα επεξεργαστή ή και voltage? Και πως είμαστε βέβαιοι ότι είναι βραχόσταβλο το κινητό; Γιατί δεν είδα πουθενά orthos για android :p

υγ. έβαλα darkycore 2.6 και σε σχέση με το 2,4 πήρε ένα κατιτίς σε σπιρτάδα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.