Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δηλαδή το κατάστημα δεν έχει να σου τον στείλει ???

Ναι!! Και απότι διάβασα στο νετ,αυτή η έλλειψη παγκοσμίως οφείλεται σε καταστροφές που γιναν εκεί κάτω,εξού και οι υψηλές τιμές στα γνωστά μαγαζιά.

Υ.Γ: Όταν όμως παραγγέλνεις και γράφει διαθέσιμο προιόν,είναι απαράδεκτοι.

Για την απορία που έχετε γιατι ανέβηκαν όλοι οι σκληροί ο λόγος είναι οτι έκει που έγιναν οι πλημμύρες χτυπήθηκε και η Nidec που φτιάχνει το 70-80% των κεφαλών! οπότε την πατήσαμε!

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

εβγαλα το ssd kai εβαλα μηχανικο στο λαπιτοπ γιατι χρειαζομουν το χωρο.. OMFG.. lagαρει ολο το συμπαν..

εδιτ. μην ακουσω κανενα να χει ακομα!!!!! ενδοιασμους για τους ssd θα του σκασω ολο το raid κεφαλι.

Link to comment
Share on other sites

εβγαλα το ssd kai εβαλα μηχανικο στο λαπιτοπ γιατι χρειαζομουν το χωρο.. OMFG.. lagαρει ολο το συμπαν..

εδιτ. μην ακουσω κανενα να χει ακομα!!!!! ενδοιασμους για τους ssd θα του σκασω ολο το raid κεφαλι.

Αν έχεις χώρο στο laptop βάλε και τους 2.

Πχ. Τον ssd στην κανονική θέση για σκληρό και τον μηχανικό στη θέση του dvd (αν έχει).

Link to comment
Share on other sites

Αν το laptop φοράει ακόμα pentium 3 και 512mb ram όχι δεν έχω,αν φοράει αυτά που έχω στο pc μου (3 χρονών πράμα) παλι δεν έχω ενδοιασμούς,απλά δεν laggarei και όλα κομπλε. :p

p8600 + 4gb win7 pro με 1000performance tweaks... 3 χρονων οπως ειπες. Απλα ΔΕΝ υπαρχει γυρισμος. Νομιζω οτι εχει σταματησει το συμπαν σου λεω...

Αν έχεις χώρο στο laptop βάλε και τους 2.

Πχ. Τον ssd στην κανονική θέση για σκληρό και τον μηχανικό στη θέση του dvd (αν έχει).

next move bro.. sam830 oem 256gb + caddy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.