Jump to content



Street Fighter x Tekken


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Πηγα και αγορασα 2 χαζο gamepads για το πισι για να λιωσω στον προτζεκτορα με τον αδερφο μ.

Σε αυτο που ΔΕΝ με κερδισε το παιχνιδι ειναι οτι υπαρχουν απειροι συνδιασμοι για combo hits και παυει να ειναι ανταγωνιστηκο απο ενα σημειο και μετα αν ο αλλος πχ μαθει 2-3 κινησεις.

Θα μου πεις μαθε.Ενταξει δε θελω να λιωσω στα τουτοριαλς για να παιζω χαλαρα για χαβαλε.

Δεν εχει τοσο δραση οπως πχ το virtual tennis (διπλο)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τοσο δραση

woot?

Μια ζωη οι χαρακτηρες του SF ειχαν ΙΔΙΟ χειρισμο (special moves)

Του Tekken οκ απο τη στιγμη που μεταφερθηκε, δεν εχω ιδεα πως ειναι οι κινησεις τους.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα και αγορασα 2 χαζο gamepads για το πισι για να λιωσω στον προτζεκτορα με τον αδερφο μ.

Σε αυτο που ΔΕΝ με κερδισε το παιχνιδι ειναι οτι υπαρχουν απειροι συνδιασμοι για combo hits και παυει να ειναι ανταγωνιστηκο απο ενα σημειο και μετα αν ο αλλος πχ μαθει 2-3 κινησεις.

Θα μου πεις μαθε.Ενταξει δε θελω να λιωσω στα τουτοριαλς για να παιζω χαλαρα για χαβαλε.

Δεν εχει τοσο δραση οπως πχ το virtual tennis (διπλο)

Δεν ξέρω αν το έχετε προσέξει αλλά σους παίκτες του tekken τα combos είναι ίδια με αυτά στο tekken 3 στο ps1.:D :D Και σαν λιωμένος στο yoshimitsu εγώ φεύγει παρθένα ο φίλος :p

Link to comment
Share on other sites

Patch to fix Street Fighter X Tekken patch incoming

"The development team is currently examining the problem and planning to patch the game as quickly as possible," said producer Tomoaki Ayano in a statement to Capcom Unity. "The patch to fix the glitch should be released by mid June." Patch 1.04 was originally released with the intention of correcting infinite combos and other game-breaking glitches that had been discovered.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.