Jump to content



Τα πάντα για το Steam (Πληροφορίες, Νέα, Προσφορές, Προβλήματα)


Recommended Posts

Μπορεί να μου πει κάποιος πως λειτουργεί το steamcardexchange;

 

Το πρόβλημα μου είναι ότι παλαιότερα που το είχα χρησιμοποιήσει μου είχε κάνει Declined όλες τις προσφορές.
Μετά είδα ότι στο RECENT TRADES, βγάζει ότι ήταν πιο ακριβές αυτές που ζητούσα απ αυτές που έδινα.

 

Σήμερα όμως έκανα 5-6 offer, όλες οι κάρτες στην ίδια τιμή με αυτές που δίνω και βλέπω στο Steam μετά από μερικές ώρες, "Items Now Unavailable For Trade".
Έγινε ή δεν έγινε η ανταλλαγή (προφανώς δεν); Στο inventory μου βλέπω τα ίδια πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, UltraB said:

Μπορεί να μου πει κάποιος πως λειτουργεί το steamcardexchange;

 

Το πρόβλημα μου είναι ότι παλαιότερα που το είχα χρησιμοποιήσει μου είχε κάνει Declined όλες τις προσφορές.
Μετά είδα ότι στο RECENT TRADES, βγάζει ότι ήταν πιο ακριβές αυτές που ζητούσα απ αυτές που έδινα.

 

Σήμερα όμως έκανα 5-6 offer, όλες οι κάρτες στην ίδια τιμή με αυτές που δίνω και βλέπω στο Steam μετά από μερικές ώρες, "Items Now Unavailable For Trade".
Έγινε ή δεν έγινε η ανταλλαγή (προφανώς δεν); Στο inventory μου βλέπω τα ίδια πράγματα.

 

Το μήνυμα "Items Now Unavailable For Trade" σημαίνει ότι την ώρα της ανταλλαγής δεν είναι διαθέσιμα τα αντικείμενα πλέον για ανταλλαγή,

είτε τα δικά σου είτε του συναλλασόμενου.

 

Αφού τα αντικείμενά σου υπάρχουν ακόμα, ο άλλος πιθανότατα πρόλαβε και τα αντάλλαξε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος inetus3r έγραψε:

 

Το μήνυμα "Items Now Unavailable For Trade" σημαίνει ότι την ώρα της ανταλλαγής δεν είναι διαθέσιμα τα αντικείμενα πλέον για ανταλλαγή,

είτε τα δικά σου είτε του συναλλασόμενου.

 

Αφού τα αντικείμενά σου υπάρχουν ακόμα, ο άλλος πιθανότατα πρόλαβε και τα αντάλλαξε.

 

 Μάλλον το έβγαλε επειδή είναι Overstocked.

Τώρα του έστειλα δύο trade με ίδια Worth/Price με αυτά που δίνω να δω τι θα μου βγάλει.

 

Θέλω να ανταλλάξω διπλές κάρτες από παιχνίδια και διπλές - τριπλές απ το Steam Awards.

Ποια είναι η καλύτερη λύση;

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, UltraB said:

 Μάλλον το έβγαλε επειδή είναι Overstocked.

Τώρα του έστειλα δύο trade με ίδια Worth/Price με αυτά που δίνω να δω τι θα μου βγάλει.

 

Θέλω να ανταλλάξω διπλές κάρτες από παιχνίδια και διπλές - τριπλές απ το Steam Awards.

Ποια είναι η καλύτερη λύση;

 

Υπάρχει θέμα στο forum για ανταλλαγή καρτών με άλλα μέλη, "Ανταλλακτήριο καρτών" ή κάτι τέτοιο.

 

Επειδή οι κάρτες από το Steam Awards είναι hot. γράψου εδώ:

 

http://steamcommunity.com/groups/tradingcards/discussions/2/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω γράψει στο θέμα και ανταλλάξαμε μερικές με τον @GFFermari.

 

Με βόλεψε πολύ πάντως το Trading Cards Group.

Βρήκα ένα botακι και τις αντάλλαξα στο λεπτό.

Εδώ αν ψάχνεις κανείς άλλος: http://steamcommunity.com/id/kawaii_anime_pics

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
2 minutes ago, Proteas said:

Είχα αναρωτηθεί και με ένα προηγούμενο αντίστοιχο που είχες αναρτήσει. Τι καμπάνια είναι αυτή; Σε ποιον δίνουμε τα στοιχεία μας; Έχει κάπου περισσότερες πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites

Στο Syberia 2 εχει ξαναγινει, για τα στοιχεια που ζητουν περα απο το email που θες να ειναι το πραγματικο ωστε να ερθει η προσφορα

ολα τα αλλα μπορεις να βαλεις οτι θελεις νομιζω.... π.χ... Family Name* Minion First Name* Master Country* kazakhstan :hehe:

Ετυχε και επεσε το ματι μου σε ιδιο θεμα για το syberia κατα ποσο legit ειναι δλδ αλλη μια μερα θελει και θα δουμε.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και τότε είχα κοιτάξει βιαστικά στα News, αλλά δεν έλεγε πουθενά πού και ποιοι μαζεύουν τα στοιχεία μας και δεν καιγόμουν τόσο πολύ για το Syberia 2 για να τα συμπληρώσω. Ετούτο μοιάζει οριακά πιο ενδιαφέρον, απλά με εξέπληξε ότι η φόρμα ήταν πανομοιότυπη -και πάλι χωρίς Privacy Policy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.