Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
1 minute ago, jax7480 said:

Στο τέλος έχω την εντύπωση πως εμφανίζεται ο S man. 

Ναι, στην εφημερίδα κοντά στην αρχή του trailer ο τίτλος των νέων είναι "world without hope" και αυτή είναι η λέξη που τονίζει ο Jeremy Irons στην τελευταία φράση του trailer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Raedy Player One και εγω.

Διαβάζω το βιβλίο τώρα στις διακοπές και εγώ γίνει φαν. 

Ακούω τα κομματάκια των rush βλεπω καποια 80ς που προτεινει ουσιαστικα μεσα απο το βιβλιο. Γενικότερα με εχει επηρεάσει...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, jax7480 said:

Καλύτερα όχι γιατί το 2ο Guardians για μένα ήταν φόλα.

Πουλάει εισιτήρια αυτό το στυλ όμως και μαζεύει οκταράκια στο imdb. Ούτε εμένα με ενθουσίασε το δεύτερο guardians και το είδα και δύο φορές μπας και την πρώτη ίσως να μην είχα διάθεση ή δεν πρόσεχα ή δεν ξέρω τι άλλο. Αλλά το Ragnarok πουλάει πολύ χιούμορ στο trailer, μπλέκει και λίγο με το Guardians universe, οπότε δεν θα μου έκανε εντύπωση μια αλλαγή του στυλ.

Ποιος ξέρει, ίσως η επόμενη χρονιά να μην είναι η καλύτερη της Marvel, αλλά να μας εκπλήξει η DC με το JL.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα το όλο feeling που μου άφησε το Guardians 2 φεύγοντας απ τον κινηματογράφο ήταν μια ευφορία και μια ελαφρότητα, έφυγα χαμογελώντας. Ήταν τόσο ανάλαφρο το στυλ, ιδίως εκεί που οι άλλοι σκίζονταν στην αρχή με το τέρας και ο άλλος χόρευε είχε πολλή φάση. Και μόνο για το soundtrack της ταινίας και τη στιγμή που χρησιμοποιούν τα κομμάτια για να δώσουν τον τόνο, για μένα παίρνει 9 στο χαλαρό. Ο "κακός" στο τέλος πολύ χλιαρός, αλλά δε με ένοιαζε τίποτα!

Έγινε επεξεργασία από konnos
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.