Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

https://www.sapphireselectclub.com

Αν έχετε οποιαδήποτε κάρτα sapphire που έχετε το s/n της, γραφτείτε (αν δεν το έχετε κάνει ήδη) και κάνετε της register εδώ:

https://www.sapphireselectclub.com

Και μπορείτε να πάρετε δωρεάν το παιχνίδι (έχουν 1000 κλειδιά οπότε βιαστείτε)

Unstoppable Gorg on Steam

Εγώ μόλις πήρα το κλειδάκι μου ;)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9381]papajim[/MENTION] ποιο σου βγάζει error;

Κάνω κλικ στα Get it now --> Yes I already have steam installed και μετά μου βγάζει μήνυμα με ποιο πρόγραμμα θέλω να το ανοίξω και επιλέγω steam.

Ε, αμέσως μετά μου δίνει ένα Steam-error: Specified subscription is not available.

PS. Όχι ότι με καίει και πολύ, απλώς ήθελα να δω πως είναι το half life που δε το έχω αγγίξει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Κάνω κλικ στα Get it now --> Yes I already have steam installed και μετά μου βγάζει μήνυμα με ποιο πρόγραμμα θέλω να το ανοίξω και επιλέγω steam.

Ε, αμέσως μετά μου δίνει ένα Steam-error: Specified subscription is not available.

PS. Όχι ότι με καίει και πολύ, απλώς ήθελα να δω πως είναι το half life που δε το έχω αγγίξει ποτέ.

Και εμένα το ίδιο error μου βγάζει

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ειδα το ποστ σχετικα με τις καρτες μας και τα HL2DM 2-3 μερες μετα από όταν γραφτηκαν εδώ... Και τα εκανα εγκατασταση κανονικα και παιζουν.....

Link to comment
Share on other sites

We are delighted to announce that to celebrate the release of the winter transfer update for Football Manager™ 2012 there is a very special offer available for both new and existing players of the game on Steam. Up until Friday 9th March at 6pm (GMT), Football Manager™ 2012 is available on PC & Mac at a special discounted price of just £7.99 to anyone who doesn't own the game. On top of that, if you do already own the game, you can now gift the game to a friend via Steam for the ridiculously low price of just £4.99!

The game will come with the new data update, which includes all transfers and changes to the game from the recent winter transfer window, so there's never been a better time to get either your own or a friend's managerial career started.

από FM newsletter, δεν το έχω τσεκάρει ακόμη. Αν ισχύει, πάντως, θα το τσιμπήσω, ακόμη κι αν δεν πολυπαίζω πλέον.

Link to comment
Share on other sites

από FM newsletter, δεν το έχω τσεκάρει ακόμη. Αν ισχύει, πάντως, θα το τσιμπήσω, ακόμη κι αν δεν πολυπαίζω πλέον.

Ωραία. Και πάνω που είχα αρχίσει να ξαναπαίζω για πρώτη φορά μετά το 2008.

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ είχα χρόνια να παίξω, το δοκίμασα, έκατσα ~14 ώρες in a row, χωρίς να πάρω χαμπάρι, το έκλεισα, το απεγκατέστησα, πέταξα και τα save games και τις τακτικές (αυτό το δεύτερο βλακεία...). Ακόμη είναι εθιστικό το ρημάδι :p

Link to comment
Share on other sites

ειπα να απεξαρτηθω απο το fm φετος μετα απο τοσες χρονιες που παιζω αυτο το παιχνιδι.Τα εχω καταφερει μεχρι στιγμης και φετος δεν το πηρα να ασχοληθω και τωρα παλι μπαινω σε ασχημες σκεψεις :wall::wall::wall:

μεγαλο κολλημα αυτο το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.