Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Μπηκε στη game library το CS:GO χωρις να το εχω κερδισει απο steamgifts η playblink.

Εγινε σε ολους?

ΥΓ. Ηρθε σαν tradable item, και το ενεργοποιησα.

Σε διάφορα φόρα κυκλοφόρησε τεράστιος αριθμός από κλειδιά για CS:GO από χθες. Υποθέτω ότι μαζί με αυτά, έστειλαν και πολλά απευθείας σε χρήστες (όπως το δικό σου), διευρύνοντας το beta, όπως έκαναν και με DOTA2 πριν λίγο καιρό. Πλέον και τα δύο παιχνίδια δεν είναι ιδιαίτερα σπάνια.

Link to comment
Share on other sites

Μπηκε στη game library το CS:GO χωρις να το εχω κερδισει απο steamgifts η playblink.

Εγινε σε ολους?

ΥΓ. Ηρθε σαν tradable item, και το ενεργοποιησα.

Μου είχε έρθει και εμένα πριν κάποιες βδομάδες. Μία κόπια κατευθείαν στην βιβλιοθήκη μου και άλλη μία σαν tradable gift. Την δεύτερη την αντάλλαξα με το Torchlight II pre-order (+Torchlight I) :p

Link to comment
Share on other sites

Α, ξέχασα να σας πω:

Steam Community :: Group Announcements :: Rockstar Games

Δωρεάν το Midnight Club 2 αν γίνετε μέλος του group της Rockstar στο Steam μέχρι Τρίτη βράδυ (το οποίο όμως θα παραλάβετε στις 29 του Μάη).

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=9387]victor[/MENTION] είχε βγει σε weekend deal 66% οπότε στα summer sales σίγουρα θα φτάσει τουλάχιστον 66%. Εγώ θα έλεγα να περιμένεις. Έπρεπε να πάρεις χθες τα Ghost Recon στο 75% :p

Προσωπικά εκτός αν τρελαίνομαι για το παιχνίδι, δεν παίρνω τίποτα με μικρότερη από 75% έκπτωση ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.