Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Mου έβγαλε ανακοίνωση το Steam ότι θα συμμετέχω στην beta του Steam App. Ήρθε και ένα invite. Άμα το θέλει κάποιος ας στείλει PM. Προφανώς να έχει είτε iPhone είτε Android smartphone, έτσι; :p

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να δοκιμασεις να κανεις login απο το κινητο σου και θα σου στειλει η valve προσκληση

Νομίζω πριν κάποιες ώρες, έγινε ανοιχτή η beta, οπότε δεν χρειάζονται καν invites.

[MENTION=83]lefteriz[/MENTION], τζάμπα η διαδικασία :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι καπως παραδοσιακος σε αυτα, δηλαδη ακομα παω σε ενα καταστημα και αγοραζω το παιχνιδι που θελω αλλά μπηκα στο steam και ενθουσιαστηκα μιας και εχει προσφορες και απ'οτι διαβασα δυνατοτητα ανταλλαγης παιχνιδιων. Να υποθεσω οτι ειναι μια απο αυτες τις περιπτωσεις που λες "μλκια κανω που εχω κολλησει στο παρελθον" ε? Επισης, αν εχω αγορασει ενα παιχνιδι απο καταστημα και το εχει και το steam θα μου το δειχνει σαν αγορασμενο? (εφοσον το εχω στο pc μου)

Link to comment
Share on other sites

μολις το κανεις register ναι θα περαστει και στο account σου στο steam.

το μονο "προβλημα" που ειχα αναφερει και σε παλιοτερο ποστ εδω ειναι, οτι παρολο που θα μπορουσες να κανεις εγκατασταση απο το dvd, εφοσον το παιχνιδι ειναι κ στο Steam το κατεβαζει απο εκει κ μετα γινεται η εγκατασταση.

Έγινε επεξεργασία από fantomas
Link to comment
Share on other sites

μολις το κανεις register ναι θα περαστει και στο account σου στο steam.

το μονο "προβλημα" που ειχα αναφερει και σε παλιοτερο ποστ εδω ειναι, οτι παρολο που θα μπορουσες να κανεις εγκατασταση απο το dvd, εφοσον το παιχνιδι ειναι κ στο Steam το κατεβαζει απο εκει κ πετα γινεται η εγκατασταση.

Ευχαριστω για την αμεση απαντηση :)

Οντως λιγο κουλο αυτο που ενω εχεις dvd το κανει εγκατασταση απο το steam αλλά οκ, δεν ειναι και κανενα τοσο μεγαλο προβλημα. Θα κανω steam account λοιπον, το αποφασισα! :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι καπως παραδοσιακος σε αυτα, δηλαδη ακομα παω σε ενα καταστημα και αγοραζω το παιχνιδι που θελω αλλά μπηκα στο steam και ενθουσιαστηκα μιας και εχει προσφορες και απ'οτι διαβασα δυνατοτητα ανταλλαγης παιχνιδιων. Να υποθεσω οτι ειναι μια απο αυτες τις περιπτωσεις που λες "μλκια κανω που εχω κολλησει στο παρελθον" ε? Επισης, αν εχω αγορασει ενα παιχνιδι απο καταστημα και το εχει και το steam θα μου το δειχνει σαν αγορασμενο? (εφοσον το εχω στο pc μου)

είναι συγκεκριμένα games που μπορείς να τα έχεις και retail και steam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.