Jump to content




deninho

Recommended Posts

Αυτό είναι η 1.85. Έχει σημασία;

Όχι δεν έχει....

Μάγκες με ζήσατε για την ICS του Galnet, την βλέπω την ξαναβλέπω, όντως έχουν κάνει καλή δουλειά οι μάγκες αλλά περίμενα μια έκδοση ακόμα....

Αλήθεια ποια είναι τα προβλήματα που έχετε αντιμετωπίσει σε καθημερινή χρήση ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Για να περάσω από την 2.3.3 official Samsung στην 2.3.5 που μου έδωσε το link ο φίλος MOS παραπάνω, πρέπει να κάνω κάτι πρώτα; Root ή wipe ή κάτι άλλο; Αν ναι, πώς γίνονται;

Επίσης, τα δεδομένα της SD μου χάνονται; Γιατί έχω κάμποσες φωτογραφίες και videos μέσα. Για εφαρμογες και παιχνίδια δεν με ενδιαφέρει και ιδιαίτερα, γιατί τα ξαναπερνάω.

Σας δίνω και την έκδοση από το *#1234#

20111121160832.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχει....

Μάγκες με ζήσατε για την ICS του Galnet, την βλέπω την ξαναβλέπω, όντως έχουν κάνει καλή δουλειά οι μάγκες αλλά περίμενα μια έκδοση ακόμα....

Αλήθεια ποια είναι τα προβλήματα που έχετε αντιμετωπίσει σε καθημερινή χρήση ?

Το μονο bug που εχω δει για την ωρα ειναι στο market,αμα κανεις scroll το preview της εφαρμογης το market πεταει fc.

Kατα ταλλα ολα super!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Τί κάνει μόνο του ? Root ? Wipe ? Μπορώ απλά να την βγάλω την SD, έτσι δεν είναι; Χρειάζεται για το flash-άρισμα;

Οχι η Sd δεν χρειάζεται φλασάρισμα....Root και official δεν πάνε μαζι....

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VhmdrdWJ6gQ]How to flash Galnet MIUI ICS 1.11.7 - YouTube[/ame]

Για όποιον αναρωτιέται πως γίνεται η εγκατάσταση της Galnet Miui ICS. Αναφέρεται στην 1,11,7 αλλά δε νομίζω ότι θα έχει καμία διαφορά με την τωρινή έκδοση (1,11,9)

Link to comment
Share on other sites

ωραία, την περάσαμε μια χαρά, εκτός από το ότι το restore με το titanium μου έκανε λίγο σαλάτα τις επαφές. Ξαναπέρασα τη ρομ, όμως, και όλα μια χαρά - αυτήν τη φορά έκανα sync με το google contacts :p.

Κανένα όμορφο/βολικό theme Που να μην iphoneίζει τόσο, έχετε βρει; Ειδικά αυτά τα διακοπτάκια στις ρυθμίσεις μου βγάζουν σπυράκια :wall:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά είναι σίγουρα Android 4, αυτή του Galnet ?

Android 4 δεν είναι σίγουρα! Απλά συγχώνευσάνέ κάποια στοιχεία από το 4 όπως το framework! Αν θες 4 πήγαινε στο xda! Απλά επειδή είναι σε alpha μορφή ακόμα έχει πολλά προβλήματα. Για πείτε μου εμπειρίες εσείς που έχετε το galaxy το 1. Η ταχύτητα τι λέει?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Android 4 δεν είναι σίγουρα! Απλά συγχώνευσάνέ κάποια στοιχεία από το 4 όπως το framework! Αν θες 4 πήγαινε στο xda! Απλά επειδή είναι σε alpha μορφή ακόμα έχει πολλά προβλήματα. Για πείτε μου εμπειρίες εσείς που έχετε το galaxy το 1. Η ταχύτητα τι λέει?

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Μωρέ μια χαρά πάει, δεν είπα για θέματα ταχύτητας απλά είναι λίγο κάπως για αυτό το λέω....stable είναι, χωρίς κανένα FC μέχρι σήμερα εδώ και δυο μέρες καλής χρήσης....όλα οκ !

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=8723]MOS[/MENTION]

Οχι δεν ειναι καθαρη παγωτο-σαντουιτς...Εχει μονο το framework απο Android 4 και κατι αλλα ψιλα...

Αλλα το θεμα ειναι και οτι παει βεντουζα και δεν εχει μεγαλη καταναλωση (πραγμα που δυσκολα συνδιαζεται)

Ενα feedback για την συγκεκριμενη rom.

Οποιος θελει να τη δοκιμασει σε Htc HD2 πρεπει πρωτα να Κανει repapartition to SYSTEM PARTITION σε τουλαχιστον 150mb.

Αλλιως δεν θα δει χαρα στα σκελια του....εεεε χερια του θελω να πω...:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.