Jump to content



Ποια ταινία θα προγραμματίσετε να δείτε;


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αν η Λάρα κρίνεται από το πρόσωπο θα μπορούσα να συμφωνήσω όμως επειδή πρόκειται για χαρακτήρα δράσης έχω μια εντελώς διαφορετική άποψη.

Ωραία γυναίκα η Αντζελίνα Τζολί  αλλά το σώμα της αγγίζει τα όρια της σαρκοπενίας.  Από τους ατροφικούς ώμους μέχρι την ανύπαρκτη πλάτη  φωνάζει ότι δεν είναι ικανή ούτε μια έλξη στο μονόζυγο να εκτελέσει.

Αντίθετα η Alicia Vikander φαίνεται ότι έχει ξοδέψει χρόνο στην άσκηση άλλωστε ξεκίνησε επαγγελματίας μπαλαρίνα.

 

Μετά τα 2:07

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Την εποχή των Tomb Raider η Jolie ήταν αρκετά διαφορετική και νομίζω πως ήταν για τότε η καταληλότερη Lara. Για τώρα συμφωνώ με τον @ΓιαγκΤ.

 

Αν και για μένα η απόλυτη ενσάρκωση της Lara Croft ήταν είναι και θα είναι η Karima Adebibe (η οποία δυστυχώς δεν είναι ηθοποιός)

 

 

Spoiler

karima-adebibe-instagram-1476762241.jpg

 

Παρεπιπτόντως ένα πουλάκι μου είπε πως την άλλη εβδομάδα θα δούμε Spiderman Homecoming όσοι δεν το είδαμε στον κινηματογράφο...

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GriGaS said:

Παρεπιπτόντως ένα πουλάκι μου είπε πως την άλλη εβδομάδα θα δούμε Spiderman Homecoming όσοι δεν το είδαμε στον κινηματογράφο...

 

Πουλάκι όπως λέμε Jack Sparrow? :p

 

Βασικά νομίζω ισχύει το εξής :rubik:

 

- Βλέπεις ημερομηνία κυκλοφορίας DVD/BluRay

- Αφαιρείς 1-2 βδομάδες

- Έχεις την ημερομηνία των WEB

 

Οπότε θα έλεγα

Spider-Man: Homecoming DVD Release date + Netflix + Redbox

σε 20 μέρες Αυστραλία, Νέα Ζηλανδία, σε 26 μέρες στο Αμέρικα, άρα από το επόμενο ΣΚ και μετά πιστεύω ότι παίζει να φέρει τα WEB ο Jack.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Την εποχή των Tomb Raider η Jolie ήταν αρκετά διαφορετική και νομίζω πως ήταν για τότε η καταληλότερη Lara.

Πάντα ήταν αγύμναστη…η κριτική μου  αφορά την εικόνα της στην συγκεκριμένη ταινία.

Ως το ερωτικό αντικείμενο του πόθου των απανταχού πιτσιρικάδων ναι ήταν η καταλληλότερη…

Link to comment
Share on other sites

Η Jolie ηταν απολαυστικη τοτε και γαντι της πηγαινε ο ρολος.Πλεον δεν βλεπετε.

Οτι χειροτερο η Vicander για τον ρολο δε πα να φτιαξει και τετρακεφαλο σαν του καραγκουνη.

Για κανα τετοιο http://www.imdb.com/title/tt2547584/combined   η να παιζει κανα ρομποτ μια χαρα κουμπωνει οχι για Lara Croft.

Απλα πουλαει πολυ το ονομα της τα τελευταια χρονια και την εκαναν cast.

 

btw http://www.blu-ray.com/itunes/Spider-Man-Homecoming-iTunes/83752/

Εχει ολες τις κυκλοφοριες itunes.Βοοκmark το εχω:p

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Βασικά ξεφτίλα μετά το ex machina να παίζει στο Tomb Raider...

 

Η Αντζελίνα του τότε, ήταν ίδια με την lara στα πρώτα βίντεο games.

Με τα λίγα πολύγονα του τότε οι αναλογίες της lara ήταν υπερβολικές αλλά ως εξής:

Λεπτόσωμη μοντελέ κάτω, όχι ιδιαίτερα γυμνασμένη αλλά μπιμπελό και με μεγάλα βυζιά.:hehe:

Ε σε αυτό το σώμα η Τζολί ταίριαζε τέλεια.

Πλέον δεν κάνει για κανένα ρόλο αφού εχει γίνει σαν τον Christian Bale στο mechanist.:amen:

 

Προσωπικά η Vikander μου αρέσει σα στύλ γυναίκας, οπότε θα απολαύσω να την βλέπω και σε αυτήν την σίγουρα μέτρια ερμηνεία...

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

Είσαι λίγο αυστηρός

 

 

  Reveal hidden contents

60196a9189ace7b728da79e95f6328bf.jpg

 

Δεν είμαι εγώ αυστηρός…εσύ είσαι άσχετος : P

Spoiler

 

 

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.