Jump to content



Driver: San Francisco


mariosdeme

Recommended Posts

Εγω με xbox360 controller παιζω . Αρκετα καλο το game . Smooth με μια 4780 1920χ1080 ultra settings εκτος ΑΑ εχει 60frames καρφωμενα . Το driving system του μου φαινεται καλυτερο απο του gta iv μεχρι στιγμης ( στην πρωτη αποστολη ειμαι . )

Link to comment
Share on other sites

το driving system ειναι κορυφη,ειδικα αμα το προχωρησεις λιγο και παρεις σοβαρα αυτοκινητα στα χερια σου..:hehe:

μπαινεις στα στενα με ατελειωτα ντριφτ,ειναι αρκετα διασκεδαστικο,αλλα και μονοτονο και βαρετο μετα απο καποια φαση,καθως τα missions ειναι μουφα

και γω με gaypad το τρεχω ξμποξ

Link to comment
Share on other sites

ω ναι και εμένα μου αρέσει πολύ!

Εχω βρεί πολύ πρωτότυπο και το σύστημα αλλαγής αυτοκινήτων on the fly.

Δε θα έλεγα οχι σε λίγο καλύτερα γραφικά αλλά αυτά είναι δευτερεύοντα πράγματα μπροστά στα παντιλίκια στα στενά και το σανιδωμένο γκάζι στο αντίθετο ρεύμα!

Link to comment
Share on other sites

Ναι.Xbox360 gmaepad και εγώ.Αν και δεν έχω τιμόνι θα έλεγα είναι καλύτρο με gamepad διότι δεν είναι ούτε sim (για να έχεις και manual ταχύτητες) και δεν θα βολευει με τις υπόλοιπες λειτουργίες εκτός και αν έχει αρκετά κουμπιά.

Link to comment
Share on other sites

εχει βαλει κανεις g25 με το driver?αν ναι πως ;

γτ δεν μου αναγνωριζει την τιμονιερα

Δοκίμασε να πατήσεις μερικές φορές ALT+Tab σε βγάζει στην επιφάνεια εργασίας και εσύ ξαναμπαίνεις πατώντας να ανοίξει το παράθυρο.

Έχω την logitech momo, στην αρχή δεν την αναγνωρίζει αλλά αν βγω και μπω δυο φορές στρώνει.

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα τπτ...

δε μπορω να το καταλαβω..

παω στα wheel options , επιλεγω να πατησω το γκαζι , παταω το πεταλι και τπτ.παταω καποιο αλλο κουμπι απο την g25 και το πιανει.

παω στο gamepad options , παω παλι στο γκαζι , παταω το πεταλι και τοτε το πιανει..

αλλα δεν εχει steer left / right ουτε επιλογες για την τιμονιερα.

Δε ξερω τι σκαλωμα τρωει το παιχνιδι...

δοκιμαζω αυτο :

[ame]

[/ame]

Αρα ειναι γενικο το προβλημα..

Για να δουμε.

edit: χαχαχααχαχαχχα ειναι γελοιοι οι τυποι.Δουλεψε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DRIVER San Francisco v1.03 Patch

- Added support for Logitech G27 Steering Wheel.

- Game now supports very high screen resolutions (up to 2560*1600).

- Several menu control glitches fixed.

- In some rare cases players may observe FPS stutter. This is now fixed.

- Fixed an issue when the game was unable to locate player’s saves if his Uplay account contained ‘.’ (dot character).

Οι δυο πρώτες αλλαγές σίγουρα ενδιαφέρουν αρκετό κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.